اخبار ارزهای دیجیتال

فیدلیتی برای ETF اتریوم درخواست داد

Fidelity رسما درخواست خود برای ETF اسپات اتریوم را ثبت کرد. در نتیجه‌ی این اقدام،  قیمت اتریوم 0.5% افزایش یافت. این در حالی است که SEC تصمیم‌گیری در مورد ETF بیت‌کوین را به تعویق انداخته است.

خلاصه‌ی خبر

  • فیدلیتی درخواست خود برایETF اتریوم را ثبت کرد.
  • SEC رسیدگی به درخواست‌های ETFهای بیت‌کوین را به تعویق انداخته که باعث افزایش اندک قیمت اتریوم شده است.

برنامه‌ی ETF اتریوم فیدلیتی

فیدلیتی، یک شرکت بزرگ مدیریت دارایی، در اقدامی پیشگامانه، رسماً درخواستی را برای ETF اسپات اتریوم ارائه کرده است. کوین‌بیس نیز به عنوان متولی این برنامه‌ی مهم ETF انتخاب شده است.

واکنش بازار و افزایش اتریوم

در واکنش به حرکت Fidelity، بازار اتریوم شاهد رشدی ناگهانی بود. اتریوم (ETH) افزایش ناگهانی تقریباً 0.5٪ در ارزش و حجم معاملات را تجربه کرد. این افزایش تاثیر فوری حرکت Fidelity بر چشم‌انداز ارزهای دیجیتال را نشان می‌دهد.

موضع SEC در مورد ETF بیت‌کوین

علیرغم اینکه بازیگران اصلی وال‌استریت فعالانه به دنبال ETFهای اسپات اتریوم هستند، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) هنوز تصمیمی در مورد ETFهای بیت‌کوین اتخاذ نکرده است. تحولات امروز شامل به تعویق انداختن دو برنامه‌ی متمایز ETF بیت‌کوین از جمله Global X Spot BTC ETF است که به تاریخ تصمیم‌گیری نهایی خود نرسیده بود.

چشم‌انداز آینده

تحلیلگران بلومبرگ یک اثر دومینوی احتمالی را پیش‌بینی می‌کنند: اگر ETF‌های بیت‌کوین چراغ سبز دریافت کنند، ETF‌های اتریوم نیز ممکن است از این روند پیروی کنند. شانس تایید ETF اتریوم امیدوارکننده به نظر می‌رسد. همانطور که قبلاً توسط Bitcoinsistemi.com گزارش شده بود، تاریخ اصلی تصمیمات ETF بیت‌کوین 10 ژانویه 2024 است که هم انتظار و هم عدم اطمینان را به بازار کریپتو تزریق می‌کند.

 

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *