Curve DAO Token

crv

کرو دائو توکن

معامله حرفه‌ای
- USDT
% - تومان

اطلاعات بازار تتری

حجم معاملات 24h
- crv
کمترین قیمت دیروز
- USDT
بالاترین قیمت دیروز
- USDT

اطلاعات بازار نوبیتکس

حجم معاملات 24h
- crv
کمترین قیمت دیروز
- IRT
بالاترین قیمت دیروز
- IRT
من می ‌خواهم
تومان
بپردازم تا معادل
کرو دائو توکن

ارز دیجیتال کرو CRV

خرید کرو دائو یکی از گزینه‌هایی است که برای سرمایه‌گذاری می‌توانید در نظر بگیرید. کرو (Curve) به‌عنوان یکی از محصولات حوزه دیفای و توکن بومی آن که کرو دائو توکن (Curve Dao Token) نام دارد؛ در سال‌های اخیر توجه سرمایه‌گذاران را به خود جلب کرده است. در ادامه با کرو و توکن آن بیشتر آشنا خواهید شد. برای مشاهده قیمت ارز CRV می‌توانید به نمودار بالا مراجعه کنید.

کرو چیست و چگونه کار می‌کند؟

کرو یک صرافی غیرمتمرکز بر بستر اتریوم است و کاربرد اصلی آن مبادلهٔ توکن‌های ERC-20 اتریومی و استیبل کوین‌هاست. کرو برای این کار از بازارساز خودکار استفاده می‌کند، به این معنی که به‌جای استفاده از دفترچه سفارشات، از استخرهای نقدینگی برای مچ کردن سفارشات استفاده می‌شود. هر استخر نقدینگی شامل یک جفت‌ارز است. کاربران می‌توانند با تأمین نقدینگی برای این استخرها، بخشی از کارمزد معاملات را به‌عنوان پاداش دریافت کنند. برای این کار، کاربر باید هر دو توکن از یک جفت‌ارز را در استخر نقدینگی واریز کند تا بتواند بخشی از کارمزدها را دریافت کند.

 

کرو علاوه بر این استخرها، معاملات را در سایر صرافی‌های غیرمتمرکز هم انجام می‌دهد تا علاوه بر استفاده از نقدینگی آن صرافی‌ها، کارمزد و لغزش معاملات را هم کاهش دهد. لغزش در قیمت معامله یکی از مفاهیم مهم در صرافی‌های غیرمتمرکز است که مقدار انحراف قیمت معامله از قیمت سفارش را نشان می‌دهد. یکی از مزیت‌های مهمی که یک صرافی غیرمتمرکز می‌تواند ارائه دهد، پایین بودن مقدار لغزش قیمت است.

 

کرو دائو توکن، ارز دیجیتال بومی صرافی غیرمتمرکز کرو است. همان طور که از نامش پیداست، این توکن نقش دائو یا حاکمیتی اکوسیستم کرو را هم بازی می‌کند. در واقع دارندگان توکن کرو دائو می‌توانند به اندازه سهم‌شان از بازار این توکن، در تصمیمات شبکه تأثیرگذار باشند.

خرید ارز کرو دائو توکن در نوبیتکس

برای خرید ارز کرو دائو توکن یا خرید CRV از نوبیتکس، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1- ثبت‌نام  و ایجاد حساب کاربری در نوبیتکس:

 در ابتدا برای ثبت‌نام اولیه شما تنها به یک آدرس ایمیل فعال نیاز دارید. توصیه می‌شود که برای ثبت‌نام در نوبیتکس از رمز عبور غیرتکراری و قدرتمندی استفاده کنید تا امنیت اولیه حساب کاربری‌‌ شما تضمین شود.

 2- تائید حساب کاربری:

 پس از انجام ثبت‌نام اولیه، برای خرید ارز کرو دائو توکن یا خرید CRV یا فروش کرو دائو توکن باید مراحل احراز هویت را انجام دهید. احراز هویت در نوبیتکس با توجه به کاربری مالی آن، با ثبت‌نام در شبکه‌های اجتماعی و یا نرم‌افزارهای کاربردی روزمره متفاوت است و نیازمند ارائه اطلاعات هویتی درست و دقت و توجه بالا در ارسال اطلاعات است. برای فروش و خرید ارز دیجیتال انکر یا رمزارزهای دیگری همچون بیت کوین، یونی سواپ، دای و چین لینک، آوه و دات … شما به احراز هویت نیاز خواهید داشت. بهترین کار ممکن این است که پیش از هر اقدامی در مورد رویه احراز هویت نوبیتکس مطالعه کنید.

 3- شارژ حساب تومانی یا رمزارز قابل‌تبدیل آن:

 شما می‌توانید به کمک این راهنما، حساب کاربری خود را شارژ کنید. خرید CRV در نوبیتکس با تومان و تتر امکان‌پذیر است.

 4- خرید ارز CRV (ارز کرو دائو توکن):

 خرید ارز کرو در نوبیتکس به‌صورت ارائه پیشنهاد خرید CRV در این بازار همتا به همتا (P2P) انجام می‌شود. در واقع در این بازار شما ارز دیجیتال مورد نظر خود را از کاربران فعال در پلتفرم نوبیتکس خریداری می‌کنید. به همین دلیل تکمیل فرایند خرید شما به پذیرش معامله از سوی دیگر کاربران بستگی دارد.

خرید و فروش ارز دیجیتال کرو دائو توکن

خرید و فروش ارز دیجیتال کرو دائو توکن در نوبیتکس به دو صورت سفارش سریع و معین امکان‌پذیر است. در سفارش سریع، خرید و فروش شما به‌صورت آنی با قیمت بازار صورت می‌گیرد اما در خرید و فروش معین شما می‌توانید مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید. در این روش، معامله پس‌ از اینکه کاربری دیگر با این قیمت حاضر به خرید یا فروش بود؛ صورت می‌گیرد.

با توجه به تعداد میلیونی کاربران نوبیتکس، شاخص نقدشوندگی این صرافی بسیار بالاست و بنابراین عمده خریدوفروش‌های ارزهای دیجیتال این صرافی در زمان بسیار کوتاهی انجام می‌شود. همچنین شکاف قیمتی بزرگی میان صرافی نوبیتکس و دیگر صرافی‌های بزرگ دنیا وجود ندارد.

قیمت ارز CRV (قیمت کرو دائو توکن)

 اوج تاریخی قیمت کرو دائو در ابتدای سال ۲۰۲۲ میلادی به ثبت رسید. در ژانویه ۲۰۲۲، قیمت ارز CRV تا ۶.۵ دلار هم رسید. در حال حاضر حدود ۵۳۰ میلیون واحد از این توکن در بازار موجود است، اما عرضه نهایی آن ۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون واحد خواهد بود. شما می‌توانید برای مشاهده قیمت لحظه‌ای کرو دائو توکن به نمودار بالا مراجعه کرده و با تغییر تنظیمات نمودار بازه‌های قیمتی این ارز دیجیتال را بررسی کنید

آینده ارز CRV کرو دائو توکن

با رشد اقتصاد غیرمتمرکز و جلب توجه فعالان دنیای رمزارز به حوزه دیفای و صرافی‌های غیرمتمرکز، در آینده نزدیک بیشتر در مورد پروژه‌های دیفای، مخصوصاً کرو خواهیم شنید. مهاجرت اتریوم به سازوکار اثبات سهام و احتمال کاهش چشمگیر کارمزدهای این بلاک چین در آینده نزدیک، کمک بزرگی به پیشرفت اکوسیستم‌‌هایی خواهد کرد که برپایه اتریوم شکل گرفته‌اند. صرافی غیرمتمرکز کرو هم از این قاعده مستثنا نخواهد بود. 

سوالات متداول

سوالات متداول

ارز دیجیتال کرو دائو توکن چیست؟

کرو یک صرافی غیرمتمرکز بر بستر اتریوم است که مبادله توکن‌ها و استیبل‌کوین‌های اتریومی را تسهیل می‌کند. کرو این کار را با کمترین میزان کارمزد و لغزش قیمت انجام می‌دهد. کرو دائو توکن، توکن بومی این صرافی غیرمتمرکز است.

آینده کرو دائو توکن چگونه پیش‌بینی می‌شود؟

با افزایش پذیرش صرافی‌های غیرمتمرکز و محصولات حوزه دیفای و با توجه به گام‌های بلندی که در مسیر توسعهٔ‌ اتریوم و مقیاس‌پذیری آن، انتظار می‌رود آینده خوبی در انتظار ارز دیجیتال کرو دائو باشد.

قیمت Curve Dao Token در لحظه چگونه قابل‌مشاهده است؟

با مراجعه به نمودار CRV می‌توانید قیمت لحظه‌ای این ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

کارمزد خرید کرو دائو توکن در نوبیتکس چقدر است؟

کارمزد معاملات در نوبیتکس به‌صورت درصدی از مبلغ کل معامله از خریدار و فروشنده دریافت می‌شود. کارمزد معاملات در نوبیتکس برای حجم کمتر از ۱۰ میلیون تومان۰.۳۵ درصد از حجم معامله، برای حجم بین ۱۰ تا ۵۰ میلیون تومان ۰.۳ درصد از حجم معامله، برای حجم بین ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان ۰.۲۵ درصد از حجم معامله و برای مبالغ بالاتر از ۱۰۰ میلیون تومان ۰.۲ از حجم معامله خواهد بود. شما می‌توانید تمامی اطلاعات در این رابطه را در جدول کارمزدهای نوبیتکس پیدا کنید.