اخبار ارزهای دیجیتال

کاردانو؛ پیشرو در توسعه‌ی ارزهای دیجیتال

قیمت ADA کاردانو با 0.24 دلار دست و پنجه نرم می‌کند و در رتبه‌ی هفتم ارزهای دیجیتال قرار دارد. افزایش فعالیت توسعه دهندگان با هدف به دست آوردن مجدد سهم بازار در میان رقابت شبکه لایه 2 است.

خلاصه‌ی خبر

  • کاردانو در حال حاضر رتبه‌ی اول را در فعالیت‌های توسعه‌ی قراردادهای هوشمند جهانی دارد.
  • اگر کاردانو به عرضه‌ی محصولات و ویژگی‌های جدید در کنار افزایش فعالیت توسعه‌دهندگان ادامه دهد، افزایش صعودی ممکن است به 0.35 دلار برسد.

کاهش قیمت ADA، رقابت با شبکه‌های لایه 2

قیمت ADA در 25 سپتامبر به زیر 0.24 دلار سقوط کرد و جایگاه هفتم خود را در میان 10 رمزارز برتر حفظ کرد. شبکه‌های لایه 2 نوظهور مانند Base، Optimism (OP) و Arbitrum (ARB) توجهات را به خود جلب کرده و بر عملکرد ADA در نیمه‌ی دوم سال 2023 تاثیر گذاشته اند.

واکنش کاردانو به رقابت

توسعه‌دهندگان کاردانو پس از تجربه افت 47 درصدی نسبت به اوج 0.45 دلاری خود در آوریل 2023، تلاش‌های خود را برای بازیابی سهم بازار بیشتر می‌کنند. اما آیا این استراتژی می‌تواند اعتماد را در مواجهه با رقابت فزاینده‌ی شبکه‌های لایه 2 جدید بازگرداند؟

افزایش فعالیت‌های توسعه‌دهندگان کاردانو

فعالیت توسعه‌دهندگان در شبکه‌ی کاردانو از 19 ژوئیه تا 24 سپتامبر از 454 به 559 افزایش یافت. علیرغم کاهش 25 درصدی قیمت ADA، تیم توسعه‌دهندگان همچنان متعهد به بهبود ویژگی‌ها برای جریان صعودی بعدی است.

پیشتازی کاردانو در توسعه‌ی کریپتو

کاردانو اکنون در خط مقدم توسعه‌ی جهانی ارزهای دیجیتال قرار دارد و از Polkadot (DOT) و Kusama (KSM) پیشی گرفته است. Chainlink (LINK) و Hedera (HBAR) نیز در حال تلاش برای برآورده کردن تقاضای بازار هستند.

حرکت به سوی 0.35 دلار در رالی بعدی

اگرچه قیمت ADA ضعیف عمل کرده، افزایش فعالیت توسعه و TVL به رشد بالقوه تا 0.35 دلار در رالی بعدی اشاره دارد. با وجود مقاومت کلیدی در 0.29 دلار، داده‌های GIOM نیز از این تمایل صعودی پشتیبانی می‌کند.

سناریوهای نزولی

اگر ADA به زیر 0.20 دلار کاهش یابد، ممکن است خرس‌ها کنترل را در دست بگیرند. با این حال، 158770 آدرس دارای 1.49 میلیارد سکه ADA با قیمت 0.24 دلار هستند که به عنوان یک خط دفاعی مهم در برابر رکود نزولی عمل می‌کند.

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + سیزده =