aragon

ant

آراگون

معامله حرفه‌ای
- USDT
% - تومان

اطلاعات بازار تتری

حجم معاملات 24h
- ant
کمترین قیمت دیروز
- USDT
بالاترین قیمت دیروز
- USDT

اطلاعات بازار نوبیتکس

حجم معاملات 24h
- ant
کمترین قیمت دیروز
- IRT
بالاترین قیمت دیروز
- IRT
من می ‌خواهم
تومان
بپردازم تا معادل
آراگون

ارز Aragon چیست؟

اکوسیستم کریپتو به طور ویژه‌ای بر اساس چندین فاکتور اصلی استوار شده است. از جمله این موارد می‌توان به ساختار غیرمتمرکز ارزها و صرافی‌ها اشاره کرد. پروتکل‌های اکوسیستم ارز دیجیتال از سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز یا DAO استفاده می‌کنند تا بتوانند به ویژگی‌های اشاره شده دست پیدا کنند. 

همان‌طور که از نام این سازمان‌ها پیداست، جوامع این پروژه‌ها می‌توانند در مدیریت، تصمیمات، بروز رسانی و در بهبود عملکرد شبکه نقش ایفا کنند؛ اما ایجاد سازمان‌های DAO نیاز به دانش فنی و پشتیبانی مالی بالایی دارد. به همین منظور میزان پذیرش این روش محدود بوده است و برخی شرکت‌ها را مجبور به دنبال کردن روش‌های سنتی و متمرکز کرده است.

آراگون یک زیرساخت منبع باز برای ایجاد سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز (DAO) برای هر سازمان و شرکت با هر اندازه‌ای است. آراگون در واقع مشکل پیچیدگی DAO ها را از سر راه برداشته است. به طوری که در حال حاضر بیش از 1800 سازمان مستقل غیرمتمرکز بر روی Aragon ایجاد شده است و در این میان نام چندین بازیگر بزرگ در بازار رمزارزها مانند Curve Finance و Decentraland به چشم می‌خورد. اکوسیستم آراگون از پنج بخش تشکیل‌شده است: بخش کلاینت یا مشتری آراگون، شبکه آراگون، انجمن آراگون، دادگاه آراگون و ارز دیجیتال بومی پروتکل آراگون، ANT. 

ارز ANT  یک توکن اتریومی با استاندارد ERC-20 است که در سال 2016 راه‌اندازی شد. از آنجایی که Aragon یک سرویس پیاده‌سازی DAO است، وجود ارز ANT بخشی جدایی‌ناپذیر برای انجام امور در شبکه محسوب می‌شود.

خرید و فروش ارز Aragon

ارز Aragon را می‌توان در انواع صرافی‌های معتبر یافت. پس برای خرید و فروش Aragon می‌توان از صرافی‌های غیرمتمرکز اتریومی و یا صرافی‌های متمرکز استفاده کرد. همچنین خرید و فروش Aragon در نوبیتکس هم امکان‌پذیر است.

آموزش خرید ارز ANT از نوبیتکس

برای خرید ارز Aragon از نوبیتکس، مراحل زیر را دنبال کنید:

1- ثبت‌نام  و ایجاد حساب کاربری در نوبیتکس:

در ابتدا برای ثبت‌نام اولیه شما تنها به یک آدرس ایمیل فعال نیاز دارید. توصیه می‌شود که برای ثبت‌نام در صرافی ارز دیجیتال نوبیتکس از رمز عبور غیرتکراری و قدرتمندی استفاده کنید تا امنیت اولیه حساب کاربری‌‌ شما تضمین شود.

 2- تائید حساب کاربری:

پس از انجام ثبت‌نام اولیه، برای خرید و فروش ارز ANT باید مراحل احراز هویت را انجام دهید. احراز هویت در نوبیتکس با توجه به کاربری مالی آن، با ثبت‌نام در شبکه‌های اجتماعی و یا نرم‌افزارهای کاربردی روزمره متفاوت است و نیازمند ارائه اطلاعات هویتی درست و دقت و توجه بالا در ارسال اطلاعات است. برای فروش و خرید ارز Aragon یا خرید رمزارزهای دیگر مانند یرن فایننس، مسک نتورک، ارز کامپاند و سایر ارزهای دیجیتال، بهترین کار ممکن این است که پیش از هر اقدامی در مورد رویه احراز هویت نوبیتکس مطالعه کنید.

 3- شارژ حساب تومانی یا رمزارز قابل‌تبدیل آن:

شما می‌توانید به کمک این راهنما، حساب کاربری خود را شارژ کنید. خرید ارز Aragon در نوبیتکس با تومان و تتر امکان‌پذیر است.

 4- خرید ارز ANT:

خرید ارز دیجیتال Aragon در نوبیتکس به‌صورت ارائه پیشنهاد خرید ANT در این بازار همتا به همتا (P2P) انجام می‌شود. در واقع در این بازار شما ارز دیجیتال موردنظر خود را از کاربران فعال در پلتفرم نوبیتکس خریداری می‌کنید. به همین دلیل، تکمیل فرایند خرید شما به پذیرش معامله از سوی دیگر کاربران بستگی دارد.‌

آموزش فروش Aragon در نوبیتکس

برای فروش ارز دیجیتال Aragon در نوبیتکس، باید مراحل ثبت‌نام، ایجاد حساب و احراز هویت به همان صورت که بالاتر به آن اشاره شد طی شود. سپس ارز دیجیتال ANT باید از کیف پول شخصی به کیف پول نوبیتکس انتقال داده شود. در پایان ارز آراگون در بازار همتا به همتای نوبیتکس به فروش می‌رسد. به عبارت دیگر، سفارش فروش با سفارش خریدِ کاربران دیگری که قصد خرید ارز Aragon از نوبیتکس را دارند مچ می‌شود.

خرید و فروش ارز ANT در نوبیتکس با انواع سفارشات از جمله سریع، معین، با حد ضرر و OCO امکان‌پذیر است. 

 • سفارش سریع: در سفارش سریع، خرید و فروش شما به‌صورت آنی با قیمت بازار صورت می‌گیرد. برای تعیین قیمت دقیق سفارش خود می‌توانید از سفارش معین استفاده کنید.
 • سفارش معین: در این روش، معامله پس‌ از اینکه کاربری دیگر با این قیمت حاضر به خرید یا فروش بود، صورت می‌گیرد.
 • حد ضرر: در حد ضرر هم همان طور که از نامش پیداست، می‌توان برای حد ضرری برای خرید و فروش کوین تعیین کرد. 
 • OCO: سفارش OCO نیز ترکیبی از دو سفارش معین و با حد ضرر است.

صرافی رمزارز  نوبیتکس با بیش از 4 میلیون کاربر بزرگ‌ترین صرافی ارز دیجیتال در ایران است. با توجه به این مسئله شاخص نقدشوندگی این صرافی ارز دیجیتال نوبیتکس بسیار بالاست و بنابراین عمده خرید و فروش‌های ارزهای دیجیتال این صرافی در زمان بسیار کوتاهی انجام می‌شود. همچنین شکاف قیمتی بزرگی میان صرافی نوبیتکس و دیگر صرافی‌های بزرگ دنیا وجود ندارد.

قیمت ارز Aragon

ارز Aragon کف قیمت تقریبی 0.28$ را در سال 2018 تجربه کرده است و در سال 2021 سقف قیمتی ارز ANT با قیمت 14.79$ مشاهده می‌شود. برای مشاهده قیمت لحظه‌ای ارز ANT می‌توانید از نمودار بالا استفاده کنید. شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال را در نوبیتکس دنبال کنید. 

بهترین کیف پول‌های ارز دیجیتال Aragon

ارز دیجیتال ANT یک توکن اتریومی است بنابراین تمامی کیف پول‌هایی که از اتریوم پشتیبانی می‌کنند مناسب نگهداری ارز آراگون هستند.

 کیف پول‌های سخت‌افزاری از امن‌ترین کیف پول‌ها برای ذخیره ارز ANT به شمار می‌روند که از میان کیف پول‌های سخت‌افزاری می‌توان به مواردی مانند لجر نانو اس، ترزور وان، ترزور مدل تی و کیپ‌کی اشاره کرد.

همچنین کیف پول‌های نرم‌افزاری که مورد استفاده عموم قرار دارند و پایداری خدمات آن‌ها تا حد زیادی اثبات‌شده است، گزینه‌های مناسبی برای ذخیره‌سازی ارز دیجیتال Aragon محسوب می‌شوند که از جمله آن می‌توان به مای اتر والت و متامسک یا تراست والت اشاره کرد. کیف پول‌های نرم‌افزاری دیگر مانند اکسودوس و اتمیک والت هم می‌توانند از دیگر کیف پول‌های انتخابی برای ارز ANT باشند.

چه تعداد رمزارز Aragon در گردش است؟

کل عرضه برای ارز ANT به تعداد 45,094,973 واحد در نظر گرفته شده است و تعداد 40,029,852 در گردش است؛ اما اطلاعاتی درباره حداکثر عرضه ارز آراگون در دسترس نیست.

آینده قیمت رمزارز ANT

آراگون یک زیرساخت قدرتمند برای ایجاد سازمان‌های مستقل و غیرمتمرکز است. محصول آراگون به گونه‌ای توسعه یافته که بسیاری از هزینه‌ها و مشکلات فنی را از دوش شرکت‌ها برمی‌دارد. با توجه به این مسئله که همچنان مسیر فضای رمزارزها به سوی استقلال و غیرمتمرکز شدن در حال حرکت است، به نظر می‌رسد که شرکت‌های بیشتری جذب اکوسیستم آراگون شوند. در نتیجه می‌توان انتظار داشت با اتکا به قانون عرضه و تقاضا ارزش رمزارز ANT در آینده بیشتر شود.

مزایای خرید و فروش ارز دیجیتال Aragon از نوبیتکس

خرید و فروش و ترید رمزارزهای مختلف، از جمله آراگون در بازار ارز دیجیتال نوبیتکس مزایای خاصی به همراه دارد که در ادامه به تعدادی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 • نوبیتکس اولین و بزرگ‌ترین پلتفرم تبادل رمزارز در ایران است که بیشتر از چهار میلیون کاربر در ایران به آن اعتماد کرده‌اند.
 • در نوبیتکس دارایی شما به صورت سرد نگهداری می‌شود. با توجه به این مسئله امکان از دست رفتن دارایی شما تا حد ممکن کاهش پیدا می‌کند. 
 • سیستم چند امضایی برداشت از کلد ولت نوبیتکس امکان سوء استفاده از دارایی کاربران را به حداقل رسانده است.
 • رابط کاربری این پلتفرم بسیار ساده و آسان است. ضمن اینکه امکان استفاده از تست‌نت نوبیتکس هم در سایت و هم در اپلیکیشن نوبیتکس برای کاربران تازه‌وارد وجود دارد.
 • با توجه به تعداد زیاد کاربران و تعداد و حجم معاملات، نوبیتکس از عمق بازار و نقدشوندگی بالایی برخوردار است. 
 • سرعت برداشت ریالی در نوبیتکس بسیار بالاست. دقایقی پس از درخواست برداشت ریالی، مبلغ مورد نظر به حساب کاربر واریز می‌شود.
 • پشتیبانی نوبیتکس در ۲۴ ساعت شبانه‌روز و هفت روز هفته پاسخگوی سؤالات کاربران است. 
سوالات متداول

سوالات متداول

ارز Aragon چیست؟

Aragon یک برنامه ارائه دهنده زیرساخت است که به شرکت‌ها اجازه می‌دهد در بلاک چین اتریوم، DAO ایجاد کنند و به مدیریت آن بپردازند. افراد به کمک پروتکل آراگون می‌توانند سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز و کاربردی ایجاد کنند.

آینده ارز Aragon چه طور پیش‌بینی می‌شود؟

Aragon یکی از پروژه‌های نسبتاً قدیمی بازار رمزارزها است که موفق به جذب بیش از 1800 پروژه شده که از زیرساخت آراگون استفاده کنند. DAO ها اموری جدید به شمار نمی‌روند؛ اما اهمیت و توجه به آن‌ها در سال‌های اخیر بیش‌ازپیش شده است و زیرساخت آراگون تمامی عناصر مورد نیاز برای راه‌اندازی و مدیریت یک سازمان مستقل غیرمتمرکز را به پروژه‌ها و شرکت‌ها ارائه می‌دهد. با استدلال بر موارد ذکرشده آینده Aragon را می‌توان مثبت و رو به رشد پیش‌بینی کرد.

قیمت ارز ANT در لحظه چگونه قابل‌مشاهده است؟

با مراجعه به نمودار ارز آراگون می‌توانید قیمت این ارز را در همین لحظه مشاهده کنید.

کارمزد خرید ارز Aragon در نوبیتکس چقدر است؟

کارمزد معاملات در نوبیتکس به‌صورت درصدی از مبلغ کل معامله از خریدار و فروشنده دریافت می‌شود. کارمزد معاملات در نوبیتکس برای حجم کمتر از 10 میلیون تومان 0.35 درصد از حجم معامله، برای حجم بین 10 تا 50 میلیون تومان 0.3 درصد از حجم معامله، برای حجم بین 50 تا 100 میلیون تومان 0.25 درصد از حجم معامله و برای مبالغ بالاتر از 100 میلیون تومان 0.2 از حجم معامله خواهد بود. شما می‌توانید تمامی اطلاعات در این رابطه را در جدول کارمزدهای نوبیتکس پیدا کنید.