شمارش معکوس تا هاوینگ بیت‌کوین

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
اخبار ارز دیجیتال

سقوط ارزش کل قفل شده‌ی Curve Finance به کمترین میزان در 2 سال اخیر

ارزش کل قفل‌شده‌ی Curve Finance به دلیل نگرانی‌های پس از هک به پایین‌ترین حد خود در 2 سال گذشته سقوط کرده و باعث می‌شود ارائه‌دهندگان نقدینگی کنار بکشند. قیمت CRV تثبیت شده که نشان‌دهنده‌ی احساسات محتاطانه‌ی بازار است.

خلاصه‌ی خبر

  • با تداوم پیامدهای هک، ارزش کل قفل‌شده‌ی Curve به پایین‌ترین حد خود در ۲ سال اخیر سقوط کرد.
  • با کاهش اعتماد به Curve پس از هک، ارائه‌دهندگان نقدینگی تصمیم به خروج گرفته‌اند.

مجموع ارزش قفل‌شده‌ی Curve Finance در میان هک و خروج نقدینگی به پایین‌ترین حد 2 سال خود رسید

Curve Finance با چالش‌هایی مواجه است و در نتیجه ارزش کل قفل شده‌ی آن به پایین‌ترین حد در دو سال گذشته رسیده است. داده‌های DefiLlama نشان می‌دهد که TVL به 2.83 میلیارد دلار رسیده که 24% از 30 جولای کاهش داشته است. رتبه‌بندی DEX نیز تغییر می‌کند و اکنون در جایگاه ششم نسبت به جایگاه سوم قبل از هک قرار دارد.

خروج نقدینگی و کاهش فعالیت

در پی این هک، حدود 70% از 73 میلیون دلار سرقت‌شده بازپس گرفته شده است، اما اعتماد به Curve همچنان ضعیف است. نتیجه: ارائه‌دهندگان نقدینگی به سمت درهای خروجی حرکت می‌کنند. این مساله منجر به کاهش حجم معاملات می‌شود. استخر برجسته‌ی ETH/stETH LP، شاهد کاهش ۷ درصدی ذخایر پس از هک است. حجم معاملات در این استخر در دو هفته‌ی گذشته افت شدید 69 درصدی را تجربه کرد و تا 11 آگوست به 25.52 میلیون دلار رسید.

رفتار و ثبات قیمت CRV

در حالی که ارزش CRV در ابتدا پس از هک کاهش یافت، اکنون یک محدوده معاملاتی محدود را در دو هفته‌ی گذشته نشان می‌دهد. این به معنای کاهش انباشت و فروش کنترل شده است. شاخص قدرت نسبی (RSI) و شاخص جریان پول (MFI) در اطراف خطوط میانی خود قرار دارند و احساسات بازار را به نمایش می‌گذارند. باندهای بولینگر، که منعکس‌کننده یکپارچگی هستند، ثبات نسبی CRV را نشان می‌دهند، اگرچه شکاف قابل توجه بین باندهای بالا و پایین نشان‌دهنده‌ی نوسانات باقی‌مانده است.

 

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 18 =