اخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتال

تلاش توسعه‌دهندگان فلوکی برای سوزاندن ۱۹۰ میلیارد توکن FLOKI؛ رالی جدیدی در راه است؟

توسعه‌دهندگان فلوکی (FLOKI) پروپوزال جدیدی را برای سوزاندن ۲ درصد از عرضه در گردش توکن خود ارائه خواهند داد تا کمیابی و امنیت شبکه آن را افزایش دهند. طبق داده‌های موجود، آخرین توکن‌سوزی FLOKI باعث شده بود که قیمت آن ۷۰ درصد رشد کند.

خلاصهٔ خبر

  • توسعه‌دهندگان فلوکی در تلاش هستند ۲ درصد از عرضه در گردش این ارز دیجیتال را برای افزایش کمیابی و امنیت آن بسوزانند.
  • این توکن‌سوزی می‌تواند به رشد قیمت FLOKI کمک کند.

به گزارش کوین دسک، یکی از توسعه‌دهندگان این میم کوین اعلام کرده است:

ما پیشنهاد می‌کنیم ۱۹۰٬۹۱۸٬۵۸۵٬۴۳۱.۸۴ توکن فلوکی (به ارزش بیش از ۱۱ میلیون دلار) را بسوزانیم. این مقدار ۲ درصد از عرضه در گردش توکن مذکور را تشکیل می‌دهد.

منظور از توکن سوزی، حذف دائمی توکن‌ها از عرضه در گردش با ارسال آن‌ها به کیف پولی است که هیچ کس آن را کنترل نمی‌کند. فلوکی در ژانویه ۲۰۲۳ (تیر) هم چنین کاری کرده بود و توکن آن ۷۰ درصد افزایش یافته بود.

توسعه‌دهنده فلوکی خاطرنشان کرد که توکن‌های مورد نظر آن‌ها از ذخایر موجود در پل بلاک چینی مولتی چین (Multichain) سوزانده می‌شود. موبتی چین پلتفرمی بود که به کاربران اجازه می‌داد توکن ها را بین شبکه‌های مختلف منتقل کنند اما در جولای ۲۰۲۳ (تیر) پس از یک اکسپلویت بیش از ۱۳۰ میلیون دلار از وجوه خود را از دست داد. فلوکی خاطرنشان کرد که قبل از اکسپلویت مذکور توکن‌های را جابه‌جا کرده و آن‌ها را در یک کیف پول امن نگه داشته است. توسعه‌دهنده این میم کوین ادامه داد:

ما در سال گذشته متوجه مشکلات مولتی چین شده بودیم و بلافاصله تمام توکن‌های FLOKI را به یک کیف پول چند امضایی منتقل کردیم. ما معتقدیم با توکن‌سوزی می‌توانیم جلوی ورود آن‌ها به عرضه در گردش را بگیریم.

قیمت فلوکی بعد از انتشار این خبر حدود ۱۳ درصد افزایش یافت و در حال حاضر هم در محدوده ۵.۷ دلار قرار دارد.

کوثر ایزک شیریان

تو دانشگاه اقتصاد خوندم و خیلی اتفاقی وارد بخش اخبار کریپتو شدم. اما خیلی طول نکشید که عاشق رویای غیرمتمرکزسازیش شدم. به اقتصاد کلان و تحلیل تکنیکال علاقه زیادی دارم ولی هیچ وقت نمی‌تونم به بازار NFTها بی‌اعتنا باشم. بی‌صبرانه هم منتظرم تا کاربردهای کریپتو تو دنیای واقعی بیشتر بشه!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =