Floki

100k_floki

فلوکی اینو

معامله حرفه‌ای
- USDT
% - تومان

اطلاعات بازار تتری

حجم معاملات 24h
- USDT
کمترین قیمت دیروز
- USDT
بالاترین قیمت دیروز
- USDT

اطلاعات بازار نوبیتکس

حجم معاملات 24h
- IRT
کمترین قیمت دیروز
- IRT
بالاترین قیمت دیروز
- IRT
من می ‌خواهم
تومان
بپردازم تا معادل
100K_فلوکی

واحد خرید و فروش صد هزار فلوکی است

ارز FLOKI چیست؟

در سال‌های اخیر تعداد میم کوین‌ها رو به افزایش بوده است و منشأ بسیاری از آن‌ها با نام‌های آشنایی همچون شیبا اینو و دوج کوین گره‌خورده است. این بار نام حیوان خانگی میلیاردر معروف ایلان ماسک سبب ایجاد یک میم کوین به نام ارز فلوکی شده است. به طور کلی برنامه‌ای پشت پروژه‌های میم کوین نیست البته در مورد ارز فلوکی اینو یا FLOKI کمی اوضاع متفاوت است و بخش‌هایی که ارز دیجیتال فلوکی در آن به فعالیت می‌پردازد در نوع خود جالب و قابل تأمل است.

ارز FLOKI یک توکن اتریومی با استاندارد ERC-20 است که در سال 2021 به وجود آمد. فلوکی یک میم کوین و یک ارز اصطلاحاً مردمی محسوب می‌شود. FLOKI پروژه‌های مختلفی را معرفی کرده و در حال پیشبرد آن‌ها است. از جمله پروژه‌های فلوکی می‌توان به متاورس والهالا که یک بازی NFT است اشاره کرد علاوه بر این فلوکی یک پروژه جداگانه با عنوان بازار خرید و فروش توکن‌های NFT به نام FlokiPlaces هم در حال توسعه دارد. دیگر پروژه فلوکی اینو یک محصول مالی غیرمتمرکز با نام فلوکی فای (FlokiFi) است و نهایتاً، یک پلتفرم محتوا و آموزش در کارنامه فعالیت ارز فلوکی مشاهده می‌شود که دانشگاه فلوکی (University of Floki) نام دارد.

خرید و فروش ارز FLOKI

ارز FLOKI را می‌توان در انواع صرافی‌ها پیدا کرد. برای خرید و فروش ارز دیجیتال  FLOKI inu می‌توان از صرافی‌های غیرمتمرکز و یا صرافی‌های متمرکز استفاده کرد. همچنین خرید و فروش FLOKI در نوبیتکس هم امکان‌پذیر است.

آموزش خرید ارز FLOKI از نوبیتکس

برای خرید ارز FLOKI از نوبیتکس، مراحل زیر را دنبال کنید:

1- ثبت‌نام  و ایجاد حساب کاربری در نوبیتکس:

در ابتدا برای ثبت‌نام اولیه شما تنها به یک آدرس ایمیل فعال نیاز دارید. توصیه می‌شود که برای ثبت‌نام در صرافی ارز دیجیتال نوبیتکس از رمز عبور غیرتکراری و قدرتمندی استفاده کنید تا امنیت اولیه حساب کاربری‌‌ شما تضمین شود.

 2- تائید حساب کاربری:

پس از انجام ثبت‌نام اولیه، برای خرید و فروش ارز FLOKI باید مراحل احراز هویت را انجام دهید. احراز هویت در نوبیتکس با توجه به کاربری مالی آن، با ثبت‌نام در شبکه‌های اجتماعی و یا نرم‌افزارهای کاربردی روزمره متفاوت است و نیازمند ارائه اطلاعات هویتی درست و دقت و توجه بالا در ارسال اطلاعات است. برای فروش و خرید ارز FLOKI یا خرید رمزارزهای دیگر مانند ارز دیجیتال شیبا، دوج کوین، ریپل، آوه و سایر ارزهای دیجیتال، بهترین کار ممکن این است که پیش از هر اقدامی در مورد رویه احراز هویت نوبیتکس مطالعه کنید.

 3- شارژ حساب تومانی یا رمزارز قابل‌تبدیل آن:

شما می‌توانید به کمک این راهنما، حساب کاربری خود را شارژ کنید. خرید ارز FLOKI در نوبیتکس با تومان و تتر امکان‌پذیر است.

 4- خرید ارز FLOKI:

خرید ارز دیجیتال FLOKI در نوبیتکس به‌صورت ارائه پیشنهاد خرید FLOKI در این بازار همتا به همتا (P2P) انجام می‌شود. در واقع در این بازار شما ارز دیجیتال موردنظر خود را از کاربران فعال در پلتفرم نوبیتکس خریداری می‌کنید. به همین دلیل، تکمیل فرایند خرید شما به پذیرش معامله از سوی دیگر کاربران بستگی دارد.‌

آموزش فروش FLOKI در نوبیتکس

برای فروش ارز دیجیتال FLOKI در نوبیتکس، باید مراحل ثبت‌نام، ایجاد حساب و احراز هویت به همان صورت که بالاتر به آن اشاره شد طی شود. سپس ارز دیجیتال FLOKI باید از کیف پول شخصی به کیف پول نوبیتکس انتقال داده شود. در پایان ارز فلوکی در بازار همتا به همتای نوبیتکس به فروش می‌رسد. به عبارت دیگر، سفارش فروش با سفارش خریدِ کاربران دیگری که قصد خرید ارز FLOKI از نوبیتکس را دارند مچ می‌شود.

خرید و فروش ارز FLOKI در نوبیتکس با انواع سفارشات از جمله سریع، معین، با حد ضرر و OCO امکان‌پذیر است. 

 • سفارش سریع: در سفارش سریع، خرید و فروش شما به‌صورت آنی با قیمت بازار صورت می‌گیرد. برای تعیین قیمت دقیق سفارش خود می‌توانید از سفارش معین استفاده کنید.
 • سفارش معین: در این روش، معامله پس‌ از اینکه کاربری دیگر با این قیمت حاضر به خرید یا فروش بود، صورت می‌گیرد.
 • حد ضرر: در حد ضرر هم همان‌طور که از نامش پیداست، می‌توان برای حد ضرری برای خرید و فروش کوین تعیین کرد. 
 • OCO: سفارش OCO نیز ترکیبی از دو سفارش معین و با حد ضرر است.

صرافی رمزارز  نوبیتکس با بیش از 4 میلیون کاربر بزرگ‌ترین صرافی ارز دیجیتال در ایران است. با توجه به این مسئله شاخص نقدشوندگی این صرافی ارز دیجیتال نوبیتکس بسیار بالاست و بنابراین عمده خرید و فروش‌های ارزهای دیجیتال این صرافی در زمان بسیار کوتاهی انجام می‌شود. همچنین شکاف قیمتی بزرگی میان صرافی نوبیتکس و دیگر صرافی‌های بزرگ دنیا وجود ندارد.

قیمت ارز FLOKI

ارز FLOKI کف قیمت تقریبی 0.00000002$ را خود را در نوامبر سال 2021 تجربه کرده است و در همان سال و در ماه آگوست سقف قیمتی ارز FLOKI با قیمت 0.0003437$ نیز ثبت شده است. برای مشاهده قیمت لحظه‌ای ارز FLOKI می‌توانید از نمودار بالا استفاده کنید. شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال را در نوبیتکس دنبال کنید.

بهترین کیف پول‌های ارز دیجیتال FLOKI

ارز دیجیتال FLOKI یک توکن اتریومی است بنابراین تمامی کیف پول‌هایی که از اتریوم پشتیبانی می‌کنند مناسب نگهداری ارز فلوکی هستند.

 کیف پول‌های سخت‌افزاری از امن‌ترین کیف پول‌ها برای ذخیره ارز FLOKI به شمار می‌روند که از میان کیف پول‌های سخت‌افزاری می‌توان به مواردی مانند لجر نانو اس، ترزور وان، ترزور مدل تی و کیپ‌کی اشاره کرد.

همچنین کیف پول‌های نرم‌افزاری که مورد استفاده عموم قرار دارند و پایداری خدمات آن‌ها تا حد زیادی اثبات‌شده است، گزینه‌های مناسبی برای ذخیره‌سازی ارز دیجیتال FLOKI محسوب می‌شوند که از جمله آن می‌توان به مای اتر والت و متامسک یا تراست والت اشاره کرد. کیف پول‌های نرم‌افزاری دیگر مانند اکسودوس و اتمیک والت هم می‌توانند از دیگر کیف پول‌های انتخابی برای ارز FLOKI باشند.

چه تعداد رمزارز FLOKI در گردش است؟

حداکثر عرضه برای ارز FLOKI تعداد 20,000,000,000,000 واحد در نظر گرفته شده است و تعداد 8,917,452,316,422 فلوکی اینو در گردش است و در حال حاضر تعداد کل عرضه فلوکی اینو 9,942,355,954,723 واحد است.

آینده قیمت رمزارز FLOKI

رمزارز FLOKI یک میم کوین منحصربه‌فرد است که اهدافی کاربردی برایش تعریف شده است و همین ویژگی باعث تمایز آن با دیگر میم کوین‌ها شده است. فلوکی اینو به طور جدی در روندهای روز دنیای ارزهای دیجیتال و فضای دیفای فعال است و هر چهار محصول اصلی فلوکی، به تنهایی می‌توانند موفقیت را برای کل پروژه و برای رمزارز فلوکی به ارمغان بیاورند.

مزایای خرید و فروش ارز دیجیتال FLOKI از نوبیتکس

خرید و فروش و ترید رمزارزهای مختلف، از جمله فلوکی در بازار ارز دیجیتال نوبیتکس مزایای خاصی به همراه دارد که در ادامه به تعدادی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 • نوبیتکس اولین و بزرگ‌ترین پلتفرم تبادل رمزارز در ایران است که بیشتر از چهار میلیون کاربر در ایران به آن اعتماد کرده‌اند.
 • در نوبیتکس دارایی شما به صورت سرد نگهداری می‌شود. با توجه به این مسئله امکان از دست رفتن دارایی شما تا حد ممکن کاهش پیدا می‌کند. 
 • سیستم چند امضایی برداشت از کلد ولت نوبیتکس امکان سوءاستفاده از دارایی کاربران را به حداقل رسانده است.
 • رابط کاربری این پلتفرم بسیار ساده و آسان است. ضمن اینکه امکان استفاده از تست‌نت نوبیتکس هم در سایت و هم در اپلیکیشن نوبیتکس برای کاربران تازه‌وارد وجود دارد.
 • با توجه به تعداد زیاد کاربران و تعداد و حجم معاملات، نوبیتکس از عمق بازار و نقدشوندگی بالایی برخوردار است. 
 • سرعت برداشت ریالی در نوبیتکس بسیار بالاست. دقایقی پس از درخواست برداشت ریالی، مبلغ مورد نظر به حساب کاربر واریز می‌شود.
 • پشتیبانی نوبیتکس در ۲۴ ساعت شبانه‌روز و هفت روز هفته پاسخگوی سؤالات کاربران است. 
سوالات متداول

سوالات متداول

ارز FLOKI چیست؟

FLOKI یک میم کوین است که به افتخار نام سگ ایلان ماسک به وجود آمده است و در بستر شبکه اتریوم به فعالیت می‌پردازد. پلتفرم فلوکی اینو میزبان چندین پروژه مختلف است که کاربردهای آن را نسبت به رقبا بیشتر کرده است و ساز و کار آن را کمی جدی‌تر کرده است.

آینده ارز FLOKI چه طور پیش‌بینی می‌شود؟

FLOKI یک میم کوین است که تلاش می‌کند از دیگر ارزهای دیجیتال مشابه کاربردی‌تر عمل کند و جذب کاربران را به حداکثر برساند، جامعه فلوکی پشتیبانی بسیاری از ارز فلوکی اینو نشان داده‌اند و به پیشرفت این پلتفرم امیدوارند. بنابراین می‌توان به آینده ارز فلوکی امیدوار بود.

قیمت ارز FLOKI در لحظه چگونه قابل‌مشاهده است؟

با مراجعه به نمودار ارز فلوکی می‌توانید قیمت این ارز را در همین لحظه مشاهده کنید.

کارمزد خرید ارز FLOKI در نوبیتکس چقدر است؟

کارمزد معاملات در نوبیتکس به‌صورت درصدی از مبلغ کل معامله از خریدار و فروشنده دریافت می‌شود. کارمزد معاملات در نوبیتکس برای حجم کمتر از 10 میلیون تومان 0.35 درصد از حجم معامله، برای حجم بین 10 تا 50 میلیون تومان 0.3 درصد از حجم معامله، برای حجم بین 50 تا 100 میلیون تومان 0.25 درصد از حجم معامله و برای مبالغ بالاتر از 100 میلیون تومان 0.2 از حجم معامله خواهد بود. شما می‌توانید تمامی اطلاعات در این رابطه را در جدول کارمزدهای نوبیتکس پیدا کنید.