شمارش معکوس تا هاوینگ بیت‌کوین

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
تحلیل ارز‌های دیجیتالتحلیل تکنیکال

واچ لیست هفته اول اسفند؛ ۵ آلت کوین جذاب برای تریدرها

در این تحلیل، ۵ ارز از بازار را بررسی خواهیم کرد که شرایط فعلی آن‌ها با توجه به سبک تحلیل تکنیکال مناسب است. ما در واچ لیست هر هفته در نوبیتکس به عنوان یک تریدر، فارغ از عناصر بلند مدت به دنبال فرصت‌هایی کوتاه مدت در بازار هستیم. در این زمان با رعایت مدیریت ریسک و سرمایه، می‌توان ارزهایی را که در کوتاه مدت توانایی سوددهی دارند، بررسی کرده و زیر نظر داشت.
در اصل در واچ لیست ما در تلاشیم تا به ایجاد دیدگاهی جامع‌تر و آگاهانه‌تر در معاملات ارزهای دیجیتال کمک کنیم. در ادامه و با بهره‌گیری از پلتفرم تریدینگ ویو tradingview به نمودار این ارزها رجوع کرده و با تفسیر عوامل تکنیکالی موجود در آن‌ها، این پروژه‌ها را از دیدگاه قیمت بررسی می‌کنیم.
هر ۵ آلت کوین از این لیست در صرافی رمزارز نوبیتکس لیست شده و بازار معاملاتی خود را دارند. ارزهای این واچ لیست در این هفته از سطوحی حمایتی برخوردار بوده و جذابیت تحلیلی بالایی دارند. در این تحلیل به شناسایی سطوحی می‌پردازیم که برای شکار موقعیت‌های معاملاتی، مناسب و مستحکم هستند. با ادامهٔ تحلیل با ما همراه باشید.

لایت‌کوین (LTC/USDT)

قیمت ارز لایت کوین در تایم فریم روزانه و پس از موج نزولی اخیر قیمت در میان مدت، به سطح ۶۱.۸ درصد اصلاحی فیبوناچی خود در نمودار برخورد کرده و به آن واکنش نشان داده است. این سطح در نزدیکی کف کانال صعودی قیمت قرار داشته که اهمیت این ناحیهٔ حمایتی را دوچندان می‌کند. اعتبار این کانال نیز با تعداد و میزان واکنش‌های قیمت لایت کوین به کف، سقف و میدچنل (خط میانی کانال) مشخص می‌شود. با شکست خط روند نزولی می‌توان انتظار جهش صعودی قیمت را در کوتاه مدت داشت.

اهداف قیمت در مسیر صعود و پس از تثبیت چرخش، به‌ترتیب ۷۶ و ۸۹ دلار هستند.

نمودار قیمت لایت کوین در تایم فریم روزانه

استاتوس (SNT/USDT)

قیمت توکن استاتوس در تایم فریم روزانه و بعد از اصلاح موج صعودی بزرگ خود، در ناحیهٔ حمایتی بر روی سطح ۵۰ درصد فیبوناچی اصلاحی این موج حمایت شده است. با توجه به شادوهای بلند قیمت در زیر این سطح می‌توان گفت که قیمت در حال فرارکردن از این سطح و حرکت به سمت اهداف بالاتر است. قیمت همچنین خط روند نزولی خود را نقض کرده به آن پولبک (بازگشت) نیز کرده است.

توالی واگرایی‌های معمولی مثبت بر روی اندیکاتور مکدی در این تایم فریم، تأییدیه‌هایی دیگر مبنی بر ادامهٔ روند صعودی قیمت هستند.. اهداف قیمت در این مسیر، به‌ترتیب، ۰.۰۵۰ و ۰.۰۶۰ دلار هستند.

نمودار قیمت ایپ‌کوین در تایم فریم روزانه

رادیانت کپیتال (RDNT/USDT)

قیمت توکن رادیانت کپیتال در تایم فریم روزانه در حال نزدیک‌شدن به سطح خط روند نزولی و بلند مدت قیمت خود است. قیمت به سطح اصلاحی ۵۰ درصد فیبوناچی که محل قرارگیری میانگین متحرک ۲۰۰ روزه نیز هست، واکنش نشان مناسبی نشان داده است.. واگرایی مخفی مثبت (با کراس دو خط نارنجی و قرمز) در اندیکاتور مکدی نیز می‌تواند مهر تأییدی بر نقض مقاومت خط روند نزولی و ادامهٔ روند صعودی میان مدت در قیمت باشد.

 نکتهٔ قابل‌توجه نیز قرارگیری سقف‌ها و کف‌ها است که به‌شکل متوالی بالاتر از یکدیگر هستند. با نقض خط روند نزولی که مقاومتی سنگین بر سر راه قیمت است، اهداف در مسیر صعود به‌ترتیب، ۰.۴۰ و ۰.۴۹ دلار هستند.

نمودار قیمت رادیانت کپیتال در تایم فریم روزانه

استلار (XLM/USDT)

قیمت ارز استلار در تایم فریم روزانه به ناحیهٔ حمایتی بین سطح ۵۰ و ۶۱.۸ درصد اصلاحی فیبوناچی موج اخیر خود برخورد کرده و بر روی آن حمایت شده است. این ناحیه محل قرارگیری کف کانال صعودی فرضی در این تایم فریم نیز هست. واگرایی‌ معمولی مثبت که در اندیکاتور مکدی قابل‌مشاهده هستند، تأییدیه‌‌ای مبنی بر ادامهٔ روند صعودی قیمت خواهد بود، اما برای اطمینان بیشتر می‌توان منتظر نقض خط روند نزولی توسط قیمت و تثبیت در بالای آن ماند.

اهداف احتمالی قیمت در مسیر صعود به‌ترتیب ۰.۱۴ و ۰.۱۷ دلار هستند.

نمودار قیمت ارز استلار در تایم فریم روزانه

او ام جی نتورک (OMG/USDT)

قیمت توکن او ام جی نتورک نیز در تایم فریم روزانه و بعد از اصلاح، به ناحیهٔ حمایتی بین ۵۰ الی ۶۱.۸ درصد اصلاحی فیبوناچی موج صعودی قبلی واکنش نشان داده است. با نقض خط روند نزولی و تثبیت قیمت در بالای آن، احتمال رشد کوتاه مدت قیمت وجود خواهد داشت. واگرایی مخفی مثبت در اندیکاتور مکدی نیز مهر تأییدی بر این جهش کوتاه مدت قیمت است. 

اهداف قیمت در مسیر صعود به‌ترتیب، ۰.۸ و ۱ دلار هستند.

نمودار قیمت او ام جی نتورک در تایم فریم روزانه

مطالب تحلیلی منتشرشده در نوبیتکس صرفا جنبهٔ آموزشی و ارائهٔ اطلاعات دارد و به هیچ‌ عنوان توصیه سرمایه‌گذاری و سیگنال خرید و فروش نیست. سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال با ریسک بالایی همراه است و کاربر موظف است قبل از هرگونه سرمایه‌گذاری، مطالعه و تحلیل شخصی خود در رابطه با دارایی موردنظر را انجام دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 6 =