Filecoin

fil

فایل کوین

معامله حرفه‌ای
- USDT
% - تومان

اطلاعات بازار تتری

حجم معاملات 24h
- fil
کمترین قیمت دیروز
- USDT
بالاترین قیمت دیروز
- USDT

اطلاعات بازار نوبیتکس

حجم معاملات 24h
- fil
کمترین قیمت دیروز
- IRT
بالاترین قیمت دیروز
- IRT
من می ‌خواهم
تومان
بپردازم تا معادل
فایل کوین

ارز دیجیتال فایل کوین Filecoin

خرید فایل کوین یکی از گزینه‌های جالب‌توجه سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال است. این ارز دیجیتال یکی از ارزهای مطرح بازار است که به حل مشکلات ذخیره‌سازی اطلاعات در فضای بلاکچین می‌پردازد و با شرکت‌های قدرتمندی مانند آمازون و دراپ باکس رقابت می‌کند. شما می‌توانید قیمت فایل کوین را در بالا مشاهده کنید. 

ارز فایل کوین چیست و چه کاربردهایی دارد؟

فایل کوین یا Filecoin یک شبکه ذخیره‌سازی غیرمتمرکز است که امکان اجاره فضای ذخیره‌سازی را برای همه فراهم می‌کند و به همین ترتیب هر شخصی می‌تواند یک فضای ذخیره‌سازی را در شبکه خریداری کند. ارز دیجیتال فایل کوین با نماد FIL شناخته می‌شود.

فایل کوین اولین بار در سال 2014 توسط یوان بنت (Juan Benet) معرفی شد، با این ادعا که فایل کوین یک بلاک چین مشابه بیت کوین است؛ اما گره‌های شبکه می‌توانند داده‌ها را ذخیره کنند و از طریق اثبات بازیابی تضمین شوند. فایل کوین توسط Protocol Labs توسعه‌یافته است.

فایل کوین بیش از 250 میلیون دلار در ICO خود در سال 2017 سرمایه جمع‌آوری کرد که در آن زمان یک رکورد محسوب می‌شد. در نهایت شبکه اصلی فایل کوین  در پاییز سال 2020 راه‌اندازی شد.

 فایل کوین به مصرف‌کنندگان این امکان را می‌دهد تا بهترین گزینه ذخیره‌سازی را انتخاب کنند. سازمان‌ها و افرادی که فضای ذخیره‌سازی بلااستفاده دارند؛ می‌توانند آن را در شبکه فایل کوین به اشتراک بگذارند و در ازای آن توکن FIL پاداش بگیرند.

خرید ارز فایل کوین در نوبیتکس

برای خرید ارز FIL یا فایل کوین از نوبیتکس، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1- ثبت‌نام  و ایجاد حساب کاربری در نوبیتکس:

 در ابتدا برای ثبت‌نام اولیه شما تنها به یک آدرس ایمیل فعال نیاز دارید. توصیه می‌شود که برای ثبت‌نام در نوبیتکس از رمز عبور غیرتکراری و قدرتمندی استفاده کنید تا امنیت اولیه حساب کاربری‌‌ شما تضمین شود.

 2- تائید حساب کاربری:

 پس از انجام ثبت‌نام اولیه، برای خرید ارز دیجیتال Filecoin باید مراحل احراز هویت را انجام دهید. احراز هویت در نوبیتکس با توجه به کاربری مالی آن، با ثبت‌نام در شبکه‌های اجتماعی و یا نرم‌افزارهای کاربردی روزمره متفاوت است و نیازمند ارائه اطلاعات هویتی درست و دقت و توجه بالا در ارسال اطلاعات است. برای فروش و خرید ارز فایل کوین یا رمزارزهای دیگری همچون بیت کوین، یونی سواپ، دای و چین لینک، آوه و دات … شما به احراز هویت نیاز خواهید داشت. بهترین کار ممکن این است که پیش از هر اقدامی در مورد رویه احراز هویت نوبیتکس مطالعه کنید.

 3- شارژ حساب تومانی یا رمزارز قابل‌تبدیل آن:

 شما می‌توانید به کمک این راهنما، حساب کاربری خود را شارژ کنید. خرید Filecoin در نوبیتکس با تومان و تتر امکان‌پذیر است.

 4- خرید فایل کوین (ارز FIL):

 خرید ارز Filecoin در نوبیتکس به‌صورت ارائه پیشنهاد خرید ارز در این بازار همتا به همتا (P2P) انجام می‌شود. در واقع در این بازار شما ارز دیجیتال مورد نظر خود را از کاربران فعال در پلتفرم نوبیتکس خریداری می‌کنید. به همین دلیل تکمیل فرایند خرید شما به پذیرش معامله از سوی دیگر کاربران بستگی دارد.‌

فروش و خرید ارز FIL

فروش و خرید ارز فایل کوین در نوبیتکس به دو صورت سفارش سریع و معین امکان‌پذیر است. در سفارش سریع، خرید و فروش شما به‌صورت آنی با قیمت بازار صورت می‌گیرد اما در خرید و فروش معین شما می‌توانید مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید. در این روش، معامله پس‌ازاینکه کاربری دیگر با این قیمت حاضر به خرید یا فروش بود؛ صورت می‌گیرد.

با توجه به تعداد میلیونی کاربران نوبیتکس، شاخص نقدشوندگی این صرافی بسیار بالاست و بنابراین عمده خریدوفروش‌های ارزهای دیجیتال این صرافی در زمان بسیار کوتاهی انجام می‌شود. همچنین شکاف قیمتی بزرگی میان صرافی نوبیتکس و دیگر صرافی‌های بزرگ دنیا وجود ندارد.

قیمت فایل کوین

قیمت ارز فایل کوین با وجود فراز و فرودهایی که پشت سر گذاشته؛ برای بسیاری از تحلیل گران روندی امیدوارکننده را در پیش‌گرفته است. قیمت فایل کوین در فروردین 1400 موفق شد تا به بیشترین میزان خود یعنی 237 دلار دست پیدا کند. در حال حاضر تعداد واحدهای در گردش فایل کوین 296 میلیون دلار بوده و عرضه کل آن 2 میلیارد خواهد بود. شما می‌توانید برای قیمت FIL در همین لحظه و یا تحلیل تاریخچه قیمت فایل کوین به نمودار بالا مراجعه کنید و با تغییر تنظیمات درک بهتری از وضعیت قیمتی این ارز دیجیتال داشته باشید.

سوالات متداول

سوالات متداول

ارز FIL چیست؟

ارز FIL ارز پروژه فایل کوین است. این پروژه ارائه‌دهنده فضای ذخیره‌سازی بر بستر بلاکچین است.

قیمت ارز FIL در لحظه چگونه قابل‌مشاهده است؟

با مراجعه به نمودار از FIL می‌توانید قیمت ارز FIL را در همین لحظه مشاهده کنید.

از کجا می‌توان ارز FIL را خرید؟

شما می‌توانید برای خرید ارز فایل کوین یا FIL به صرافی‌های امنی مانند نوبیتکس مراجعه کنید. حتماً پیش از خرید فایل کوین و سایر ارزهای دیجیتال درباره این ارزها و همچنین اعتبار صرافی تحقیق کنید.

کارمزد خرید ارز فایل کوین در نوبیتکس چقدر است؟

کارمزد معاملات در نوبیتکس به‌صورت درصدی از مبلغ کل معامله از خریدار و فروشنده دریافت می‌شود. کارمزد معاملات در نوبیتکس برای حجم کمتر از 10 میلیون تومان 0.35 درصد از حجم معامله، برای حجم بین 10 تا 50 میلیون تومان 0.3 درصد از حجم معامله، برای حجم بین 50 تا 100 میلیون تومان 0.25 درصد از حجم معامله و برای مبالغ بالاتر از 100 میلیون تومان 0.2 از حجم معامله خواهد بود. شما می‌توانید تمامی اطلاعات در این رابطه را در جدول کارمزدهای نوبیتکس پیدا کنید.