شمارش معکوس تا هاوینگ بیت‌کوین

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
اخبار ارز دیجیتال

Uniswap برای راه‌اندازی کیف پول موبایل خود در اپ استور اپل دچار مشکل شده‌است

با وجود تایید نسخه‌ی اولیه‌ی آن در ماه اکتبر، به نظر می‌رسد Uniswap Labs همچنان با مشکلاتی در خصوص کیف پول موبایل خود در اپ استور اپل دست و پنچه نرم می‌کند.

بنا بر اعلام Uniswap Labs، آن‌ها قصد دارند کیف پول موبایلی جدیدی با امکان مبادله در شبکه‌های لایه 1 یا لایه 2 بدون نیاز به تعویض بلاک‌چین منتشر کنند.

Uniswap Labs می‌گوید این کیف پول به کاربران این امکان را می‌دهد که نمودار قیمت‌ها را بررسی کرده و هر توکنی را در شبکه‌های مختلف مثل اتریوم، Polygon، Arbitrum و Optimism جستجو کنند.

برای رسیدن به حداکثر امنیت ممکن، Uniswap Labs با Trail of Bits برای بررسی این کیف پول همکاری کرده است. علاوه بر این موارد، عبارات اولیه و کلیدهای خصوصی هم کیف پول‌های وارد شده و هم کیف پول‌های جدید ایجاد شده، رمزگذاری ‌می‌شود و با استفاده از Apple’s Secure Enclave که از پشتیبان‌گیری دستگاه مستثنی است روی دستگاه‌ها ذخیره می‌شوند.

همچنین Uniswap در اظهار نظری گفته است که کاربران می‌توانند به صورت دستی عبارات اولیه خود را در یک نسخه‌ی کاغذی ذخیره کنند یا آن را رمزگذاری و در iCloud ذخیره کنند.

” 1/ معرفی کیف پول موبایل Uniswap ✨

یک برنامه تلفن همراه کاملاً مستقل و منبع باز از معتبرترین نام در DeFi.

اکنون به عنوان نسخه‌ی اولیه محدود از طریق Apple TestFlight در دسترس است.”

— Uniswap Labs (@Uniswap)

3 مارس 2023

با وجود تایید نسخه‌ی اولیه‌ی کیف پول موبایل Uniswap در ماه اکتبر، به نظر می‌رسد Uniswap Labs همچنان با مشکلاتی در این مورد در اپ استور اپل مواجه است. با وجود این که سایر کیف‌پول‌های مبادله‌ی مستقل مورد تایید قرار گرفته‌اند؛ اما نسخه‌ی نهایی کیف پول موبایل Uniswap چند روز پیش از راه‌اندازی برنامه‌ریزی شده‌ی آن در دسامبر ۲۰۲۲ توسط اپل رد شد.

Uniswap Labs اما در مطلبی که به اشتراک گذاشته است ضمن پاسخ به تمام سوالات اپل و واکنش به نگرانی‌های این کمپانی، مجدداً تأکید کرد که نسخه‌ی نهایی با دستورالعمل‌های اپل مطابقت دارد. با این وجود، اپل هنوز برای راه‌اندازی چراغ سبز نشان نداده است و سرنوشت نسخه‌ی نهایی کیف پول موبایل Uniswap و تکلیف Uniswap Labs در هاله ای از ابهام قرار دارد.

با توجه به تمام این موارد، در حالی که Uniswap Labs در انتظار تایید اپل برای راه‌اندازی است به چند هزار کاربر Testflight دسترسی زودهنگام ارائه می‌کند.

Uniswap در اطلاعیه خود می‌گوید:

“اپل به راه‌اندازی ما چراغ سبز نشان نمی‌دهد و ما دلیل این اقدام را نمی‌دانیم. ما در بلاتکلیفی گرفتار شده‌ایم.”

به گزارش Cointelegrapgh در 6 فوریه، اعضای انجمن Uniswap به استقرار Uniswap v3 در پروتکل لایه 2 شبکه Boba در اتریوم رأی مثبت دادند. این اتفاق شبکه‌ی Boba را به ششمین زنجیره‌ای که Uniswap v3 را اجرا می‌کند تبدیل می‌کند. این حرکت توسط چندین نهاد مانند GFX Labs، Blockchain در میشیگان، Gauntlet و ConsenSys حمایت شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − دو =