اخبار ارزهای دیجیتال

قیمت NFT کلاب میمون‌های کسل به شدت کاهش یافت

مجموعه‌ی توکن‌های غیر مثلی Bored Ape Yacht Club کاهش قیمت شدیدی را تجربه کرد. این اتفاق به این دلیل رخ داد که Machi Big Brother بیش از 50 Ape را فروخت که شامل تراکنش 19 Ape به قیمت بیش از 1 میلیون دلار بود. در نتیجه، قیمت کف به پایین‌ترین سطح خود از سال 2021 رسید. معاملات هوانگ مدت کوتاهی پس از طرح دعوی علیه ZachXBT رخ داد.

خلاصه‌ی خبر

  • Machi Big Brother در یک معامله، 19 واحد Bored Apes را در Blur به قیمت بیش از 1 میلیون دلار فروخت.
  • کف قیمت NFTهای Bored Ape در آوریل 2022 به بالاترین حد خود یعنی 152 اتریوم رسید اما اخیراً به حدود 33 اتریوم یا 62000 دلار کاهش یافته است.
  • معاملات پرمخاطب Bored Ape هوانگ بیش از یک هفته پس از آن صورت می‌گیرد که کاردار بلاک‌چین ZachXBT با نام مستعار فاش کرد که توسط هوانگ به دلیل افترا تحت پیگرد قانونی قرار گرفته است.

Machi Big Brother باعث فروش انبوه می‌شود

Machi Big Brother که با نام جفری هوانگ نیز شناخته می‌شود، در بازار NFTهای Bored Ape Yacht Club یا همان کلاب میمون‌های کسل غوغایی به پا کرد. او در یک معامله، 19 واحد Bored Apes را در Blur به قیمت بیش از 1 میلیون دلار فروخت. در آخر هفته، هوانگ یک سری خرید و فروش در مجموعه انجام داد که منجر به نوسانات قیمت شد. طبق گزارش Blur، او در چند روز گذشته در مجموع بیش از 50 میمون فروخته است. اقدامات هوانگ تا حدودی قابل پیش‌بینی شده است، زیرا او مکرراً NFTهای Bored Ape Yacht Club به ارزش یک میلیون دلار را در بازار می‌فروشد. این امر به نوسانات و عدم اطمینان پیرامون مجموعه کمک کرده است.

افت قیمت و جنجال دعوی قضایی

NFTهای Bored Ape Yacht Club، با کاهش قیمت مواجه شدند. به دلیل اقدامات هوانگ، قیمت کف به پایین‌ترین سطح خود در اتریوم از نوامبر 2021 رسید. پیش از این، قیمت کف در آوریل 2022 در حدود 152 اتریوم به اوج خود رسید اما اخیراً به حدود 33 اتریوم یا 62000 دلار کاهش یافته است. با این حال، زمانی که هوانگ 14 Bored Apes را خریداری کرد و یک NFT را به قیمت بیش از 77000 دلار خریداری کرد، این مجموعه اندکی بهبود یافت. در این مدت، هوانگ در توییتی درباره “بهترین میم برنده یک Apeخواهد شد” تصویری از خود با تفنگ ساچمه‌ای به عنوان الگوی میم به اشتراک گذاشت. معاملات قابل توجه هوانگ بلافاصله پس از آن صورت گرفت که ZachXBT، یک محقق بلاک‌چین، فاش کرد که او با شکایتی برای افترا که توسط هوانگ تنظیم شده بود، مواجه است. این شکایت حول یک مقاله‌ی تحقیقاتی توسط ZachXBT است که هوانگ را به اختلاس میلیون دلاری اتریوم از یک پلتفرم مدیریت خزانه‌داری ارز ‌دیجیتال منقرض شده متهم می‌کند. ZachXBT شکایت را بی‌اساس می‌داند و بیش از یک میلیون دلار کمک مالی برای دفاع قانونی خود جمع‌آوری می‌کند، در حالی که هوانگ معتقد است که ادعاهای مقاله نادرست است و به طور غیرقانونی بدنام شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *