اخبار ارز دیجیتالسایر اخبار

جزییات طرح درآمدزایی کانال‌های تلگرامی با استفاده از تون کوین منتشر شد 

از امروز صاحبان کانال‌های تلگرامی می‌توانند با استفاده از تون کوین، ۵۰ درصد از درآمد حاصل از تبلیغاتی که در کانال آن‌ها نمایش داده‌ می‌شود را دریافت کنند.

خلاصه خبر

  • مالکان کانال‌های تلگرامی که حداقل ۱٬۰۰۰ دنبال‌کننده؛ می‌توانند ۵۰ درصد از درآمد حاصل از تبلیغاتی که در کانال آن‌ها نمایش داده‌ می‌شود را دریافت کنند.
  • کاربران می‌توانند با خرید اشتراک تلگرام‌ پریمیوم، تبلیغات مذکور را غیرفعال کرده و از سرویس‌های جدید آن استفاده کند.

به گزارش تلگرام، مالکان کانال‌های تلگرامی‌ که حداقل ۱٬۰۰۰ دنبال‌کننده؛ می‌توانند ۵۰ درصد از درآمد حاصل از تبلیغاتی که در کانال آن‌ها نمایش داده‌ می‌شود را دریافت کنند.

صاحبان کانال‌ها می‌توانند بدون هیچ هزینه اضافی، پاداش خود را برداشت کرده یا آن را مجدداً در بخش تبلیغات تلگرام (Telegram Ads)، نام‌های کاربری کلکسیونی (Collectible Usernames) یا جوایز پریمیوم (Premium Giveaways) سرمایه‌گذاری کنند.

کاربران برای مشاهده آمار کانال خود، باید به بخش تنظیمات کانال (Settings)، آمار (Statistics) و کسب درآمد (Monetization) مراجعه کنند. امکان برداشت پاداش‌ها برای صاحبان کانال‌ها طی هفته‌های آینده در پلتفرم فرگمنت (Fragment) در دسترس خواهد بود.

تبلیغات تلگرام در شبکه TON

تلگرام برای تحقق این امر، نوع جدیدی از تبلیغات را معرفی کرده است که کاربران می‌توانند با استفاده از تون کوین آن‌ها را خریداری کنند. این شبکه اجتماعی خاطرنشان کرد که بلاک چین TON را به دلیل کارمزد پایین، سرعت و عملکرد بالا در پردازش تراکنش‌ها انتخاب کرده است.

در نتیجه هر کسی می‌تواند بات یا کانال خود را با تون کوین تبلیغ کند. علاوه بر این کاربران انتخاب می‌کنند که تبلیغ آن‌ها دقیقا در چه کانالی انجام شود.

تصویری از بخش تبلیغات تلگرام
تصویری از بخش تبلیغات تلگرام

چرا تبلیغات تلگرام با تبلیغات بقیه شبکه‌های اجتماعی متفاوت است؟

تلگرام ادعا کرده است که تبلیغات آن با تبلیغات بقیه شبکه‌های اجتماعی فرق دارد. به عبارت دیگر تبلیغات تلگرامی‌ فقط در کانال‌های عمومی و بزرگ نمایش داده‌ می‌شوند. این تبلیغات هرگز در چت‌های کاربران، لیست چت‌ها یا سایر رابط‌ها ظاهر نمی‌شوند.

علاوه بر این تبلیغات تلگرام‌ بر اساس داده‌های کاربران نیستند. آن‌ها فقط در کانال‌هایی نمایش داده‌ می‌شوند که کاربران در آن‌ها عضو هستند. علاوه بر این تلگرام‌ تاکید کرده است که هر کسی می‌تواند با خرید اشتراک تلگرام پریمیوم، تبلیغات مذکور را غیرفعال کرده و از سرویس‌های جدید آن استفاده کند.

نمونه‌ای از تبلیغات تلگرام
نمونه‌ای از تبلیغات تلگرام

شایان ذکر است که قیمت تون کوین در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۲ درصد رشد کرده و به محدوده ۵.۱۵ دلار رسیده است.

کوثر ایزک شیریان

تو دانشگاه اقتصاد خوندم و خیلی اتفاقی وارد بخش اخبار کریپتو شدم. اما خیلی طول نکشید که عاشق رویای غیرمتمرکزسازیش شدم. به اقتصاد کلان و تحلیل تکنیکال علاقه زیادی دارم ولی هیچ وقت نمی‌تونم به بازار NFTها بی‌اعتنا باشم. بی‌صبرانه هم منتظرم تا کاربردهای کریپتو تو دنیای واقعی بیشتر بشه!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − هفت =