litecoin
لایت‌کوین
litecoin (LTC)
102.546.000تومان
$8,566.39 $ 0.55%

درباره لایت‌کوین

لایت‌کوین با نماد LTC یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که مشابه با ارز دیجیتال بیت کوین یک شبکه پرداخت متن باز مبتنی بر بلاک چین است. فرایند استخراج لایت کوین دقیقا مشابه با بیت کوین است و با استفاده از رایانه هایی پیشرفته محاسبات ریاضیاتی انجام می شود تا بتوان لایت کوین استخراج کرد.

... ارزدیجیتال لایت کوین محدودیت 84 میلیون واحدی دارد و الگوریتمی که در لایت‌کوین مورد استفاده قرار گرفته شده است، Scrypt نام دارد. اصلی‌ترین مزایا این الگوریتم نسبت به الگوریتم بیت‌کوین، محسابه آسان‌تر، حجم کار بسیار کمتر و در نهایت توانایی تایید تراکنش‌ها در مدت زمان کمتر است.
مهمترین مزیت رمزارز لایت کوین تراکنش های سریع با استفاده از این ارزدیجیتال است. بطورنسبی تراکنش های لایت کوین تقریبا چهار برابر سریعتر از بیتکوین قابل انجام هستند.

لایت‌کوین با نماد LTC یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که مشابه با ارز دیجیتال بیت کوین یک شبکه پرداخت متن باز مبتنی بر بلاک چین است. فرایند استخراج لایت کوین دقیقا مشابه با بیت کوین است و با استفاده از رایانه هایی پیشرفته محاسبات ریاضیاتی انجام می شود تا بتوان لایت کوین استخراج کرد.

ارزدیجیتال لایت کوین محدودیت 84 میلیون واحدی دارد و الگوریتمی که در لایت‌کوین مورد استفاده قرار گرفته شده است، Scrypt نام دارد. اصلی‌ترین مزایا این الگوریتم نسبت به الگوریتم بیت‌کوین، محسابه آسان‌تر، حجم کار بسیار کمتر و در نهایت توانایی تایید تراکنش‌ها در مدت زمان کمتر است.

مهمترین مزیت رمزارز لایت کوین تراکنش های سریع با استفاده از این ارزدیجیتال است. بطورنسبی تراکنش های لایت کوین تقریبا چهار برابر سریعتر از بیتکوین قابل انجام هستند.

برای خرید و فروش لایت‌کوین کلیک کنید

تاریخچه قیمت

خرید و فروش لایت‌کوین در بازار آنلاین نوبیتکس

نوبیتکس یکی از بهترین و معتبرترین مراجع خرید لای‍ت‌کوین است که فرآیند بسیار ساده‌ای را برای خرید این ارز دیجیتال آماده کرده است. امکان خرید لای‍ت‌کوین به صورت 24 ساعته در سایت نوبیتکس و همچنین بررسی و رصد قیمت‌ها موجود است.

می‌توانید با مشاهده انواع پیشنهادهای خرید لای‍ت‌کوین در بازار اصلی و حرفه‌ای، این ارز را با ریال یا تتر خریداری نمایید. در نوبیتکس امکان خرید ارز لای‍ت‌کوین با ریال و همچنین تتر برای کاربران فراهم شده است.

خرید لای‍ت‌کوین

سرمایه‌گذاری در لای‍ت‌کوین (LTC) یکی از بهترین روش‌های خلق در‌آمد در بستری خارج از ایران است که زمینه آن به بهترین شکل ممکن در سایت نوبیتکس فراهم شده است.

برای خرید لایت‌کوین در سایت نوبیتکس ابتدا باید حساب کاربری خود را ساخته و پس از تایید هویت، سطح حساب کاربری را با هدف دسترسی به امکانات سایت اعم از میزان واریز و برداشت ارتقا دهید. فرایند خرید لایت‌کوین در نوبیتکس مشابه با خرید دیگر انواع رمزارزها با افزایش موجودی حساب کاربری آغاز می شود.

پس از اقدام به واریز و افزایش موجودی حساب می توانید فرایند خرید، فروش و مبادله لایت کوین را آغاز کرده و به سرمایه گذاری در بازار ارزدیجیتال لایت‌کوین بپردازید. خوشخبتانه در بازار آنلاین نوبیتکس با فراهم آوردن بیشتر تعداد ارزهای ممکن، فرصت خرید و فروش ارزدیجیتال لایت کوین و یا مبادله آن با دیگر رمزارزها برای شما فراهم شده است.

مشابه با تمام صرافی های آنلاین و معتبر بین المللی، در بازارآنلاین نوبیتکس نیز برای انجام مبادلات ارزهای دیجیتال مقداری کارمزد تعیین شده که از دو طرف معامله دریافت می گردد. کارمزد در نظر گرفته شده برای تمامی واریز ها صفر است، اما برای برداشت وابسته به نوع ارزدیجیتال میزان کارمزد متغیر خواهد بود.

در حال حاضر میزان کارمزد درنظر گرفته شده برای ارز دیجیتال لایت کوین برای برداشت 0.001 LTC و حداقل مقدار قابل برداشت نیز 0.002LTC است.

فروش لای‍ت‌کوین

فرایند فروش لایت کوین نیز مشابه با خرید ارز دیجیتال litecoin در بازار نوبیتکس در دو روش سفارش سریع و سفارش محدود قابل انجام است. در روش سفارش محدود قیمت گذاری توسط شما انجام می شود که میتواند بیشتر و یا کمتر از قیمت بازار باشد. به همین دلیل ممکن است فروش ما هرگز اتفاق نیفتد.

اما در فروش لایت‌کوین به روش سفارش سریع فرآیند قیمت گذاری با توجه به نرخ بازار انجام می شود و مزیت آن، انجام قطعی معامله است. با توجه به قابلیت فراهم شده در بازار نوبیتکس شما می‌توانید لای‍ت‌کوین‌هایتان را به جز ریال، به تتر نیز تبدیل کنید تا بدون انتقال دارایی‌هایتان به بازارهای خارجی، کسب درآمد خود را از ریز نوسان‌های بازار، داشته باشید.

میزان کارمزد در نظر گرفته شده برای فروش لایت‌کوین به حجم معاملات شما در سی روز گذشته بستگی دارد. در همین راستا میزان کارمزد در نظر گرفته شده می تواند بین 0.35 تا 0.2 درصد تعیین شده و از خریدار و فروشنده دریافت گردد.

برای رسیدن به بیشتری سودآوری برای سرمایه گذاری در ارز دیجیتال لایت‌کوین توصیه می کنیم همواره به چرخه بازار توجه ویژه ای داشته باشید تا بهترین فرصت های ممکن برای خرید و فروش لایت کوین را انتخاب کنید.

سوالات متداول

آیا litecoin بهتر از بیت‌کوین است؟

نوبیتکس بازار تبادل رمز ارز

Litecoin به اندازه بیت‌کوین محبوب نیست اما فناوری آن ممکن است ارز بهتری را برای هزینه کردن ارائه دهد. زمان انتقال Litecoin چهار برابر سریعتر از زمان بیت‌کوین است. طرفداران Litecoin اغلب می‌گویند که "زمان انتقال لایت‌کوین"، آن را تبدیل به ارز بهتری می‌کند زیرا بسیار سریع است.

چگونه لای‍ت‌کوین بخریم؟

می‌توانید با ارزهایی مانند دلار و ریال اقدام به خرید لای‍ت‌کوین کنید و یا ارزهای دیگر مانند تتر را به لای‍ت‌کوین تبدیل کنید که این امر در بازار حرفه‌ای نوبیتکس برای کاربران امکان‌پذیر است.

بهترین کیف پول لای‍ت‌کوین کدام است؟

روش خرید ارز دیجیتال در بازار نوبیتکس


کیف پول‌های متعددی وجود دارد که می‌توان برای نگهداری ارز دیجیتال لای‍ت‌کوین از آن استفاده کرد اما لیست کیف پول‌هایی که در سایت رسمی لایت‌کوین معرفی شده‌اند به شرح زیر است
• کیف پول Electrum LTC
• کیف پول سخت‌افزاری لجر نانو (Ledger Nano S)
• کیف پول سخت‌افزاری تریزور (Trezor)
• هسته اصلی لای‍ت‌کوین
• کیف پول loaf لای‍ت‌کوین
• کیف پول‌ساز LiteAddress
• کیف پول تحت‌وب LiteVault

چطور از هک شدن کیف پول لای‍ت‌کوین جلوگیری کنیم؟

روش خرید ارز دیجیتال در بازار نوبیتکس

در بازار آنلاین نوبیتکس، یک کیف پول کاملا اختصاصی و امن به شما داده می‌شود تا بدون هیچگونه استرس و نگرانی، تمامی دارایی‌های رمزارزیتان را در آن کیف پول قرار دهید. باتوجه به این موضوع که کلید خصوصی شما به صورت آنلاین نگهداری نمی‌شود، پس به خوبی در برابر هک ایمن خواهید بود.

آمار و اطلاعات
نام ارز Litecoin | لایت‌کوین
نماد اختصاری LTC
رتبه در بازار جهانی #7
قیمت جهانی (دلار) $8,566.39
قیمت به تومان تومان 102.546.000
حجم معاملات 24 ساعت گذشته IRT 696,000,000
اوج قیمت جهانی (دلار) $358.33
قیمت به تومان 1,513,969 تومان
تاریخ اوج قیمت December 18 2017
fr ۲۷ آذر ۱۳۹۶
اوج قیمت تومانی 1,851,150 تومان
قیمت به دلار $137.12
تاریخ اوج قیمت 16 June 2019
fr ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
سفارش سریع

من می ‌خواهم

بپردازم تا معادل