near protocol

near

نیر پروتکل

معامله حرفه‌ای
- USDT
% - تومان

اطلاعات بازار تتری

حجم معاملات 24h
- USDT
کمترین قیمت دیروز
- USDT
بالاترین قیمت دیروز
- USDT

اطلاعات بازار نوبیتکس

حجم معاملات 24h
- IRT
کمترین قیمت دیروز
- IRT
بالاترین قیمت دیروز
- IRT
من می ‌خواهم
تومان
بپردازم تا معادل
نیر پروتکل

با نیر پروتکل بیشتر آشنا شوید

ارز NEAR چیست؟

افزایش قیمت ارز NEAR یکی از موارد مهمی بود که توجه بسیاری را در سراسر جهان به خود جلب کرد؛ اما ارز نیز دقیقا چیست و چه کاربردی دارد؟آیا خرید ارز NEAR می تواند سرمایه گذاری مناسبی باشد؟

 Near Protocolنرم‌افزاری است که به توسعه‌دهندگان کمک ‌می‌کند تا بدون دغدغه درباره هزینه‌ها و پیچیدگی‌های اجرایی شبکه به ساخت برنامه‌های غیرمتمرکز مشغول شوند. با Near، می‌توان برنامه‌های غیرمتمرکزی را روی یک شبکه امن و مقیاس‌پذیر توسعه داد. شما می‌توانید برای خرید ارز NEAR یا مشاهده قیمت ارز NEAR به بالای این صفحه مراجعه کنید. 

پروتکل نیر چیست؟

پروتکل NEAR یک پروتکل بلاکچینی است که ساخت برنامه‌های غیرمتمرکز سریع، مقیاس‌پذیر و کاربرپسند را امکان‌پذیر می‌کند. این پروتکل بر اساس مکانیزم اجماع اثبات سهام قطعه‌ای (PoS) ساخته‌شده است و به شبکه اجازه می‌دهد تا تراکنش‌ها را سریع و ایمن پردازش کند. 

ارز NEAR توکن بومی بلاکچین نیر است و برای پرداخت هزینه تراکنش‌ها و سایر هزینه‌های مربوط به پلتفرم مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای استیک یا سهام گذاری در شبکه نیر از توکن‌های NEAR استفاده می‌شوند و کاربران به ازای شرکت در فرایندهای اجماع پاداش کسب کرده و همچنین به امنیت شبکه کمک می‌کند

کاربردهای ارز نیر

  • ارز بومی شبکه نیر
  • سهام‌گذاری یا استیک
  • تأمین امنیت شبکه
  • مشارکت در تصمیم‌گیری‌ها
  • پرداخت کارمزد

ویژگی‌های کلیدی ارز NEAR عبارت‌اند از

  • سازگاری با EVM؛ ماشین مجازی اتریوم
  • مقیاس افقی با پیوستن گره‌های بیشتری به شبکه به دلیل استفاده از فناوری شاردینگ
  • نهایی شدن سریع تراکنش‌ها در شبکه

قیمت ارز NEAR

قیمت ارز NEAR تا به امروز فراز و فرودهای بسیاری را تجربه کرده است. به طور کلی تعداد واحدهای ارز دیجیتال NEAR بر 1 میلیارد محدود شده است و در حال حاضر 753 میلیون از این میزان در گردش است. قیمت ارز NEAR در تاریخ 27 دی ماه 1400 به بیشترین مقدار خود یعنی 20 دلار رسید. شما می‌توانید برای قیمت لحظه‌ای ارز NEAR به نمودار بالا مراجعه کنید و برای بررسی روند تغییرات قیمت ارز NEAR از نمودار کمک بگیرید.

خرید ارز NEAR در نوبیتکس

برای خرید ارز NEAR یا نیر از نوبیتکس، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1- ثبت‌نام  و ایجاد حساب کاربری در نوبیتکس:

در ابتدا برای ثبت‌نام اولیه شما تنها به یک آدرس ایمیل فعال نیاز دارید. توصیه می‌شود که برای ثبت‌نام در نوبیتکس از رمز عبور غیرتکراری و قدرتمندی استفاده کنید تا امنیت اولیه حساب کاربری‌‌ شما تضمین شود.

 2- تائید حساب کاربری:

 پس از انجام ثبت‌نام اولیه، برای خرید ارز NEAR باید مراحل احراز هویت را انجام دهید. احراز هویت در نوبیتکس با توجه به کاربری مالی آن، با ثبت‌نام در شبکه‌های اجتماعی و یا نرم‌افزارهای کاربردی روزمره متفاوت است و نیازمند ارائه اطلاعات هویتی درست و دقت و توجه بالا در ارسال اطلاعات است. برای فروش و خرید ارز نیر یا رمزارزهای دیگری همچون بیت کوین، یونی سواپ، دای و چین لینک، آوه و دات … شما به احراز هویت نیاز خواهید داشت. بهترین کار ممکن این است که پیش از هر اقدامی در مورد رویه احراز هویت نوبیتکس مطالعه کنید.

 3- شارژ حساب تومانی یا رمزارز قابل‌تبدیل آن:

 شما می‌توانید به کمک این راهنما، حساب کاربری خود را شارژ کنید. خرید ارز NEAR در نوبیتکس با تومان و تتر امکان‌پذیر است.

 4- خرید نیر (ارز NEAR):

خرید ارز NEAR در نوبیتکس به‌صورت ارائه پیشنهاد خرید ارز در این بازار همتا به همتا (P2P) انجام می‌شود. در واقع در این بازار شما ارز دیجیتال مورد نظر خود را از کاربران فعال در پلتفرم نوبیتکس خریداری می‌کنید. به همین دلیل تکمیل فرایند خرید شما به پذیرش معامله از سوی دیگر کاربران بستگی دارد.‌

خرید و فروش ارز NEAR

فروش و خرید ارز نیر در نوبیتکس به دو صورت سفارش سریع و معین امکان‌پذیر است. در سفارش سریع، خرید و فروش شما به‌صورت آنی با قیمت بازار صورت می‌گیرد اما در خرید و فروش معین شما می‌توانید مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید. در این روش، معامله پس‌ازاینکه کاربری دیگر با این قیمت حاضر به خرید یا فروش بود؛ صورت می‌گیرد.

با توجه به تعداد میلیونی کاربران نوبیتکس، شاخص نقدشوندگی این صرافی بسیار بالاست و بنابراین عمده خریدوفروش‌های ارزهای دیجیتال این صرافی در زمان بسیار کوتاهی انجام می‌شود. همچنین شکاف قیمتی بزرگی میان صرافی نوبیتکس و دیگر صرافی‌های بزرگ دنیا وجود ندارد.

سوالات متداول

سوالات متداول

ارز NEAR چیست؟

ارز NEAR ارز بومی شبکه نیر است که به ساخت برنامه‌های غیرمتمرکز کمک می‌کند.

قیمت ارز NEAR در لحظه چگونه قابل‌مشاهده است؟

با مراجعه به نمودار می‌توانید قیمت ارز NEAR را در همین لحظه مشاهده کنید.

از کجا می‌توان ارز NEAR را خرید؟

شما می‌توانید برای خرید ارز NEAR به صرافی‌های امنی مانند نوبیتکس مراجعه کنید. حتماً پیش از خرید نیر و سایر ارزهای دیجیتال درباره این ارزها و همچنین اعتبار صرافی تحقیق کنید.

کارمزد خرید ارز NEAR در نوبیتکس چقدر است؟

کارمزد معاملات در نوبیتکس به‌صورت درصدی از مبلغ کل معامله از خریدار و فروشنده دریافت می‌شود. کارمزد معاملات در نوبیتکس برای حجم کمتر از 10 میلیون تومان 0.35 درصد از حجم معامله، برای حجم بین 10 تا 50 میلیون تومان 0.3 درصد از حجم معامله، برای حجم بین 50 تا 100 میلیون تومان 0.25 درصد از حجم معامله و برای مبالغ بالاتر از 100 میلیون تومان 0.2 از حجم معامله خواهد بود. شما می‌توانید تمامی اطلاعات در این رابطه را در جدول کارمزدهای نوبیتکس پیدا کنید.