تحلیل ارز‌های دیجیتالتحلیل تکنیکال

سیگنال صعودی در نمودار ریپل؛ منتظر رشد XRP باشیم؟

یک سیگنال صعودی پنهان در نمودار ریپل توجه تحلیل‌گران را به خود جلب کرده است. این سیگنال در داده‌های مربوط به معاملات مارجین ریپل کاملا مشخص است.

خلاصه

  • ریپل اخیراً یک سیگنال صعودی پنهان صادر کرده که در نمودار یا قیمت آن منعکس نشده است.
  • با این حال، سیگنال صعودی XRP در بازار و مخصوصاً حجم سفارش‌های شورت این ارز دیجیتال منعکس شده است.

خرس‌های ریپل (فروشندگان) بعد رشد قیمت آن در شرایط سختی قرار گرفته‌اند و ممکن است با از دست دادن نقدینگی خود به رشد آن کمک کنند.

تلاش خرس‌های ریپل برای رشد پوزیشن‌های معاملاتی خود باعث شده است بازار احساسات صعودی سایر معامله‌گران را دست کم بگیرد. این امر مخصوصاً با کاهش قیمت ریپل در حمایت‌های مقاومت‌های مهم مشخص شده است.

ریپل در روزهای گذشته مقاومت ۰.۵۷۷۹ دلاری خود را آزمایش کرده و حمایت خوبی در ۰.۵۳۸۶ دلار به دست آورده است. اگر قیمت این ارز دیجیتال از مقاومت آن عبور کند، با توجه به فشاری که اخیرا به فروشندگان خود وارد کرده؛ ممکن است با پامپ شدیدی مواجه شود.

نمودار قیمت ریپل

افزایش سفارشات خرید ریپل برای پوشش پوزیشن‌های فروش آن می‌تواند به رشد سریع این ارز دیجیتال کمک کند و آن را به مقاومت ۰.۶۰ دلار برساند. نمودار بالا و شاخص مکدی (MACD) هم از رشد احتمالی ریپل حمایت می‌کند. در شاخص مکدی یک تقاطع صعودی ایجاد شده و نوسان شاخص قدرت نسبی (RSI) در حوالی ۴۱.۶۶ نشان می دهد که ریپل در ناحیه اشباع خرید یا اشباع فروش قرار ندارد.

شرایط خنثی RSI به ریپل اجازه می‌دهد که بدون ترس از ناحیه اشباعِ خرید رشد کند. با این حال ریپل ابتدا به یک رشد کوچک نیاز دارد تا پوزیشن‌های معاملاتی شورت آن لیکویید شود و به افزایش قیمت این ارز دیجیتال کمک کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 7 =