شمارش معکوس تا هاوینگ بیت‌کوین

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
اخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتال

درآمدزایی کانال‌های تلگرامی با استفاده از TON؛ قیمت تون کوین ۳۰ درصد افزایش یافت

شبکه اجتماعی تلگرام تصمیم دارد طرح جدیدی را برای تشویق سازندگان محتوا راه‌اندازی کند و نیمی از درآمد خود از محل تبلیغات را به مالکان کانال‌های تلگرامی بدهد. مالکان کانال‌های مذکور از طریق تون کوین (TON) پاداش خود را دریافت می‌کنند اما تمام کانال‌های تلگرامی شامل این طرح نمی‌شوند.

خلاصهٔ خبر

  • تلگرام قصد دارد با استفاده از تون کوین به مالکان کانال‌های تلگرامی پاداش بدهد.
  • قیمت تون کوین در واکنش به این خبر، بیشتر از ۳۰ درصد رشد کرده است.

پاول دوروف (Pavel Durov)، بنیان‌گذار شبکه اجتماعی تلگرام، چند ساعت قبل اعلام کرد که از ماه آینده صاحبان کانال‌های تلگرامی می‌توانند در ازای کار خود پاداش مالی دریافت کنند. طبق توضیحات او، کانال‌های تلگرامی در حال حاضر ماهانه ۱ تریلیون بازدید دارند اما تنها ۱۰ درصد از آن‌ها با تبلیغات درآمدزایی می‌کنند.

علاوه بر این، در ماه مارس (اسفند) تبلیغات تلگرام به طور رسمی در ۱۰۰ کشور آغاز می‌شود و کانال‌های این کشورها می‌توانند ۵۰ درصد از درآمد تلگرام از محل تبلیغات را دریافت کنند. تمام فرآیند اجرای تبلیغات و پرداخت سهم مالکان کانال‌ها هم بر عهده این شبکه اجتماعی است.

به نظر می‌رسد تلگرام در تلاش است سازندگان محتوا را به فعالیت بیشتر تشویق کند. این شبکه اجتماعی برای اینکه از سرعت و امنیت پرداخت‌های خود مطمئن شود، از بلاک چین TON و ارز دیجیتال تون کوین استفاده می‌کند. مالکان کانال‌ها هم می‌توانند توکن‌های TON خود را بفروشند یا مجدداً از آن برای ارتقای کانال خود استفاده کنند. قیمت تون کوین در واکنش به این خبر بیش از ۳۰ درصد رشد کرده و به ۲.۸ دلار رسیده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + هفت =