شمارش معکوس تا هاوینگ بیت‌کوین

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
اخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتال

روزهای خوب تون کوین ادامه دارد؛ علت رشد ۳۵ درصدی TON چیست؟

قیمت تون کوین (TON) در روز گذشته ۳۵ درصد رشد کرد و برای اولین بار از ژانویه ۲۰۲۲ (دی ۱۴۰۰) به محدوده ۳.۷۵ دلار رسید. به نظر می‌رسد انتشار اخبار مربوط به تلگرام و احتمال عرضه عمومی سهام آن در این رشد موثر بوده است.

خلاصه خبر

  • قیمت TON در روز قبل ۳۵ درصد رشد کرد و حجم معاملات این ارز دیجیتال هم با رشدی ۳۳۶ درصدی به ۳۰۱ میلیون دلار رسید.
  • تعداد کاربران تلگرام به بیش از ۹۰۰ میلیون نفر رسیده‌ است و احتمال عرضه عمومی سهام آن وجود دارد.

به گزارش فارکس لیدرز، به نظر می‌رسد کاتالیزور اصلی این رشد اطلاعیه‌ تلگرام در روزهای گذشته باشد. این شبکه اجتماعی در اطلاعیه مذکور اعلام کرده بود که از طریق تون کوین به صاحبان کانال‌های تلگرامی در ازای تبلیغات پاداش می‌دهد.

علاوه بر این اخبار مربوط به فهرست شدن TON در صرافی‌های بزرگ هم در رشد آن موثر بود. یکی از این صرافی‌ها صرافی بایننس بود که قراردادهای فیوچرز TON را برای اولین بار راه‌اندازی کرد.

در روز گذشته اخباری در مورد رشد تلگرام هم منتشر شد و به تقویت احساسات صعودی معامله‌گران کمک کرد. طبق این اخبار، تعداد کاربران تلگرام به ۹۰۰ میلیون نفر رسیده و این شرکت ممکن است به زودی به یک شرکت سهامی عامل تبدیل شود.

علاوه بر این شبکه تون کوین بخش جدیدی به اسم تون ریسرچ (TON Research) را راه‌اندازی کرده است تا با تحقیق در اکوسیستم TON، به تقویت نوآوری و رشد آن کمک کند. در هر صورت محدوده ۳.۷۵ دلار ممکن است به عنوان یک مقاومت محکم عمل کند اما اگر قیمت تون کوین به بالای آن برسد، در ادامه ممکن است تا سطح ۴ دلار افزایش یابد.

علاوه بر این مهم‌ترین حمایت تون کوین در محدوده ۲.۶۰ دلار قرار دارد و اگر این حمایت از دست برود، قیمت TON ممکن است تا سطح ۲ دلار سقوط کند.

نمودار قیمت تون کوین در یک سال گذشته
نمودار قیمت تون کوین در یک سال گذشته

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =