اخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتال

بایننس معاملات فیوچرز تون کوین را راه‌اندازی کرد

صرافی بایننس قصد دارد قراردادهای پرپچوال یا دائمی توکن کوین را بازار فیوچرز خود راه‌اندازی کند. این صرافی هنوز از معاملات اسپات تون کوین پشتیبانی نمی‌کند اما قراردادهای دائمی آن را با اهرم ۵۰ برابر ارائه می‌کند.

خلاصهٔ خبر

  • قراردادهای دائمی تون کوین از ۱ مارس (۱۱ اسفند) در بایننس قابل‌معامله است.
  • با این حال امکان معامله این ارز دیجیتال در بازار اسپات بایننس وجود ندارد.

به گزارش کریپتو نیوز، بایننس در ۱ مارس (۱۱ اسفند) اعلام کرد که قراردادهای دائمی TONUSDT را امروز ساعت ۴ به وقت تهران راه‌اندازی خواهد کرد. اهرم‌ این قراردادها می‌تواند تا ۵۰ برابر افزایش یابد.

شایان ذکر است که بایننس هنوز از معاملات اسپات تون کوین پشتیبانی نمی‌کند. با این حال با انتشار این خبر قیمت تون کوین حدود ۴ درصد رشد کرد و به ۲.۷۴ دلار رسید.

در روزهای گذشته پاول دوروف (Pavel Durov)، بنیان‌گذار تلگرام، هم اعلام کرده بود که این شبکه اجتماعی از ماه مارس (اسفند) با استفاده از تون کوین به کانال‌های تلگرامی در ازای نمایش تبلیغات پاداش می‌دهد. انتشار این خبر در ۲۸ فوریه (۹ اسفند) باعث شده بود که قیمت تون کوین از ۲.۱۵ دلار به ۲.۷ دلار برسد و ۳۰ درصد رشد کند.

نمودار قیمت تون کوین

کوثر ایزک شیریان

تو دانشگاه اقتصاد خوندم و خیلی اتفاقی وارد بخش اخبار کریپتو شدم. اما خیلی طول نکشید که عاشق رویای غیرمتمرکزسازیش شدم. به اقتصاد کلان و تحلیل تکنیکال علاقه زیادی دارم ولی هیچ وقت نمی‌تونم به بازار NFTها بی‌اعتنا باشم. بی‌صبرانه هم منتظرم تا کاربردهای کریپتو تو دنیای واقعی بیشتر بشه!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 9 =