celer network

celr

سلر نتورک

معامله حرفه‌ای
- USDT
% - تومان

اطلاعات بازار تتری

حجم معاملات 24h
- celr
کمترین قیمت دیروز
- USDT
بالاترین قیمت دیروز
- USDT

اطلاعات بازار نوبیتکس

حجم معاملات 24h
- celr
کمترین قیمت دیروز
- IRT
بالاترین قیمت دیروز
- IRT
من می ‌خواهم
تومان
بپردازم تا معادل
سلر نتورک

ارز سلر چیست؟

سلر نتورک یک پلتفرم لایهٔ دوم برای بهبود مقیاس‌پذیری است که به ایجاد برنامه‌های غیرمتمرکز در بلاک چین‌های مختلف کمک می‌کند. ارز سلر نتورک به‌عنوان یک قرارداد هوشمند بر بستر بلاک‌چین‌هایی مانند اتریوم و پولکادات راه‌اندازی شده است. اهداف اصلی ارز دیجیتال CELER ساده‌سازی مراحل استفاده از قراردادهای هوشمند، تراکنش‌های زنجیره‌ای بسیار سریع و فراهم کردن محیطی امن برای پیاده‌سازی برنامه‌های غیرمتمرکز در بلاکچین‌های مختلف است. 

ایده اصلی پشت ارز سلر نتورک این است که به توسعه‌دهندگان کمک کند تا برنامه‌های غیرمتمرکز خود را از طریق راهکارهای لایهٔ دوم مقیاس‌پذیر کنند. همچنین سلر ابزارهای لازم را برای حل برخی از مشکلاتی که پلتفرم‌های قراردادهای هوشمند با آن درگیر هستند ارائه می‌کند.

خرید و فروش ارز سلر نتورک

برای خرید و فروش ارز دیجیتال Celer Network می‌توان از صرافی‌های متمرکز و یا صرافی‌های غیرمتمرکز اتریومی استفاده کرد. همچنین خرید و فروش ارز سلر نتورک یا Celr در نوبیتکس هم امکان‌پذیر است.

آموزش خرید ارز سلر نتورک CELR از نوبیتکس

برای خرید ارز سلر نتورک از نوبیتکس، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1- ثبت‌نام  و ایجاد حساب کاربری در نوبیتکس:

در ابتدا برای ثبت‌نام اولیه شما تنها به یک آدرس ایمیل فعال نیاز دارید. توصیه می‌شود که برای ثبت‌نام در نوبیتکس از رمز عبور غیرتکراری و قدرتمندی استفاده کنید تا امنیت اولیه حساب کاربری‌‌ شما تضمین شود.

 2- تائید حساب کاربری:

پس از انجام ثبت‌نام اولیه، برای خرید رمز ارز سلر نتورک یا فروش ارز CELER Network باید مراحل احراز هویت را انجام دهید. احراز هویت در نوبیتکس با توجه به کاربری مالی آن، با ثبت‌نام در شبکه‌های اجتماعی و یا نرم‌افزارهای کاربردی روزمره متفاوت است و نیازمند ارائه اطلاعات هویتی درست و دقت و توجه بالا در ارسال اطلاعات است. برای فروش و خرید ارز دیجیتال سلر نتورک یا رمزارزهای دیگری همچون آپتوس، اسموث لاو پوشن، بیبی دوج و سایز رمزارزها شما به احراز هویت نیاز خواهید داشت. بهترین کار ممکن این است که پیش از هر اقدامی در مورد رویه احراز هویت نوبیتکس مطالعه کنید.

 3- شارژ حساب تومانی یا رمزارز قابل‌تبدیل آن:

شما می‌توانید به کمک این راهنما، حساب کاربری خود را شارژ کنید. خرید ارز دیجیتال سلر نتورک در نوبیتکس با تومان و تتر امکان‌پذیر است.

 4- خرید ارز Celr:

خرید ارز سلر در نوبیتکس به‌صورت ارائه پیشنهاد خرید ارز CELR در این بازار همتا به همتا (P2P) انجام می‌شود. در واقع در این بازار شما ارز دیجیتال مورد نظر خود را از کاربران فعال در پلتفرم نوبیتکس خریداری می‌کنید. به همین دلیل تکمیل فرایند خرید شما به پذیرش معامله از سوی دیگر کاربران بستگی دارد.‌

آموزش فروش Celer Network در نوبیتکس

برای فروش ارز CELR، می‌توانید بعد از ثبت‌نام و طی کردن مراحل احراز هویت،‌ ارز سلر نتورک را در کیف پول نوبیتکس خود واریز کنید و آن را در بازار ریالی یا تتری سلر بفروشید. فروش ارز سلر نتورک هم مانند خرید آن به‌صورت همتا به همتا انجام می‌شود و با استفاده از انواع سفارش‌ها مانند سفارش بازار، محدود یا OCO این ارز را بفروشید.

با توجه به تعداد میلیونی کاربران نوبیتکس، شاخص نقدشوندگی این صرافی بسیار بالاست و بنابراین عمده خریدوفروش‌های ارزهای دیجیتال این صرافی در زمان بسیار کوتاهی انجام می‌شود. همچنین شکاف قیمتی بزرگی میان صرافی نوبیتکس و دیگر صرافی‌های بزرگ دنیا وجود ندارد.

چه تعداد رمز ارز سلر در گردش است؟

تعداد کل توکن‌های رمز ارز سلر نتورک ۱۰ میلیارد واحد است که تاکنون بیش از ۷۶ درصد از این توکن‌ها، معادل ۷ میلیارد و ۶۰۰ میلیون توکن وارد بازار شده است.

قیمت ارز سلر

قیمت ارز دیجیتال سلر در روزهای ابتدایی لیست شدن در صرافی‌های رمزارز، حدود ۰.۰۲۲ دلار بوده و در حال حاضر هم تقریبا با همین قیمت معامله می‌شود. اما در اواسط سال ۲۰۲۱ میلادی، قیمت CELR تا اوج ۰.۱۷ دلاری هم رسیده است.

آینده قیمت ارز دیجیتال سلر

با توجه به تمرکز سلر بر مقیاس‌پذیری و حوزهٔ قراردادهای هوشمند، می‌توان گفت که این پروژه بازار بزرگی را برای فعالیت انتخاب کرده است. با این حال، وجود رقبای بزرگ و پرشمار در این بازار می‌تواند چالش اصلی ارز سلر نتورک باشد. 

همچنین چندزنجیره‌ای بودن سلر نتورک و فعالیت آن در بلاکچین‌های بزرگی مانند اتریوم، بایننس اسمارت چین و پولکادات می‌تواند به افزایش موارد استفادهٔ آن کمک کند. همه اینها عواملی هستند که می‌توانند در قیمت ارز سلر نتورک تاثیرگذار باشند.

صرافی معتبر ارز دیجیتال سلر نتورک در ایران

در انتخاب صرافی برای معاملهٔ رمز ارز سلر باید چندین عامل مهم را در نظر گرفت. امنیت ارز سلر در صرافی، پشتیبانی از جفت‌ارزهای مختلف، اعتبار صرافی نزد معامله‌گران رمزارز، حجم مبادلات، نقدینگی، سرعت برداشت دارایی‌ها و پشتیبانی از کاربران از جمله عواملی است که بهترین صرافی‌ها برای خرید ارز سلر را از سایر صرافی‌ها متمایز می‌کند.

نوبیتکس، بزرگترین صرافی رمز ارز در ایران، با پشتیبانی از تمام این قابلیت‌ها، بهترین بستر برای خرید و فروش ارز سلر در ایران است.

ویژگی‌های رمزارز سلر

ارز سلر نتورک از سه روش راهکارهای وضعیت (State Channels)، زنجیره‌های جانبی (Sidechain) و رول‌آپ‌ها (Rollup) استفاده می‌کند.

  • راهکار وضعیت راهکاری مشابه لایتنینگ در شبکهٔ بیت کوین است. در این راهکار لایهٔ دوم، تراکنش‌ها در خارج از زنجیرهٔ اصلی بلاکچین انجام شده و برای چندین تراکنش یک کانال ایجاد می‌شود. هر کانال معادل دو تراکنش در زنجیرهٔ اصلی است. به این ترتیب می‌توان تعداد تراکنش‌های بسیار زیادی را با استفاده از این کانال‌ها انجام داد، در حالی که فقط دو تراکنش در شبکهٔ اصلی ثبت می‌شود. این موضوع می‌تواند حجم بلاک چین را کاهش داده و به تسریع انجام تراکنش‌ها کمک کند.
  • سایدچین‌ها یا زنجیره‌های جانبی نوعی از زنجیره‌های فرعی هستند که در کنار بلاک چین اصلی فعالیت می‌کنند. سایدچین‌ها تراکنش‌ها را با سرعت بیشتری پردازش می‌کنند و می‌توانند با زنجیرهٔ اصلی هم ارتباط داشته باشند.
  • رول‌آپ‌ در حال حاضر یکی از محبوب‌ترین روش‌ها برای مقیاس‌پذیری بلاکچین‌هاست.  با استفاده از فناوری رول‌آپ، دسته‌ای از تراکنش‌های موجود در شبکه جمع‌آوری شده و به یک داده واحد تبدیل می‌شود تا در زمان سریع‌تری پردازش شود.

مزایای خرید و فروش Celer Network از نوبیتکس

خرید و فروش و ترید رمزارزهای مختلف، از جمله سلر در نوبیتکس مزایای خاصی به همراه دارد که در ادامه به تعدادی از آنها اشاره می‌کنیم:

  • نوبیتکس اولین و بزرگترین پلتفرم تبادل رمزارز در ایران است که بیشتر از چهار میلیون کاربر در ایران به آن اعتماد کرده‌اند.
  • در نوبیتکس دارایی شما به‌صورت سرد نگهداری می‌شود. با توجه به این مسئله امکان از دست رفتن دارایی شما تا حد ممکن کاهش پیدا می‌کند. 
  • سیستم چندامضایی برداشت از کلد ولت نوبیتکس امکان سوء استفاده از دارایی کاربران را به حداقل رسانده است.
  • رابط کاربری این پلتفرم بسیار ساده و آسان است. ضمن اینکه امکان استفاده از تست‌نت نوبیتکس هم در سایت و هم در اپلیکیشن نوبیتکس برای کاربران تازه‌وارد وجود دارد.
  • با توجه به تعداد زیاد کاربران و تعداد و حجم معاملات، نوبیتکس از عمق بازار و نقدشوندگی بالایی برخوردار است. 
  • سرعت برداشت ریالی در نوبیتکس بسیار بالاست. دقایقی پس از درخواست برداشت ریالی، مبلغ مورد نظر به حساب کاربر واریز می‌شود.
  • پشتیبانی نوبیتکس در ۲۴ ساعت شبانه‌روز و هفت روز هفته پاسخگوی سوالات کاربران است.
سوالات متداول

سوالات متداول

ارز دیجیتال سلر چیست؟

سلر نتورک یک پلتفرم لایه دوم برای بهبود مقیاس‌پذیری و توسعه سریع‌تر قراردادهای هوشمند در بلاک چین‌های مختلف مانند اتریوم است.

آینده ارز سلر نتورک چگونه پیش‌بینی می‌شود؟

آیندهٔ ارز سلر به موفقیت آن در بهبود مقیاس‌پذیری پلتفرم‌های بلاک چینی و توانایی رقابت سلر با رقبای بزرگش در این حوزه بستگی دارد.

قیمت سلر نتورک در لحظه چگونه قابل‌مشاهده است؟

با مراجعه به نمودار Celer Network می‌توانید قیمت لحظه‌ای این ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

کارمزد خرید ارز سلر در نوبیتکس چقدر است؟

کارمزد برای معاملات انجام شده در بازارهای تتری و تومانی نوبیتکس متفاوت است. پله‌های کارمزدی در نوبیتکس بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز منتهی به روز معامله تغییر می‌کند. محاسبات حجم معاملات سی روز گذشته، در ابتدای هر روز، ساعت ۰۳:۰۰-۰۲:۰۰ بامداد انجام و به‌روزرسانی می‌شود. برای اطلاعات دقیق می‌توانید به صفحه کارمزدهای نوبیتکس مراجعه کنید.