اخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتال

تحلیل‌گر مطرح: قیمت سولانا ممکن است به ۱۱۳ دلار برسد

یکی از تحلیلگران مشهور بازار ارزهای دیجیتال پیش‌بینی جسورانه‌ای درباره ارز سولانا انجام داده و توجه فعالان بازار ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرده است.

خلاصهٔ خبر

  • یکی از تحلیلگران مشهور بازار ارزهای دیجیتال باور دارد که اگر قیمت سولانا از کانال نزولی آن خارج شود، با رشد زیادی مواجه خواهد شد.
  • طبق گفته‌های او، در این صورت قیمت سولانا ممکن است تا سطح ۱۱۳ دلار رشد کند.

با انتشار اخبار مربوط به صندوق‌های قابل‌معامله در بورس (ETF) اسپات بیت کوین و افزایش فشار فروش آن، اکثر ارزهای دیجیتال از جمله سولانا در چند هفته گذشته با چالش‌های زیادی برای حفظ ثبات و رشد خود مواجه شدند.

علی مارتینز (Ali Martinez)، تحلیلگر محبوب بازار ارزهای دیجیتال، اخیراً پستی را در پلتفرم X (توییتر سابق) منتشر کرده و به تغییر قابل‌توجه روند سولانا اشاره کرده است. او تاکید کرده است:

به نظر می رسد سولانا از یک کانال موازی نزولی خارج شده است. اگر موقعیت SOL در بالای ۹۴ دلار حفظ شود، این ارز دیجیتال شانس زیادی برای رسیدن به ۱۱۳ دلار دارد!

نمودار قیمت سولانا

این پیش‌بینی هیجان هولدرهای سولانا را برانگیخته است. سولانا در سال‌های اخیر و مخصوصاً به محبوبیت زیادی رسید و در سال ۲۰۲۳ بیشترین رشد را در بین برترین آلت کوین‌های بازار کریپتو داشت.

با این حال، بازار ارزهای دیجیتال در شرایط پر نوسانی قرار دارد و اکثر توکن‌ها روند نزولی قوی را تجربه می‌کند. سولانا نیز از این نوسانات در امان نمانده و با چالش‌هایی مواجه شده که به خاطر ETFهای اسپات بیت‌ کوین به وجود آمده است.

قیمت سولانا با اصلاحی ۰.۶ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته به ۹۷.۶ دلار رسیده و حجم معاملات آن هم با رشدی ۵۴.۶۸ درصدی تا محدوده ۲.۳۲ میلیارد دلار افزایش یافته است.

کف و سقف این ارز دیجیتال در روز گذشته به ترتیب در محدوده ۹۹.۳۸ و ۹۳.۵۴ دلار قرار داشت. قیمت SOL در یک هفته گذشته ۱۱.۵ درصد رشد کرد اما نسبت به یک ماه گذشته ۴.۴ درصد کاهش یافت. شایان ذکر است که سولانا در انتهای دسامبر ۲۰۲۳ (آذر) توانست از مرز ۱۲۰ دلار عبور کند.

علاوه بر این شبکه و اکوسیستم سولانا هم با ظهور میم کوین‌هایی مثل BONK و WIF و MYRO گسترش یافته است. این میم کوین‌ها هم توجه معامله‌گران زیادی را به خود جلب کرده و در ماه‌های گذشته به رشدی قابل‌توجهی دست یافته‌اند.

تنوع اکوسیستم سولانا فرصت‌های سرمایه‌گذاری جدیدی را ارائه می‌کند اما معامله‌گران باید مراقب ریسک بالای آن‌ها هم باشند. از طرف دیگر، سولانا بی‌شک در مسیر رسیدن به هدف ۱۱۳ دلار با نوسانات و چالش‌های زیادی مواجه خواهد شد.

با این حال، تحلیل مارتینز احساسات مثبت معامله‌گران را تقویت کرده و آن‌ها را تشویق کرده است تا از نزدیک روند سولانا را بررسی کنند. اگر پیش‌بینی او درست باشد، مطمئناً تقاضا و پویایی‌های بازار سولانا افزایش می‌یابد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 13 =