ssv

ssv

اس اس وی

معامله حرفه‌ای
- USDT
% - تومان

اطلاعات بازار تتری

حجم معاملات 24h
- ssv
کمترین قیمت دیروز
- USDT
بالاترین قیمت دیروز
- USDT

اطلاعات بازار نوبیتکس

حجم معاملات 24h
- ssv
کمترین قیمت دیروز
- IRT
بالاترین قیمت دیروز
- IRT
من می ‌خواهم
تومان
بپردازم تا معادل
اس اس وی

ارز SSV چیست؟

شبکهٔ SSV یک راهکار لایهٔ صفر است که زیرساخت‌های موردنیاز را برای اجرای نود اعتبارسنجی اتریوم فراهم می‌کند. ارز SSV با استفاده از فناوری اعتبارسنج مشترک این کار را انجام می‌دهد.

از زمانی که اتریوم از مکانیزم اجماع اثبات سهام به اثبات کار کوچ کرد، ماینینگ در این بلاک چین متوقف و استیکینگ جایگزین آن شد. اما استیکینگ در اتریوم یا همان اجرای نود اعتبارسنج در این بلاک چین، مستلزم قفل کردن توکن اتر در شبکه است. علاوه بر پیچیدگی‌های فنی‌ای که در این کار وجود دارد، با اجرا شدن نود، کلیدی تحت عنوان کلید اعتبارسنجی به وجود می‌آید که برای امضای تراکنش‌ها ضروری است. برای اینکه کلید اعتبارسنجی به درستی کار کند، نود باید همواره آنلاین باشد. آفلاین بودن نود علاوه بر مختل کردن کار شبکه، باعث جریمه شدن اعتبارسنج هم می‌شود.

اما ارز ssv.network راهکار مبتکرانه‌ای برای این مشکل پیاده‌سازی کرده است. این پلتفرم کلید اعتبارسنجی را به چند بخش به‌نام KeyShares تقسیم می‌کند که هر کدام از آنها به‌صورت جداگانه فعالیت می‌کنند و در صورتی که به هر دلیلی یکی از آنها آفلاین باشد، KeyShareهای دیگر در شبکه مشارکت کنند و بتوانند اعتبارسنجی بلاک را انجام دهند.

خرید و فروش ارز اس اس وی SSV

شما می‌توانید ارز SSV را در سریع‌ترین زمان و با کارمزد پایین از صرافی ارز دیجیتال نوبیتکس خریده و یا آن را در نوبیتکس به فروش برسانید.

آموزش خرید ارز SSV از نوبیتکس

برای خرید ارز ssv.network از نوبیتکس، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1- ثبت‌نام  و ایجاد حساب کاربری در نوبیتکس:

در ابتدا برای ثبت‌نام اولیه شما تنها به یک آدرس ایمیل فعال نیاز دارید. توصیه می‌شود که برای ثبت‌نام در نوبیتکس از رمز عبور غیرتکراری و قدرتمندی استفاده کنید تا امنیت اولیه حساب کاربری‌‌ شما تضمین شود.

 2- تائید حساب کاربری:

پس از انجام ثبت‌نام اولیه، برای خرید رمز ارز SSV یا فروش ارز اس اس وی نتورک باید مراحل احراز هویت را انجام دهید. احراز هویت در نوبیتکس با توجه به کاربری مالی آن، با ثبت‌نام در شبکه‌های اجتماعی و یا نرم‌افزارهای کاربردی روزمره متفاوت است و نیازمند ارائه اطلاعات هویتی درست و دقت و توجه بالا در ارسال اطلاعات است. برای خرید و فروش ارز دیجیتال ssv یا رمزارزهای دیگری همچون شیبا، دوج کوین، ریپل و سایز رمزارزها شما به احراز هویت نیاز خواهید داشت. 

 3- شارژ حساب تومانی یا رمزارز قابل‌تبدیل آن:

شما می‌توانید به کمک این راهنما، حساب کاربری خود را شارژ کنید. خرید ارز SSV در نوبیتکس با تومان و تتر امکان‌پذیر است.

 4- خرید ارزدیجیتال SSV:

خرید ارز اس اس وی در نوبیتکس به‌صورت ارائه پیشنهاد خرید ارز SSV در این بازار همتا به همتا (P2P) انجام می‌شود. در واقع در این بازار شما ارز دیجیتال موردنظر خود را از کاربران فعال در پلتفرم نوبیتکس خریداری می‌کنید. به همین دلیل تکمیل فرایند خرید شما به پذیرش معامله از سوی دیگر کاربران بستگی دارد.‌

آموزش فروش ssv.network در نوبیتکس

برای فروش ارز SSV، می‌توانید بعد از ثبت‌نام و طی کردن مراحل احراز هویت،‌ ارزدیجیتال اس اس وی را در کیف پول نوبیتکس خود واریز کنید و آن را در بازار ریالی یا تتری SSV بفروشید. فروش ارز SSV هم مانند خرید آن به‌صورت همتا به همتا انجام می‌شود و با استفاده از انواع سفارش‌ها مانند سفارش بازار، محدود یا OCO این ارز را بفروشید.

با توجه به تعداد میلیونی کاربران نوبیتکس، شاخص نقدشوندگی این صرافی بسیار بالاست و بنابراین عمده خریدوفروش‌های ارزهای این صرافی ارز دیجیتال در زمان بسیار کوتاهی انجام می‌شود. همچنین شکاف قیمتی بزرگی میان صرافی نوبیتکس و دیگر صرافی‌های بزرگ دنیا وجود ندارد.

قیمت ارز ssv.network

ارز SSV در اواخر سال ۲۰۲۱ با قیمت ۱۴ دلار در صرافی‌های رمزارز لیست شد. در اوایل سال ۲۰۲۳ قیمت ارز ssv.network به اوج تاریخی خود در بیش از ۵۰ دلار رسید. برای مشاهدهٔ قیمت SSV‌ در لحظه می‌توانید از نمودار بالای همین صفحه استفاده کنید.

چه تعداد رمز ارز ssv.network در گردش است؟

عرضهٔ کلی ارز SSV بیش از ۱۱ میلیون واحد است که در حال حاضر ۱۰ میلیون واحد از این توکن‌ها در گردش هستند.

آینده قیمت رمز ارز SSV

تغییر مکانیزم اجماع اتریوم از اثبات کار به اثبات سهام به طور کامل انجام شده است. در ادامه‌ی به‌روزرسانی‌های اتریوم شاهد تغییرات مهمی مانند پیاده‌سازی رول‌آپ‌ها و شاردینگ خواهیم بود. این تغییرات می‌تواند عامل مهمی برای رشد قیمت اتر و پیشرفت اکوسیستم اتریوم باشد. به همین دلیل، انتظار می‌رود در آیندهٔ نزدیک مشارکت در بلاکچین اتریوم برای کاربران جذاب‌تر شده و سهام‌گذاری در اتریوم رونق بگیرد. اما با پیچیدگی‌هایی که در سهام‌گذاری اتریوم وجود دارد، انتظار می‌رود کاربران به استفاده از پلتفرم‌های واسط مانند SSV که خدمات مربوط به استیکینگ اتریوم را ارائه می‌دهند ترغیب شوند. به این ترتیب این احتمال وجود دارد که با رشد قیمت اتریوم در پی به‌روزرسانی‌های آتی، قیمت SSV هم رشد کند.

کاربرد ارز ssv.network

همان طور که پیشتر گفته شد، کاربرد پلتفرم SSV تسهیل فرآیند سهام‌گذاری در اتریوم و بالا بردن آپ‌تایم (uptime) شبکه است. کاربرد توکنِ SSV هم که توکن بومی پلتفرم ssv.network است، استفاده در امور حاکمیتی و رای‌گیری در شبکه است. همچنین می‌توان از این توکن برای پرداخت کارمزدها در همین پلتفرم استفاده کرد.

بهترین کیف پول‌های ارز ssv.network

SSV یک توکن اتریومی است. بنابراین هر کیف پولی که از اتریوم پشتیبانی می‌کند، برای این توکن هم قابل‌استفاده است.

کیف پول‌های سخت‌افزاری از امن‌ترین کیف پول‌ها برای ذخیره ارز اس اس وی هستند که از میان کیف پول‌های سخت‌افزاری می‌توان به مواردی مانند لجر نانو اس، ترزور وان، ترزور مدل تی و کیپ‌کی اشاره کرد.

همچنین کیف پول‌های نرم‌افزاری که به‌طور ویژه از اتریوم پشتیبانی می‌کنند، گزینه‌های مناسبی برای ذخیره‌سازی ارز دیجیتال SSV هستند که از جمله آن می‌توان به مای اتر والت و متامسک اشاره کرد. 

کیف پول‌های نرم‌افزاری دیگر مانند تراست والت، اکسودوس، کوینومی و مای‌سلیوم هم امکان ذخیره‌سازی ارز SSV را دارند.

صرافی معتبر ارز دیجیتال SSV‌ در ایران

در انتخاب صرافی برای معاملهٔ رمز ارز ssv.network باید چندین عامل مهم را در نظر گرفت. امنیت ارز SSV در صرافی، پشتیبانی از جفت‌ارزهای مختلف، اعتبار صرافی نزد معامله‌گران رمزارز، حجم مبادلات، نقدینگی، سرعت برداشت دارایی‌ها و پشتیبانی از کاربران از جمله عواملی است که بهترین صرافی‌ها برای خرید ارز ssv.network را از سایر صرافی‌ها متمایز می‌کند.

نوبیتکس، بزرگترین صرافی رمز ارز در ایران، با پشتیبانی از تمام این قابلیت‌ها، بهترین بستر برای خرید آسان ارزهای دیجیتال از جمله ارز اس اس وی در ایران است.

مزایای خرید و فروش ssv.network از نوبیتکس

خرید و فروش و ترید رمزارزهای مختلف، از جمله ارز ssv در نوبیتکس مزایای خاصی به همراه دارد که در ادامه به تعدادی از آنها اشاره می‌کنیم:

  • نوبیتکس اولین و بزرگترین پلتفرم تبادل رمزارز در ایران است که بیشتر از پنج میلیون کاربر در ایران به آن اعتماد کرده‌اند.
  • در نوبیتکس دارایی شما به‌صورت سرد نگهداری می‌شود. با توجه به این مسئله امکان از دست رفتن دارایی شما تا حد ممکن کاهش پیدا می‌کند. 
  • سیستم چندامضایی برداشت از کلد ولت نوبیتکس امکان سوء استفاده از دارایی کاربران را به حداقل رسانده است.
  • رابط کاربری این پلتفرم بسیار ساده و آسان است. ضمن اینکه امکان استفاده از تست‌نت نوبیتکس هم در سایت و هم در اپلیکیشن نوبیتکس برای کاربران تازه‌وارد وجود دارد.
  • با توجه به تعداد زیاد کاربران و تعداد و حجم معاملات، نوبیتکس از عمق بازار و نقدشوندگی بالایی برخوردار است. 
  • سرعت برداشت ریالی در نوبیتکس بسیار بالاست. دقایقی پس از درخواست برداشت ریالی، مبلغ مورد نظر به حساب کاربر واریز می‌شود.
  • پشتیبانی نوبیتکس در ۲۴ ساعت شبانه‌روز و هفت روز هفته پاسخگوی سوالات کاربران است.
سوالات متداول

سوالات متداول

ارز SSV چیست؟

شبکه ssv پلتفرمی است که خدمات زیرساختی مربوط به سهام‌گذاری اتریوم را ارائه می‌دهد و با استفاده از فناوری KeyShares زمان آنلاین بودن نودهای اعتبارسنجی را بالا می‌برد.

آینده ارز SSV چگونه پیش‌بینی می‌شود؟

آیندهٔ قیمت ارز SSV تا حدود زیادی در گرو وضعیت شبکه اتریوم خواهد بود. پیاده‌سازی رول‌آپ‌ها و شاردینگ در شبکه اتریوم می‌تواند کاربران را به استفاده از خدمات زیرساختی استیکینگ مانند SSV سوق داده و قیمت این ارز را بالاتر ببرد.

قیمت ارزدیجیتال ssv.network در لحظه چگونه قابل‌مشاهده است؟

با مراجعه به نمودار ارز SSV می‌توانید قیمت لحظه‌ای این ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

کارمزد خرید ارز SSV از نوبیتکس چقدر است؟

کارمزد برای معاملات انجام شده در بازارهای تتری و تومانی نوبیتکس متفاوت است. پله‌های کارمزدی در نوبیتکس بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز منتهی به روز معامله تغییر می‌کند. محاسبات حجم معاملات سی روز گذشته، در ابتدای هر روز، ساعت ۰۳:۰۰-۰۲:۰۰ بامداد انجام و به‌روزرسانی می‌شود.