اخبار ارزهای دیجیتالاخبار بیت کوین

پیش‌بینی خیره‌کننده آرتور هیز از قیمت بیت کوین: یک میلیون دلار!

آرتور هیز، بنیان‌گذار بیت‌مکس (BitMEX) و حامی شناخته‌شدهٔ ارزهای دیجیتال، پیش‌بینی قیمت دیگری برای بیت‌ کوین مطرح کرده است. آرتور هیز در حساب رسمی X خود در مورد مشکلات فعلی کامیونیتی بانک نیویورک (NYCB)  که در آستانهٔ سقوط است، اظهارنظر کرد.

به گزارش یوتودی، این بانک اخیراً با خبرهای بد زیادی مواجه بوده است و نشانه‌های موجود از احتمال ورشکستگی قریب‌الوقوع آن خبر می‌دهد. در اسکرین شاتی که هیز به اشتراک گذاشته است، بلومبرگ گزارش داد که مؤسسهٔ رتبه‌بندی اعتباری مودیز، رتبهٔ اعتباری کامیونیتی بانک نیویورک را به «بی‌ارزش» کاهش داده است.

آرتور هیز سپس پیش‌بینی کرد که از این لحظه به بعد، اتفاق بعدی می‌تواند ورشکستگی مؤسسات مالی باشد که خریدار بانک سیگنچر بودند. این بانک در حوزه ارزهای دیجیتال فعالیت می‌کرد و سال گذشته منحل شد. از نظر آرتور هیز، مشکلات کامیونیتی بانک نیویورک نمونهٔ بارز کل بخش بانکداری است که به اعتقاد او مدل‌های پولی فعلی آن تا حد زیادی ناپایدار هستند.

آرتور بیت کوین را باتوجه به این بحران بانکی، تنها راهکار می‌داند، زیرا فدرال رزرو ممکن است در تلاش برای روبه‌راه کردن اوضاع، پول بیشتری چاپ کند. هیز همیشه از این موضوع حمایت کرده است که چاپ پول بحران‌های مالی بیشتری به‌دنبال خواهد داشت و این به نفع بیت کوین خواهد بود.

آرتور هیز معتقد است که بیت کوین برای رسیدن به یک میلیون دلار هر آن‌چه را که لازم است دارد که یکی از جاه‌طلبانه‌ترین پیش‌بینی‌‌های او دربارهٔ قیمت بیت کوین تا به امروز به حساب می‌آید.

بااین‌حال، آرتور هیز تنها کسی نیست که به این پیش‌بینی باور دارد؛ چراکه سامسون مو نیز به‌عنوان بزرگ‌ترین حامی این هدف قیمتی شناخته می‌شود. سامسون مو به‌اندازهٔ هیز اهل سروصدا است، اما هرچند که هیز متعقد است که عدم قطعیت‌های اقتصادی رشد بیت کوین را تقویت خواهد کرد، سامسون مو بازار ETF اسپات بیت کوین و هاوینگ آتی را قوی‌ترین کاتالیزور برای این دارایی می‌داند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید