اخبار ارزهای دیجیتالسایر اخبار

قیمت همستر کامبت در بازار پیش از عرضه چقدر است؟ (۲۰ تیر ۱۴۰۳)

قیمت همستر کامبت امروز ۲۰ تیر ۱۴۰۳ در بازار پیش از عرضه رشد کرده و نسبت به روز قبل، با نوسانات مثبتی روبه‌رو‌ شده‌ است.

خلاصه خبر

  • قیمت‌ همستر‌ کامبت در بازار پیش از عرضه Gate.io به ۰.۲ دلار رسید.
  • نوسانات بازار پیش از عرضه به شدت زیاد است و قیمت HMSTR هر لحظه ممکن است تغییر کند.

قیمت همستر کامبت امروز ۲۰ تیر ۱۴۰۳ در بازار پیش از عرضه Gate.io به ۰.۲۱ دلار رسیده‌ است. شایان ذکر است که قیمت HMSTR در روز قبل در محدوده ۰.۱ دلار قرار داشت و در این مدت رشد کرده است.

قیمت‌ همستر کامبت
قیمت‌ همستر کامبت

به نظر می‌رسد همستر کامبت در تلاش است با آغاز همکاری‌های جدید پلتفرمش را گسترش دهد. این بازی در حال حاضر حدود ۲۴۰ میلیون کاربر دارد و اکثر آن‌ها منتظر مشخص شدن‌ قیمت همستر کامبت در بازار اسپات و صرافی‌های مختلف هستند.

با این حال همچنان خبری درباره این مسئله منتشر نشده‌ است. همین مسئله کاربران این بازی تلگرامی را ناراحت کرده است. آن‌ها پیش از این نسبت به استراتژی همستر کامبت مبنی بر دعوت کاربران جدید برای به‌روزرسانی کارت‌های کمبو انتقاد کرده بودند. همین مسئله باعث شد تا همستر کامبت سیاست‌ خود را تغییر دهد. با این حال مطمئناً هیچ چیز مثل راه‌اندازی و مشخص شدن‌ قیمت همستر کامبت بازیکنان آن را خوشحال نمی‌کند.

پوشش اخبار و آموزش‌های مرتبط با بازی تلگرامی همستر‌ کامبت در مجله نوبیتکس صرفاً با هدف اطلاع‌رسانی انجام می‌شود و به‌هیچ‌وجه توصیه‌ای برای مشارکت در همستر‌‌ کامبت نیست. مجله نوبیتکس هیچ‌گونه مسئولیتی در رابطه با خطرات احتمالی تعامل با همستر کامبت و بازی‌های مشابه ندارد.

کوثر ایزک شیریان

تو دانشگاه اقتصاد خوندم و خیلی اتفاقی وارد بخش اخبار کریپتو شدم. اما خیلی طول نکشید که عاشق رویای غیرمتمرکزسازیش شدم. به اقتصاد کلان و تحلیل تکنیکال علاقه زیادی دارم ولی هیچ وقت نمی‌تونم به بازار NFTها بی‌اعتنا باشم. بی‌صبرانه هم منتظرم تا کاربردهای کریپتو تو دنیای واقعی بیشتر بشه!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید