اخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتال

کدام آلت کوین‌ها پتانسیل خوبی برای رشد دارند؟ بررسی واچ لیست یک تحلیلگر مطرح

با عبور بیت کوین از مرز ۷۲٬۰۰۰ دلار توجه معامله‌گران دوباره به آلت کوین‌ها جلب‌ شده است. حال یکی از تحلیلگران مطرح بازار ارزهای دیجیتال باور دارد که ۴ آلت کوین خاص پتانسیل خوبی برای رشد دارند و ممکن است در هفته‌های آینده دوباره رشد کنند.

خلاصه خبر

  • یکی از تحلیلگران مطرح بازار کریپتو باور دارد که رندر توکن و یونی سواپ می‌توانند به رکوردهای جدیدی برسند.
  • علاوه بر این به نظر او نیر پروتکل و کوتی هم در شرایط خوبی قرار دارند.

تحلیلگری به اسم آلت کوین شرپا در توییت جدید خود با انتشار نمودار ۴ ساعته رندر توکن اعلام کرد که بی‌صبرانه منتظر است تا این ارز دیجیتال با یک اصلاح به زیر ۱۰ دلار برسد. او خاطرنشان کرده‌ است که در این صورت روی این ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری می‌کند. این تحلیلگر سپس خاطرنشان کرد که همچنان فکر می‌کند این ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۴ به رکوردهای بزرگی می‌رسد.

نمودار قیمت رندر توکن

علاوه بر این او در ادامه توجه دنبال‌کنندگانش را به ارز دیجیتال یونی سواپ جلب کرد. آلت کوین شرپا خاطرنشان کرد که یونی سواپ یکی از معدود توکن‌های موجود در بخش دیفای است که در حال حاضر آن را تحت نظر گرفته‌ است. به نظر اگر قیمت یونی سواپ به محدوده ۱۲.۵۰ دلار برسد، فرصت خرید بسیار خوبی را در اختیار معامله‌گران قرار می‌دهد.

نمودار قیمت یونی سواپ

آلت کوین شرپا در نهایت با اشاره به نیر پروتکل، خاطرنشان کرد که این ارز دیجیتال اخیراً عملکرد بسیار خوبی داشته‌ است اما در حال حاضر در محدوده خطرناکی قرار دارد. با این حال به نظر او نیر پروتکل می‌تواند در بازار صعودی فعلی از مقاومت‌های پیش روی خود عبور کند و جای نگرانی ندارد.

نمودار قیمت نیر پروتکل

این تحلیلگر در یک توییت جداگانه هم اعلام کرد که مقدار زیادی ارز دیجیتال کوتی (COTI) خریده‌ است. به نظر می‌رسد او بی‌صبرانه منتظر است تا قیمت کوتی با عبور از سطح ۰.۲۸ دلار به محدوده ۰.۴۱ دلار برسد. طبق گفته‌های او احتمال کاهش قیمت کوتی تا محدوده ۰.۱۸ دلار هم وجود دارد اما روند و نمودار کلی آن همچنان صعودی است.

نمودار قیمت کوتی

مطالب تحلیلی منتشرشده در نوبیتکس صرفا جنبهٔ آموزشی و ارائهٔ اطلاعات دارد و به هیچ‌ عنوان توصیه سرمایه‌گذاری و سیگنال خرید و فروش نیست. سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال با ریسک بالایی همراه است و کاربر موظف است قبل از هرگونه سرمایه‌گذاری، مطالعه و تحلیل شخصی خود در رابطه با دارایی موردنظر را انجام دهد.

کوثر ایزک شیریان

تو دانشگاه اقتصاد خوندم و خیلی اتفاقی وارد بخش اخبار کریپتو شدم. اما خیلی طول نکشید که عاشق رویای غیرمتمرکزسازیش شدم. به اقتصاد کلان و تحلیل تکنیکال علاقه زیادی دارم ولی هیچ وقت نمی‌تونم به بازار NFTها بی‌اعتنا باشم. بی‌صبرانه هم منتظرم تا کاربردهای کریپتو تو دنیای واقعی بیشتر بشه!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + شش =