اخبار ارزهای دیجیتال

Google Cloud اعتبارسنج شبکه‌ Tezos می‌شود

مشتریان این غول فناوری از این پس خواهند توانست گره‌های Tezos را برای ساخت برنامه‌های Web3 در شبکه قرار دهند.

به زودی اپراتور محاسبات ابری گوگل اعتبارسنج شبکه Tezos می‌شود.

مشتریان شرکتی Google Cloud این امکان را خواهند داشت تا گره‌های Tezos را -نوعی کامپیوتر که نرم‌افزار بلاک‌چین را برای اعتبارسنجی و ذخیره‌ی تاریخچه‌ی تراکنش‌ها اجرا می‌کند- در راستای ساخت برنامه‌های Web3 در شبکه مستقر کنند.

یکپارچه‌سازی با Tezos جدیدترین همکاری Google Cloud با یک شبکه بلاک‌چین خواهد بود. این پلتفرم در اکتبر گذشته یک سرویس میزبانی گره برای پروژه‌های اتریوم را آغاز کرد و اندکی پس از آن به اعتبار‌سنج شبکه‌ی Solana تبدیل شد.

چنین همکاری‌های از علاقه‌ی غول‌های فناوری به پروژه‌های بلاک‌چین و وب 3 حکایت دارد. این اقدام غول‌های تکنولوژی باعث ایجاد اطمینان در سایر شرکت‌هایی که علاقه‌مند به ورود به این صنعت هستند نیز خواهد شد، زیرا این پیام را منتقل می‌کند که آن‌ها می‌توانند این کار را با استفاده از زیرساخت‌هایی با مقیاس و انعطاف‌پذیری ارائه شده توسط شرکت‌هایی مانند Google انجام دهند.

Google Cloud پیش از این به ارتباط بین حساب‌های هک شده توسط بازیگران مخرب برای استخراج ارزهای دیجیتال اشاره کرده بود و که نشان‌دهنده‌ی آشنایی این شرکت با خطرات امنیتی خاص موجود در صنعت دارایی‌های دیجیتال است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *