اخبار ارزهای دیجیتال

کاهش 50 درصدی هش‌ریت لایت‌کوین: آینده‌ی نامشخص Binance Pool

هش‌ریت لایت‌کوین Binance Pool طی هفت ماه با 50% کاهش مواجه شده و سلطه‌ی خود را در استخراج از دست داده است. چالش‌های قانونی در ایالات متحده ممکن است بر محبوبیت آن تأثیر بگذارد. با نزدیک شدن به هاوینگ، پتانسیل افزایش قیمت LTC نامشخص است.

خلاصه‌ی خبر

  • هش‌ریت Binance Pool برای استخراج لایت‌کوین در هفت ماه گذشته بیش از 50% کاهش یافته است.
  • علیرغم حمایت بایننس، هش‌ریت Binance Pool در حال حاضر و در صحنه‌ی استخر استخراج لایت‌کوین با چالش‌های قانونی در رتبه هفتم قرار دارد.
  • رویداد هاوینگ آتی لایت‌کوین ممکن است بر درآمد استخراج تأثیر بگذارد، اما افزایش قیمت می‌تواند علاقه‌ی ماینرها را افزایش دهد.

ماینینگ لایت‌کوین Binance Pool بیش از 50% سقوط می‌کند

هش‌ریت بایننس پول برای ماینینگ لایت‌کوین طی هفت ماه بیش از 50% کاهش یافت و در حال حاضر حدود 28 TH/s است و نسبت به میانگین ژانویه 2023 که حدود 69 TH/s بود، کاهش قابل توجهی داشته است. در حال حاضر، بایننس پول در بین استخرهای استخراج لایت‌کوین به رتبه‌ی هفتم سقوط کرده و موقعیت غالب قبلی خود را به رقبایی مانند Poolin، F2Pool و viaBTC واگذار کرده است. این سقوط همزمان با چالش‌های قانونی بایننس در کشورهای مختلف از جمله اتهامات نقض قوانین اوراق بهادار توسط CFTC و SEC است. ماینرها احتمالاً به دلیل این ابهامات به استخرهای دیگر روی می‌آورند.Binance Pool’s Litecoin Hash Rate Falls 50%:

هاوینگ لایت‌کوین نزدیک می‌شود: تاثیر آن بر ماینرها و افزایش قیمت نامشخص است

هاوینگ آتی لایت‌کوین، پاداش استخراج بلاک و کارمزد تراکنش‌ها را کاهش می‌دهد. ماینرها ممکن است با تأثیر بر درآمد مواجه شوند، اما افزایش بالقوه‌ی قیمت می‌تواند باعث ارتقاء هش‌ریت شود. عدم قطعیت افزایش قیمت لایت‌کوین را احاطه کرده است زیرا هش‌ریت بایننس پول به طور قابل توجهی کاهش یافته و نگرانی‌ها را در مورد موقعیت ماینینگ آن افزایش می‌دهد. LTC در حال حاضر زیر 100 دلار معامله می‌شود که 23% نسبت به اوج ژوئیه 2023 در 115 دلار کاهش داشته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید