اخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارزهای دیجیتال

تحلیل‌گر مطرح: سولانا در آستانه یک روند صعودی بزرگ است

استراتژیست ارزهای دیجیتال که به پیش‌بینی پایین‌ترین قیمت بیت کوین در سال ۲۰۱۸ معروف است، معتقد است که سولانا (SOL) آمادهٔ روند صعودی بزرگی است.

به گزارش دیلی هادل، این تحلیل‌گر با نام مستعار بلانتز، به ۲۳۹۵۰۰ دنبال‌کنندهٔ خود در پلتفرم توییتر (ایکس) گفته است به نظر می‌رسد سولانا در بحبوحهٔ افزایش قیمت موج سه قرار دارد.

این معامله‌گر نموداری را به اشتراک گذاشته که نشان می‌دهد SOL ممکن است به سطح قیمتی برسد که آخرین بار در ژانویهٔ ۲۰۲۲ و قبل از پایان افزایش قیمت موج پنجم آن مشاهده شده بود.

ظاهراً سولاناحالا هم قوی به نظر می‌رسد و در موج سه حداکثر تا ۱۵۰ دلار و بیشتر افزایش می‌یابد. من سفارش خرید در قیمت ۹۰ دلاری داشتم، اما درنهایت آن اندازه که می‌خواستم پر نشد، با این حال سولانا هنوز بیشترین سهم را در پورتفوی اسپات من دارد.

بلانتز از نظریهٔ موج الیوت بهره می‌گیرد که نوعی رویکرد تحلیل تکنیکال پیشرفته است و تلاش می‌کند تا با پیروی از روان‌شناسی توده که معمولاً در امواج تجلی می‌یابد، عملکرد قیمت را در آینده پیش‌بینی کند. طبق این نظریه، هر دارایی صعودی یک افزایش قیمت پنج موجی را تجربه می‌کند که موج سه از همه قوی‌تر و طولانی‌تر است.

در زمان نگارش این مقاله، SOL با قیمت ۱۱۴.۴۸ دلار معامله می شود.

بلانتز قیمت رقیب سولانا، SEI را نیز رصد می‌کند. به گفتهٔ این تحلیل‌گر، به نظر می رسد SEI در مراحل پایانی جهش قیمت پنج موجی خود قرار دارد و ممکن است در بالاترین رکورد جدید خود به بیش از ۱ دلار برسد.

به نظر من SEI درحال‌حاضر به اندازهٔ کافی تثبیت شده است، بااین‌حال هنوز به آن مرحله نرسیده که در موج پنجم کلان روزانهٔ بالاتری قرار گیرد. ایستگاه بعدی منطقهٔ ذهنی 1 دلاری، احتمالاً حتی بالاتر است.

 در زمان نگارش این مقاله، SEI ۰.۶۹۶ دلار ارزش دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید