اخبار ارز دیجیتال

آیا ایردراپ اتم در راه است؟

Jae Kwon بنیان‌گذار Cosmos به دلیل تغییرات حاکمیتی AtomOne Fork را ایجاد کرد. این حرکت می‌تواند نشان‌دهنده یک ایردراپ قابل توجه ATOM با هدف حل تنش‌های سیاسی طولانی مدت باشد.

خلاصه‌ی خبر

  • Jae Kwon بنیان‌گذار Cosmos، پس از تغییر حاکمیتی که تورم ATOM را از 14% به 10% کاهش داد، فورک AtomOne را پیشنهاد می‌کند.
  • Kwon مخالفت خود را با Proposal 848 اعلام می‌کند. این زمینه را برای ایردراپ احتمالی توکن‌های جدید ATOM1 فراهم می‌کند.
  • هدف AtomOne اصلاح شکاف جامعه‌ی Cosmos، از طریق ارائه‌ی یک مدل حاکمیتی جایگزین برای پرورش تنوع و رقابت است.

بنیانگذار Cosmos، با هدف تغییرات اساسی AtomOne Fork را راه‌اندازی کرد

Jae Kwon، بنیان‌گذارCosmos (ATOM)  پس از یک پیشنهاد موفقیت‌آمیز مدیریتی که تورم ATOM را از 14% به 10% کاهش داد، فورک AtomOne را راه‌اندازی می‌کند. پیشنهاد 848، ناشی از نگرانی‌ها مبنی بر این‌که ATOM برای امنیت بیش از حد پرداخت می‌کند، به سختی به تصویب رسید. اگرچه مخالفت Kwon و پیشنهاد یک فورک جدید، AtomOne را به همراه داشت.

کوون مخالفت خود را ابراز کرد و گفت:

علی‌رغم رای منفی ما به این طرح، 848 به تصویب رسید. حالا بیایید یک انشعاب را هماهنگ کنیم.

AtomOne که در یک سند GitHub به تفصیل شرح داده شده، با هدف پرداختن به دیدگاه‌های متفاوت Cosmos در مورد مأموریت، توکنومیک و امنیت است. Kwon  از AtomOne به عنوان چراغی برای افکار سیاسی مختلف که یک ساختار حاکمیتی جایگزین برای عبور از چالش‌ها ارائه می‌دهد، یاد می‌کند.

Kwon به اشتراک می‌گذارد:

جامعه‌ی Cosmos، در یک دوراهی، با دیدگاه‌های متفاوتی در مورد جنبه‌های کلیدی روبرو می‌شود. در این نقطه AtomOne به عنوان سنگری برای افکار سیاسی متنوع ظاهر می‌شود.

AtomOne قصد دارد با پیشگام شدن در خودسازماندهی در Cosmos، سوابق جدیدی برای حکومت انطباقی و پاسخگو ایجاد کند.

اهداف AtomOne فراتر از حل چالش‌های فعلی است. هدف آن ایجاد یک اکوسیستم متنوع از مناطق تخصصی از طریق رقابت همراه با همکاری است. هر زیرگروه، که توسط قانون اساسی آن تعریف شده، به یک Cosmos چند وجهی کمک خواهد کرد.

ایردراپ احتمالی ATOM1 و حل تنش‌های سیاسی

اگر Kwon با فورک پیش برود، می‌تواند بزرگترین ایردراپ ATOM را که سال‌ها تنش سیاسی را حل می‌کند، آغاز کند. جان گالت، تحلیلگر کریپتو، تأثیر مثبتی را پیش‌بینی می‌کند و می‌گوید:

یک انشعاب تاثیر صعودی زیادی خواهد داشت… برای سال‌ها، تنش‌های سیاسی مانع از توسعه‌ی Cosmos Hub شده است.

معرفی AtomOne نشان‌دهنده‌ی تغییر اساسی در حاکمیت Cosmos است که پیامدهایی برای صحنه‌ی گسترده‌تر بلاک‌چین خواهد داشت.

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − پنج =