اخبار ارزهای دیجیتال

همکاری کوین‌بیس با محصول مدیرعامل سابق توییتر

کوین‌بیس که این روزها با چالش‌های نظارتی مواجه است، یک مشارکت جهانی با Bitkey برای تشویق پذیرش شیوه‌های خودحضانتی را تدارک می‌بیند. Bitkey یک برنامه بتا را اعلام می‌کند و در جهت یکپارچه‌سازی ویژگی‌های بیت‌کوین، با Cash App همکاری می‌کند. انتظار می‌رود کیف پول Bitkey در اواخر سال به صورت عمومی منتشر شود.

خلاصه‌ی خبر

  • صرافی آمریکایی ارز دیجیتال کوین‌بیس با Bitkey، محصول جک دورسی برای ترویج استفاده از شیوه‌های خود حضانتی شراکت می‌کند.
  • Bitkey برنامه بتا و همکاری با Cash App برای افزایش قابلیت‌های بیت‌کوین در کیف پول خود را اعلام کرد.

مشارکت برای تقویت استفاده از شیوه‌ی خودحضانتی

کوین‌بیس، صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال در ایالات متحده، با بیت‌کی، کیف پولی که توسط شرکت فین‌تک جک دورسی، Block، ایجاد شده، مشارکت می‌کند. هدف از این مشارکت تشویق افراد بیشتر به اتخاذ شیوه‌های خود‌حضانتی در مدیریت ارزهای دیجیتال است. کوین‌بیس اخیراً با تاکید بر تعهد خود به ترویج استفاده از کیف پول‌های خود حضانتی، این همکاری را اعلام کرد. خود جک دورسی، هم‌بنیانگذار میلیاردر و مدیر‌عامل سابق توییتر، حمایت خود را از این همکاری هیجان‌انگیز در رسانه‌های اجتماعی اعلام کرد و از کاربران خواست که “بیت‌کوین را از یک صرافی بخرید و آن را به یک کلید سخت‌افزاری که شما کنترل می‌کنید منتقل کنید”.

همکاری برنامه Bitkey Beta و Cash App

Bitkey که قرار است نسخه عمومی کامل خود را در اواخر سال جاری عرضه کند، اقدامات قابل توجهی را تا انتشار آن انجام داده است. این شرکت اخیراً برنامه‌هایی را به عنوان برنامه‌ی بتا خود ایجاد کرده است که به کاربران امکان می‌دهد پیش‌نمایش انحصاری محصول را قبل از اینکه به طور گسترده در دسترس قرار گیرد، دریافت کنند. مشتریان منتخب بتا یک دستگاه سخت‌افزاری Bitkey را به همراه اپلیکیشن موبایل شرکت و مجموعه‌ای از ابزارهای بازیابی دریافت خواهند کرد. علاوه بر این، Bitkey با Cash App، یک غول برجسته‌ی پرداخت موبایلی نیز همکاری کرده است. در نتیجه‌ی این همکاری، کاربران اپلیکیشن Bitkey به قابلیت‌های خرید و انتقال بیت‌کوین Coinbase و Cash App دسترسی خواهند داشت.

چالش‌های نظارتی کوین‌بیس

با توجه به چالش‌های نظارتی‌ای که این روزها کوین‌بیس با آن‌ها دست‌و‌پنجه نرم می‌کند، مشارکت استراتژیک Coinbase با Bitkey برای این صرافی بسیار مهم است. کوین‌بیس، صرافی محبوب ارزهای دیجیتال ایالات متحده، با اقدامات قانونی از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) مواجه است. SEC شکایتی را تنظیم کرده است که ادعا می‌کند کوین‌بیس بدون ثبت نام مناسب، به عنوان بورس اوراق بهادار، کارگزار و آژانس نقل و انتقالات بانکی کار می‌کند. علاوه بر این، SEC، کوین‌بیس را به دلیل عدم ثبت برنامه‌ی استیکینگ دارایی‌های کریپتوی خود به عنوان یک سرویس متهم کرده است. در نتیجه، تنظیم‌کننده به دنبال مجازات‌های مدنی و رد کردن “دستاوردهای غیرقانونی” بورس است.

همانطور که کوین‌بیس با چالش‌های نظارتی دست به گریبان است، همکاری با Bitkey تعهد آن را به پیشبرد شیوه‌های خودحضانتی در صنعت کریپتو نشان می‌دهد. با برنامه‌ی بتا و ادغام قابلیت‌های Cash App، Bitkey قصد دارد یک راه‌حل کیف پول خود‌حضانتی قوی و کاربرپسند ارائه دهد. انتشار کامل کیف پول Bitkey در اواخر سال جاری بسیار مورد انتظار خواهد بود، زیرا این نوید را می‌دهد که علاقه‌مندان ارزهای دیجیتال کنترل و امنیت بیشتری را بر دارایی‌های دیجیتال خود ارائه دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =