شمارش معکوس تا هاوینگ بیت‌کوین

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
اخبار ارز دیجیتالسایر اخبار

پیش‌فروش نات کوین آغاز شد + آموزش تبدیل NOT به NFT

توسعه‌دهندگان بازی تلگرامی نات‌ توکن به ۲۶ میلیون کاربر خود اطلاع دادند که پیش‌فروش توکن این بازی در پلتفرم getgems.io شروع شده‌ است. طبق گزارش‌های موجود، توکن نات کوین احتمالاً در اواخر مارس یا اوایل آوریل (فروردین ۱۴۰۳) در بلاک چین تون راه‌اندازی می‌شود.

خلاصه خبر

  • پیش‌فروش نات‌ کوین در پلتفرم getgems.io شده‌ است تا کشف قیمت آن انجام شود.
  • توسعه‌دهندگان نات‌ کوین، در حال از بین بردن توکن‌های کاربرانی هستند که بیش از ۳۰ روز فعال نبوده‌اند.

به گزارش نات کوین، پیش‌فروش نات‌ کوین در پلتفرم «getgems.io» آغاز شده‌ است تا کاربران این بازی تلگرامی بتوانند توکن‌هایشان را قبل از راه‌اندازی آن خرید و فروش کنند. بازیکنانی که با استخراج نات کوین، دعوت از دوستانشان و مشارکت در کمپین‌های مختلف پاداش کسب کرده‌اند، می‌توانند موجودی خود در این بازی را به ووچر یا کوپن‌های ۱۰ میلیونی و ۱۰۰ میلیونی تبدیل کنند.

این ووچرها به صورت NFT ایجاد می‌شوند و به صورت همتا‌به‌همتا معامله می‌گردند. متقاضیان برای انجام این کار باید مراحل زیر را طی کنند:

  1. ربات نات کوین را باز کنید و روی گزینه «Trade» کلیک کنید.
  2. تعداد ووچرها را انتخاب کنید.
  3. کیف پول TON خود را متصل کرده و کارمزد بلاک چین (حدود ۰.۱ دلار) را پرداخت کنید تا NFT ووچر ضرب شود. این کارمزد باید با استفاده از ارز دیجیتال تون کوین پرداخت شود.
  4. بعد از چند دقیقه ووچر ایجادشده در کیف پول TON نمایش داده‌ می‌شود.

ووچرهای عرضه‌شده در پلتفرم getgems.io با قیمت‌های بسیار متفاوتی عرضه شده‌اند و کف قیمتی آن در نوسان است. شایان ذکر است که هدف اصلی این پیش‌فروش کشف قیمت نات کوین برای عرضه رسمی آن در بازار است.

توسعه‌دهندگان نات‌ کوین خاطرنشان کردند که ضرب آن به زودی به اتمام می‌رسد و فرآیند توکن‌سوزی توکن‌های کاربرانی که برای ۳۰ روز غیر فعال بوده‌اند، شروع شده‌ است. بازی نات کوین بیش از ۲۶ میلیون کاربر دارد و عرضه آن احتمالاً در اوایل فصل بهار انجام می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 6 =