اخبار ارزهای دیجیتال

چه کسانی واجد شرایط دریافت آخرین ایردراپ Stepn هستند؟

برنامه کریپتویی محبوب Stepn به کاربران خود در ازای راه رفتن، دویدن و برخی دیگر از فعالیت‌های ورزشی پاداش پرداخت می‌کند و این روز‌ها در آستانه‌ی انتشار یک ایردراپ دیگر است. اما چه کسانی این ایردراپ را دریافت می‌کنند؟

این برنامه محبوب در حال ایردراپ توکن دیگری برای دارندگان Genesis NFT است.

این جایزه به نام STEPN New Horizon Initiative (یا ابتکار افق نو STEPN) از ساعت 0:00 UTC روز یکشنبه، به هر کسی که یکی از NFTهای Genesis Sneaker این کمپانی را داشته باشد تقدیم می‌شود.

کفش‌های کتانی جنسیس در شماره‌های شناسایی خود با یک حرف “G” مشخص می‌شوند و با دیگر کفش‌های کتانی مانند کفش ورزشی “OG” تفاوت دارند.

علاوه بر این، اگر کاربری کفش ورزشی خود را در آن تاریخ و زمان در یک بازار لیست کرده باشد، یا در زمان اسنپ‌شات در حساب هزینه‌های خود نداشته باشد مشمول این ایردراپ نخواهد شد.

این ایردراپ در طی روز‌های آینده انجام خواهد شد و به کاربرانی که کفش‌های کتانی معمولی دارند نیز 4000 GMT پاداش می‌دهد. GMT با GST (ساتوشی سبز)، توکن عرضه نامحدودی که در پاداش به کاربران برای پیاده‌روی یا دویدن داده می‌شود، تفاوت دارد.

این در حالی است که به دارندگان NFTهای Uncommon، Rare و Epic از STEPN، به ترتیب 8000، 16000 و 32000 GMT اهدا خواهند شد.

CoinGecko گزارش می‌دهد که GMT هم‌اکنون با قیمت $0.45 و 89% پایین‌تر از اوج قیمت خود یعنی $4.11 معامله می‌شود.

این کمپانی روز جمعه در توییتی اعلام کرد:

“از دارندگان STEPN genesis برای اینکه در این بازار نزولی به ما پایبند هستند، تشکر می‌کنیم. ما قدردان تک تک شما هستیم.”

البته انحصاری بودن این ایردراپ موجب ناامیدی برخی از کاربران شد.

کاربر @incomespy در پاسخ به این توییت گفت: “آیا هنوز از کلمه “جامعه” هنگام صحبت در مورد پس دادن استفاده می‌کنید؟ وقتی شما این ایردراپ را به اقلیت کوچکی از دارندگان Genesis می‌دهید، ترجیح می‌دهم از این کلمه استفاده نکنم.”

“از مارس 2022 اینجا هستم و با وجود این که از دارندگان Genesis نیستم؛ اما هنوز هم اینجایم. بهتر بود به ما که حتی در بازار خرسی نیز نفروخته‌ایم نیز این ایردراپ را می‌دادید.”

-Aloox Allen (@Aloox_allen)

17 فوریه 2023

این که چه کسانی به عنوان دارندگان Genesis به حساب می‌آیند به بلاک‌چینی که از آن استفاده می‌کنند بستگی دارد. در سولانا، کفش‌های کتانی G1 تا G10000 به‌عنوان کفش‌های کتانی جنسیس به حساب می‌آیند اما در اتریوم کفش‌های کتانی G16000 تا G17000 کفش‌های کتانی جنسیس محسوب می‌شوند.

کاربران دیگری نیز مانند @CryptoPharmaci2 که از دارندگان Genesis نبودند معتقد بودند برای این که “وفادار” به حساب بیایند و واجد شرایط دریافت ایردراپ باشند به اندازه‌ی کافی زمان صرف این برنامه کرده‌اند. این کاربر در توییتی گفت:

“شما فقط 1%برتر را تغذیه کنید.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =