اخبار ارزهای دیجیتالاخبار بیت کوین

پیش‌بینی آرتور هیز از کف قیمتی بیت کوین

آرتور هیز از بنیان گذاران و مدیرعامل سابق صرافی بیتمکس، پیش‌بینی مهمی دربارهٔ قیمت بیت‌کوین ارائه کرده است، و گمانه‌زنی‌ها دربارهٔ زمان رسیدن این کوین به کف قیمت خود مطرح کرده است.

آرتور هیز با انتشار نظرات خود در پست جدید Substack، و با نتیجه‌گیری براساس وضعیت اقتصاد جهانی به این مطلب اشاره می‌کند که فشارهای تورمیِ فروکش‌کرده تا چه اندازه مستعد بازگشت زودهنگام هستند.

او با این نتیجه‌گیری، اصلاح ۳۰ درصدی را براساس بالاترین قیمت ۴۸،۰۰۰ دلاری صندوق قابل معامله در بورس اسپات بیت‌کوین پیش‌بینی می‌کند. سپس، پیش‌بینی می‌کند که درصورت تحقق این تحلیل، بیت کوین تا محدوده قیمتی ۳۰ و ۳۵ هزار دلار کاهش یابد.

از وقتی کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) به ۱۱ صندوق قابل معاملهٔ اسپات بیت‌کوین (ETF)، چراغ سبز نشان داده است، بیت‌کوین در سقوط آزاد قرار گرفته است. در زمان نگارش این مقاله، بیت‌کوین با کاهش ۰.۶۴ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته به ۴۰,۰۴۲.۴۴ دلار رسید. این رقم قابل توجهی است که‌ با توجه به افت قیمت بیت کوین به ۳۹،۱۰۵.۵۱ دلار در ۲۴ ساعت گذشته، روند بهبود را نشان می‌دهد.

آرتور هیز که به پیش‌بینی‌های جسورانه و اغراق‌آمیزش معروف است، معتقد است فدرال رزرو می‌تواند با ارائه کمک‌هایی از رشد حمایت کند. با این‌ حال، مطمئن است همزمان که بانک‌های اصلی در آستانهٔ سقوط هستند، ارزهای دیجیتال نقش کلیدی را به عنوان یک محافظ در برابر تورم ایفا می‌کنند.

آرتور هیز  که اطمینان کامل دارد بیت‌کوین قبل از بازگشت به سطوح بالاتر، افت قیمتی را تجربه خواهد کرد، تصدیق می‌کند که درحال حاضر، موقعیت معاملاتی خود در سولانا (SOL) و بونک با ضرر جزئی فروخته است.

هیز مروج بزرگ اکوسیستم سولانا است و این فروش یکجا و ارزان‌قیمت نشان می‌دهد دارایی‌ای که ۱۲.۳ درصد ارزش خود را هفتهٔ گذشته در بحبوحهٔ تنزل شدید قیمت‌ها از دست داده است، ممکن است همچنان با روند نزولی مواجه باشد.

بااین‌حال، هیز یادآور می‌شود چنانچه قیمت بیت‌کوین به کمتر از ۳۵ هزار دلار برسد، به خرید انبوه روی خواهد آورد که نشان می‌دهد وقتی بازار درنهایت وارد فاز بهبودی شود، این کوین می‌تواند عملکرد بهتری داشته باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *