اخبار ارزهای دیجیتال

پشتیبانی Coinbase از USDC شبکه استلار

Coinbase اکنون از USD Coin (USDC) در Stellar پشتیبانی می‌کند و امکان تراکنش‌های سریع‌تر و ارزان‌تر را فراهم می‌کند. USDC در Stellar هزینه‌های تراکنش نزدیک به صفر و نهایی‌سازی تراکنش پنج ثانیه‌ای را ارائه می‌دهد. این ادغام به عنوان یک رمپ روشن/خاموش USDC برای اکوسیستم موجود استلار عمل می‌کند.

خلاصه‌ی خبر

  • این اضافه شدن، می‌تواند هزینه‌های تراکنش را کاهش دهد و امکان تراکنش‌های سریع‌تر را فراهم کند.
  • بنیاد توسعه‌ی استلار (SDF) در 23 ژوئن اعلام کرد Coinbase پشتیبانی از USD Coin (USDC) را در Stellar اضافه کرده است.

Coinbase پشتیبانی از USDC را در Stellar اضافه می‌کند

بنیاد توسعه‌ی استلار (SDF) در 23 ژوئن اعلام کرد که Coinbase خدمات خود را با ادغام USD Coin (USDC) در بلاک‌چین Stellar گسترش داده است. این توسعه، پتانسیل کاهش هزینه‌ی تراکنش و پردازش سریع‌تر تراکنش را به همراه دارد.

سرعت بهتر؛ هزینه‌های کمتر

SDF تاکید کرد که پشتیبانی از USDC در Stellar از طریق Coinbase امکان هزینه‌های تراکنش نزدیک به صفر و توانایی نهایی کردن تراکنش‌ها را در کمتر از پنج ثانیه فراهم می‌کند. این پیشرفت نه تنها فرآیند پرداخت را ساده می‌کند، بلکه از نظر کارایی هزینه نیز مزیت قابل توجهی را به کاربران ارائه می‌دهد.

علاوه بر این، ادغام USDC در Stellar یک رمپ روشن/خاموش ارزشمند برای USDC در کنار کیف پول‌ها، صرافی‌ها و کسب‌وکارهای فین‌تک موجود در اکوسیستم Stellar ارائه می‌کند. شناسایی USDC توسط Coinbase در Stellar بر تعهد آن به تسهیل ذخیره‌سازی و جابه‌جایی یکپارچه‌ی پول تأکید می‌کند.

حضور رو به گسترش USDC

USDC در ابتدا در Stellar توسط Circle در فوریه 2021 راه‌اندازی شد. در حال حاضر USDC در بلاک‌چین‌های مختلف دیگر مثل اتریوم، سولانا، TRON، Avalanche، Hedera، Algorand و Flow نیز حضور پیدا کرده است. همچنین Circle اخیراً از ایجاد یک نسخه‌ی بومی USDC برای بلاک‌چین Arbitrum خبر داد.

افزودن پشتیبانی USDC توسط Coinbase در Stellar، USDC را در یک بلاک‌چین جدید معرفی نمی‌کند. در عوض، نشان‌دهنده‌ی ادغام USDC در یک بلاک‌چین است که در حال حاضر وجود دارد، و استفاده از آن را در اکوسیستم گسترده‌تر ارزهای دیجیتال تقویت می‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − شش =