measurable data token

mdt

مژربل دیتا توکن

معامله حرفه‌ای
- USDT
% - تومان

اطلاعات بازار تتری

حجم معاملات 24h
- mdt
کمترین قیمت دیروز
- USDT
بالاترین قیمت دیروز
- USDT

اطلاعات بازار نوبیتکس

حجم معاملات 24h
- mdt
کمترین قیمت دیروز
- IRT
بالاترین قیمت دیروز
- IRT
من می ‌خواهم
تومان
بپردازم تا معادل
مژربل دیتا توکن

ارز مژربل دیتا توکن چیست؟

مژربل دیتا توکن (measurable data token) که به اختصار MDT هم نامیده می‌شود، یک صرافی غیرمتمرکز برای مبادلهٔ داده است. در این صرافی، تامین‌کنندگان و خریداران داده به‌صورت امن و ناشناس داده‌ها را خرید و فروش می‌کنند. این صرافی بر بستر بلاک چین اتریوم شکل گرفته است و توکن بومی آن، MDT، با استاندارد ERC-20 ساخته شده است.

یکی از محصولات اصلی مژربل دیتا توکن MyMDT است. این محصول یک برنامه غیرمتمرکز است که کاربران می‌توانند با مشارکت در آن و تأمین داده در این پلتفرم، توکن‌های MDT را به‌عنوان پاداش دریافت کنند. 

در حال حاضر شرکت‌های بزرگ برای بازاریابی، افزایش فروش و تحلیل وضعیت بازار از داده‌های کاربران خود استفاده می‌کنند. اما این موضوع فقط به نفع این شرکت‌هاست و کاربران منفعتی از این روند به دست نمی‌آورند. آنها غالبا ایمیل‌ها و پیام‌هایی را از شرکت‌ها دریافت می‌کنند که تمایلی به دریافت آنها ندارند. اما پلتفرم مژربل دیتا توکن این امکان را به کاربران می‌دهد که با قرار دادن برخی اطلاعات خود مانند ایمیل در اختیار این شرکت‌ها، پاداش هم دریافت می‌کنند. به این ترتیب هم شرکت‌ها می‌توانند داده‌های موردنیاز خود را از این طرق تامین کنند و هم کاربران از این راه پاداش به دست می‌آورند.

خرید و فروش ارز مژربل دیتا توکن MDT

شما می‌توانید ارز MDT را در سریع‌ترین زمان و با کارمزد پایین از صرافی نوبیتکس خریده و یا آن را در نوبیتکس به فروش برسانید.

آموزش خرید ارز دیتا توکن از نوبیتکس

برای خرید ارز MDT از نوبیتکس، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1- ثبت‌نام  و ایجاد حساب کاربری در نوبیتکس:

در ابتدا برای ثبت‌نام اولیه شما تنها به یک آدرس ایمیل فعال نیاز دارید. توصیه می‌شود که برای ثبت‌نام در نوبیتکس از رمز عبور غیرتکراری و قدرتمندی استفاده کنید تا امنیت اولیه حساب کاربری‌‌ شما تضمین شود.

 2- تائید حساب کاربری:

پس از انجام ثبت‌نام اولیه، برای خرید رمز ارز Measurable Data Token یا فروش ارز مژربل دیتا توکن باید مراحل احراز هویت را انجام دهید. احراز هویت در نوبیتکس با توجه به کاربری مالی آن، با ثبت‌نام در شبکه‌های اجتماعی و یا نرم‌افزارهای کاربردی روزمره متفاوت است و نیازمند ارائه اطلاعات هویتی درست و دقت و توجه بالا در ارسال اطلاعات است. برای خرید و فروش دیتا توکن یا رمزارزهای دیگری همچون بیت کوین کش، مونرو، لیدو دائو توکن و سایز رمزارزها شما به احراز هویت نیاز خواهید داشت. 

 3- شارژ حساب تومانی یا رمزارز قابل‌تبدیل آن:

شما می‌توانید به کمک این راهنما، حساب کاربری خود را شارژ کنید. خرید ارز مژربل دیتا توکن در نوبیتکس با تومان و تتر امکان‌پذیر است.

 4- خرید ارزدیجیتال دیتا توکن:

خرید ارز دیتا توکن در نوبیتکس به‌صورت ارائه پیشنهاد خرید ارز MDT در این بازار همتا به همتا (P2P) انجام می‌شود. در واقع در این بازار شما ارز دیجیتال موردنظر خود را از کاربران فعال در پلتفرم نوبیتکس خریداری می‌کنید. به همین دلیل تکمیل فرایند خرید شما به پذیرش معامله از سوی دیگر کاربران بستگی دارد.‌

آموزش فروش مژربل دیتا توکن در نوبیتکس

برای فروش ارز Measurable Data Token، می‌توانید بعد از ثبت‌نام و طی کردن مراحل احراز هویت،‌ ارزدیجیتال ام دی تی را در کیف پول نوبیتکس خود واریز کنید و آن را در بازار ریالی یا تتری دیتا توکن بفروشید. فروش ارز MDT هم مانند خرید آن به‌صورت همتا به همتا انجام می‌شود و با استفاده از انواع سفارش‌ها مانند سفارش بازار، محدود یا OCO این ارز را بفروشید.

با توجه به تعداد میلیونی کاربران نوبیتکس، شاخص نقدشوندگی این صرافی بسیار بالاست و بنابراین عمده خریدوفروش‌های ارزهای دیجیتال این صرافی در زمان بسیار کوتاهی انجام می‌شود. همچنین شکاف قیمتی بزرگی میان صرافی نوبیتکس و دیگر صرافی‌های بزرگ دنیا وجود ندارد.

قیمت ارز مژربل دیتا توکن

ارز MDT در روزهای ابتدایی سال ۲۰۱۸ وارد صرافی‌های ارز دیجیتال شد. قیمت دیتا توکن در هایپ اولیه تا بیش از ۰.۳ دلار رسید، اما بلافاصله تا کمتر از ۰.۰۱ دلار افت کرد. در بازار صعودی ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۱، قیمت ارز MDT به ۰.۱۵ دلار رسید.

ویژگی‌های رمز ارز MDT

ویژگی‌های و مزایای مژربل دیتا توکن نسبت به روش‌های سنتی خرید و فروش داده‌های در دسترس کاربران عبارت‌اند از:

 • مشارکت فعال کاربران در اکوسیستم
 • دریافت پاداش برای به‌اشتراک‌گذاری داده‌ها
 • امکان ارزیابی داده‌ها توسط خریداران قبل از خرید
 • استفاده از الگوریتم‌های کارآمد در صرافی
 • بی‌طرفی پلتفرم نسبت به داده‌ها

بهترین کیف پول‌های ارز Measurable Data Token

همان طور که گفته شد، MDT یک توکن اتریومی است. بنابراین هر کیف پولی که از اتریوم پشتیبانی می‌کند، برای این توکن هم قابل‌استفاده است.

کیف پول‌های سخت‌افزاری از امن‌ترین کیف پول‌ها برای ذخیره ارز مژربل دیتا توکن هستند که از میان کیف پول‌های سخت‌افزاری می‌توان به مواردی مانند لجر نانو اس، ترزور وان، ترزور مدل تی و کیپ‌کی اشاره کرد.

همچنین کیف پول‌های نرم‌افزاری که به‌طور ویژه از اتریوم پشتیبانی می‌کنند، گزینه‌های مناسبی برای ذخیره‌سازی ارز دیجیتال دیتا توکن هستند که از جمله آن می‌توان به مای اتر والت و متامسک اشاره کرد. کیف پول‌های نرم‌افزاری دیگر مانند تراست والت، اکسودوس و مای‌سلیوم هم می‌توانند کیف پول‌های قابل‌اتکایی برای دیتا توکن باشند.

چه تعداد رمز ارز مژربل دیتا توکن در گردش است؟

عرضهٔ کلی رمز ارز دیتا توکن یک میلیارد واحد است. در حال حاضر بیش از ۶۷۶ میلیون واحد از این توکن‌ها، معادل ۶۷ درصد از عرضهٔ کل وارد بازار شده است و در گردش است.

صرافی معتبر ارز دیجیتال MDT‌ در ایران

در انتخاب صرافی برای معاملهٔ رمز ارز مژربل دیتا توکن باید چندین عامل مهم را در نظر گرفت. امنیت ارز MDT در صرافی، پشتیبانی از جفت‌ارزهای مختلف، اعتبار صرافی نزد معامله‌گران رمزارز، حجم مبادلات، نقدینگی، سرعت برداشت دارایی‌ها و پشتیبانی از کاربران از جمله عواملی است که بهترین صرافی‌ها برای خرید ارز Measurable Data Token را از سایر صرافی‌ها متمایز می‌کند.

نوبیتکس، بزرگترین صرافی رمز ارز در ایران، با پشتیبانی از تمام این قابلیت‌ها، بهترین بستر برای خرید آسان ارزهای دیجیتال از جمله ارز دیتا توکن در ایران است.

مزایای خرید و فروش Measurable Data Token از نوبیتکس

خرید و فروش و ترید رمزارزهای مختلف، از جمله ارز مژربل دیتا توکن در نوبیتکس مزایای خاصی به همراه دارد که در ادامه به تعدادی از آنها اشاره می‌کنیم:

 • نوبیتکس اولین و بزرگترین پلتفرم تبادل رمزارز در ایران است که بیشتر از پنج میلیون کاربر در ایران به آن اعتماد کرده‌اند.
 • در نوبیتکس دارایی شما به‌صورت سرد نگهداری می‌شود. با توجه به این مسئله امکان از دست رفتن دارایی شما تا حد ممکن کاهش پیدا می‌کند. 
 • سیستم چندامضایی برداشت از کلد ولت نوبیتکس امکان سوء استفاده از دارایی کاربران را به حداقل رسانده است.
 • رابط کاربری این پلتفرم بسیار ساده و آسان است. ضمن اینکه امکان استفاده از تست‌نت نوبیتکس هم در سایت و هم در اپلیکیشن نوبیتکس برای کاربران تازه‌وارد وجود دارد.
 • با توجه به تعداد زیاد کاربران و تعداد و حجم معاملات، نوبیتکس از عمق بازار و نقدشوندگی بالایی برخوردار است. 
 • سرعت برداشت ریالی در نوبیتکس بسیار بالاست. دقایقی پس از درخواست برداشت ریالی، مبلغ مورد نظر به حساب کاربر واریز می‌شود.
 • پشتیبانی نوبیتکس در ۲۴ ساعت شبانه‌روز و هفت روز هفته پاسخگوی سوالات کاربران است.
سوالات متداول

سوالات متداول

مژربل دیتا توکن چیست؟

مژربل دیتا توکن یک صرافی غیرمتمرکز برای مبادلهٔ داده بین تامن‌کنندگان و خریداران این داده‌هاست.

آینده ارز MDT چگونه پیش‌بینی می‌شود؟

در حال حاضر دنیای دیجیتال به شدت به داده‌ها وابسته است و این وابستگی به‌صورت روزافزون در حال رشد است. با توجه به رشد سریع حوزهٔ دیتا، بدون تردید نیاز به داده‌های بیشتر برای صنایع مختلف افزایش خواهد یافت. این موضوع می‌تواند محرکی برای استفاده از پلتفرم‌های تامین‌کننده داده مانند مژربل دیتا توکن باشد و قیمت آن را افزایش دهد. همچنین بهبود مقیاس‌پذیری اتریوم از طریق راهکارهایی مانند رول‌آپ‌ها و شاردینگ، می‌تواند کمک بزرگی به رشد توکن‌های اتریومی مانند MDT باشد.

قیمت ارزدیجیتال مژربل دیتا توکن در لحظه چگونه قابل‌مشاهده است؟

با مراجعه به نمودار ارز MDT می‌توانید قیمت لحظه‌ای این ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

کارمزد خرید ارز دیتا توکن از نوبیتکس چقدر است؟

کارمزد برای معاملات انجام شده در بازارهای تتری و تومانی نوبیتکس متفاوت است. پله‌های کارمزدی در نوبیتکس بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز منتهی به روز معامله تغییر می‌کند. محاسبات حجم معاملات سی روز گذشته، در ابتدای هر روز، ساعت ۰۳:۰۰-۰۲:۰۰ بامداد انجام و به‌روزرسانی می‌شود.