شمارش معکوس تا هاوینگ بیت‌کوین

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
اخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتال

مراقب ایردراپ‌های جعلی این ۲ آلت کوین باشید

کلاهبرداران اخیراً تبلیغات زیادی را از ایرداپ ۲ آلت کوین منتشر کرده‌اند.

خلاصهٔ خبر

  • کلاهبرداران معمولاً به آلت کوین‌هایی می‌پردازند که به رشد و شهرت قابل‌توجهی رسیده‌اند.
  • معامله‌گران با دنبال کردن حساب‌های کاربری پروژه‌های مختلفی در شبکه‌های اجتماعی می‌توانند از چنین کلاهبرداری‌هایی آگاه شوند.

به گزارش یوتودی، هدرا هش گراف (HBAR) به اعضای جامعه خود در مورد تهدید فزاینده حملات کلاهبرداران هشدار داده و در پست جدیدی در شبکه اجتماعی X (توییتر سابق) اعلام کرده است که برنامه‌ای برای ایردراپ ندارد.

هدرا هش گراف در این هشدار از دنبال‌کنندگان خود خواست تا احتیاط کنند و از هرگونه پیام یا لینکی که درباره ایرادراپ آن هستند، دوری کنند؛ چون ممکن است در دام کلاهبرداران بیفتند. این پلتفرم اعلام کرد:

هدرا هش گراف هیچ ایردراپی انجام نمی‌دهد. از هرگونه پیامی که چنین ادعایی می‌کنند، به هر قیمتی دوری کنید. روی هیچ لینک مشکوکی هم کلیک نکنید. همیشه در مقابل کلاهبردارانی محتاط و هوشیار باشید و سعی کنید امنیت دارایی‌هایتان را به خطر نیندازید.

اخیرا کلاهبرداران زیادی سعی کرده‌اند با استفاده از ایردراپ‌های تقلبی سرمایه فعالان بازار ارزهای دیجیتال را به سرقت ببرند. پیش از این کاربران ریپل هم با چنین کلاهبردارانی مواجه شده بودند. به عبارت دقیق‌تر این کلاهبرداران تبلیغات فریبنده‌ای را منتشر کرده بودند که ادعا می‌کرد قرار است مقدار قابل‌توجهی ریپل را بین آن‌ها توزیع کند.

کلاهبرداران معمولاً به سراغ پروژه هایی می‌روند که توجه فعالان بازار ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرده‌اند. به عنوان مثال زمانی که ریپل در جولای ۲۰۲۳ (تیر) در پرونده خود با کمیسیون بورس آمریکا پیروز شد و قیمت آن ۱۰۰ درصد رشد کرد، چندین تبلیغ جعلی در ارتباط با آن گسترش یافت.

قیمت هدرا هش گراف هم در ۳ هفته گذشته ۷۶ درصد افزایش یافته و اخبار بسیار خوبی درباره گسترش شبکه آن منتشر شده است. در این مورد برای مثال می‌توان به طرح جدید آن برای تخصیص ۴۰۰ توکن  HBAR به اکوسیستم خود اشاره کرد. علاوه بر این هدرا هش گراف اخیراً توانست ۲۵۰ میلیون سرمایه جدید را از وزارت سرمایه‌گذاری عربستان دریافت کند. این امر باعث شد شهرت پروژه مذکور در سراسر جهان افزایش یابد. 

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 5 =