شمارش معکوس تا هاوینگ بیت‌کوین

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
اخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتال

قیمت تون کوین به بالای ۵ دلار رسید؛ رالی TON تا کجا ادامه دارد؟

با وجود اینکه اکثر بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته نزولی بوده، قیمت تون کوین به شدت رشد کرده و به بالای محدوده ۵ دلار رسیده‌ است.

خلاصه خبر

  • قیمت تون کوین از مقاومت ۵ دلار عبور کرده است.
  • به نظر می‌رسد افزایش فعالیت کاربران شبکه این ارز دیجیتال در رشد آن موثر بوده است.

به گزارش کریپتو پوتیتو و کوین گیپ، قیمت اکثر آلت کوین‌ها در ۲۴ ساعت گذشته کاهش یافته‌ است. در این مورد برای مثال می‌توان به قیمت اتریوم اشاره کرد که در این مدت ۴ درصد کاهش یافته‌ است. علاوه بر این قیمت BNB هم حدود ۴ درصد کاهش یافته‌ و به محدوده ۵۵۴ دلار برگشته‌ است. قیمت ریپل، سولانا، کاردانو، آوالانچ، شیبا اینو، پولکادات و ترون هم کم و بیش نزولی بوده است.

با این حال قیمت تون کوین نه تنها کاهش نیافته، بلکه با رشدی ۱۴ درصدی از مقاومت ۵ دلاری خود عبور کرده است. به نظر می‌رسد توزیع ۳۰ میلیون TON بین کاربران شبکه اوپن نتورک (The Open Network) احساسات سرمایه‌گذاران این ارز دیجیتال را تقویت کرده است. داده‌های موجود نشان می‌دهد که کمپین‌های مختلف بنیاد اوپن نتورک به رشد ۷۰ درصدی ارزش کل سرمایه قفل‌شده (TVL) و همچنین رشد ۳۷۰ درصدی کیف پول‌های فعال روزانه این شبکه کمک کرده است.

توسعه‌دهندگان تون کوین هم در تلاش هستند تا با توزیع ۳۰ میلیون تون کوین این داده‌ها را دو برابر کنند. تحلیل تکنیکال رالی قابل‌توجه تون کوین به شدت سخت است اما تحلیلگران باور دارند که قیمت TON در ادامه ممکن است تا محدوده ۵.۲۵ دلار و یا حتی ۵.۶ دلار رشد کند اما اگر کاهش یابد، محکم‌ترین حمایت آن در محدوده ۳.۷ دلار قرار دارد.

نمودار قیمت تون کوین
نمودار قیمت تون کوین

علاوه بر TON، قیمت بیت کوین کش هم در ۲۴ ساعت گذشته بیشتر از ۵ درصد افزایش یافته‌ و به محدوده ۴۳۱ دلار رسیده‌ است. با این وجود، ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال حدود ۵۰ میلیارد دلار کاهش یافته‌ و به زیر ۲.۶ تریلیون دلار رسیده‌ است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =