اخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتال

حرکت نهنگ‌های ریپل و شیبا در آستانه‌ تایید ETF

نهنگ‌های کریپتو بر بازارهای ریپل و شیبا تأثیر گذاشته و قیمت‌ها را پیش از تصمیم تایید ETF بیت‌کوین تغییر می‌دهند.

خلاصه‌ی خبر

  • نهنگ عظیم اتریوم با تراکنش 44.4 میلیون دلاری SHIB باعث افزایش 5 درصدی قیمت شیبا شد.
  • یک نهنگ، برخلاف پیش‌بینی‌های نزولی، 7 میلیون XRP را به Bitstamp منتقل کرد.

قبل از تصمیم ETF

تصمیم قریب‌الوقوع تایید ETF بیت‌کوین هیجانی به بازار ارز دیجیتال تزریق کرده و باعث افزایش 3000 دلاری بیت‌کوین در روزهای ابتدایی سال 2024 شد. XRP و Shiba Inu  نیز از حرکات بزرگ نهنگ‌های کریپتو سود بردند و بر موج 7 درصدی بیت‌کوین در 24 ساعت سوار شدند.

معاملات نهنگ‌های SHIB و حرکت صعودی

داده‌های اخیر IntoTheBlock نشان می‌دهد که تراکنش‌های هفتگی نهنگ‌ها در SHIB بیش از 269 میلیون دلار است. انتقال قابل توجه 231.6 میلیارد SHIB گمانه‌زنی‌ها در مورد آزمایش مجدد سطح مقاومت بسیار مهم را برانگیخته است. علی‌رغم اصلاح جزئی به 0.00001078 دلار، SHIB از دوج کوین پیشی گرفته و به سود ماهانه 28 درصدی دست یافته است. قابل ذکر است، بازیگران کلیدی اتریوم، مانند جاستین سان، به طور فعال در حال جمع‌آوری SHIB هستند و عملکرد قوی آن را تقویت می‌کنند.

XRP انتظارات نزولی را نادیده می‌گیرد

در یک حرکت شگفت‌انگیز در طول دوره‌ی صعودی سال نو، یک نهنگ، 27.7 میلیون توکن XRP را به Bitstamp انتقال داد. با نادیده گرفتن انتظارات نزولی مرتبط با افزایش گردش، XRP با 2% افزایش قیمت به 0.638035 دلار رسید. جامعه‌ی کریپتو با حدس و گمان، تأثیر احتمالی فعالیت این نهنگ بر مسیر XRP را بررسی می‌کند. توییت Whale Alert نیز این انتقال قابل توجه را برجسته کرد:

27,700,00 XRP معادل 17,264,639 دلار از کیف پول ناشناخته به Bitstamp منتقل شده است.

 

پیش‌بینی بلک‌راک و پویایی بازار ETF

در بحبوحه‌ی معامله‌ بیت‌کوین بالای 45000 دلار برای اولین بار از آوریل 2022، بلک‌راک پیش‌بینی می‌کند که تصمیم ETF در این هفته اتخاذ شود. JPMorgan پیش‌بینی می‌کند تا سال 2030 بازار کریپتو به 16 تریلیون دلار برسد، در حالی که Grayscale یک برنامه‌ی جدید ETF بیت‌کوین ارائه می‌کند و 150 میلیون دلار را به بازارهای نقدی تزریق می‌کند.

تصمیم ETF بیت‌کوین در 10 ژانویه 2024 که برای پذیرش کریپتو در جهان مسئله‌ای بسیار حیاتی است، ممکن است با تاخیرهایی از سمت SEC مواجه شود.

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 11 =