شمارش معکوس تا هاوینگ بیت‌کوین

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
اخبار ارز دیجیتال

افزایش 590 درصدی ذخایر یونی‌سواپ؛ آیا UNI در انتظار صعود دوباره است؟

پروتکل مبادله غیرمتمرکز Uniswap (UNI) در حال حاضر افزایش قابل توجهی در تعداد تراکنش‌های بزرگ در پلتفرم خود را تجربه می‌کند. داده‌های IntoTheBlock (ITB) نشان می‌دهد که تعداد تراکنش‌های روزانه‌ی بیش از 100هزار UNI، تا 599% افزایش یافته است.

در حالی که علت انباشتن UNI توسط سرمایه‌گذاران بزرگ همچنان نامشخص است، راه‌اندازی اخیر کیف پول Uniswap Mobile ممکن است به این روند کمک کرده باشد، زیرا این امکان وجود دارد که سرمایه‌گذاران بخواهند از کیف پول غیرحضانتی برای ذخیره توکن‌های UNI خود استفاده کنند. داده‌های ITB نشان می‌دهد که تراکنش‌ روزانه‌ی نهنگ‌ها از 5 به 16 افزایش یافته و میانگین 36 تراکنش در هفته ثبت شده است.

جذابیت توکن‌های UNI

اگرچه UNI به دلیل وضعیت ابزار اصلی آن معمولاً مورد علاقه‌ی سرمایه‌گذاران بزرگ نیست؛ اما همچنان به عنوان نماد اصلی بزرگترین صرافی غیرمتمرکز (DEX) در اکوسیستم ارز دیجیتال دارایی جذابی به حساب می‌آید.

UNI یک توکن قدیمی در نظر گرفته می‌شود. با این حال، از آن‌جایی که پلتفرم معاملاتی‌ای که به آن مرتبط است تمایل به نوآوری دارد، احتمال افزایش علاقه به این دارایی در طول زمان زیاد است.

علاوه بر این، قیمت UNI به دلیل عملکرد ضعیف قیمت فعلی، پتانسیل رشد در کوتاه‌مدت تا بلندمدت را دارد. در زمان نگارش، UNI با قیمت 5.30 دلار معامله می‌شود که 88% کمتر از بالاترین قیمت خود یعنی 44.97 دلار بیش از دو سال پیش است. با توجه به پتانسیل قابل توجه برای رشد، این احتمال وجود دارد که UNI به زودی شاهد انباشت بیشتر سرمایه‌گذاران بزرگ باشد.

لذت بردن از احساسات اتریوم

UNI در حال حاضر پرکاربردترین صرافی غیرمتمرکز (DEX) در پروتکل اتریوم است. از آن‌جایی که اتریوم همچنان پیشگام شبکه‌ی قراردادهای هوشمند است، همچنان از شراکت‌های سطح بالا لذت می‌برد و در خط مقدم فضای ارزهای دیجیتال باقی می‌ماند. به طور مشابه، Uniswap نیز همچنان از پیشگام بودن پروتکل DEX در فضا بهره خواهد برد. به دلیل ورود زودهنگام به بازار، یونی‌سواپ یک پایگاه کاربری و شهرت قدرتمند به عنوان یک پلت‌فرم قابل اعتماد و کارآمد برای خود دست و پا کرده است. در نتیجه، Uniswap احتمالاً به جذب کاربران جدید ادامه خواهد داد و موقعیت خود را به عنوان DEX برای تجارت بر روی پروتکل اتریوم حفظ خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =