اخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتال

علت رشد ۶۸ درصدی قیمت شیبا اینو چه بود؟

با رشد بازار ارزهای دیجیتال، بازار میم کوین‌ها هم در روزهای گذشته جان تازه‌ای گرفته است. قیمت شیبا اینو و دوج کوین نیز در این مدت به ترتیب ۶۸ و ۱۸ درصد رشد کرده و قیمت فلوکی بیشتر از ۱۰۰ درصد افزایش یافته است.

خلاصه خبر

  • قیمت میم کوین‌هایی مثل شیبا اینو، دوج کوین و فلوکی در ۲۴ ساعت گذشته به شدت رشد کرده است.
  • بعضی از تحلیلگران باور دارند رشد میم کوین‌ها، اولین سیگنال آلت سیزن محسوب می‌شود.

به گزارش کوین گیپ، قیمت شیبا اینو در حال حاضر در محدوده ۰.۰۰۰۰۲ دلار قرار دارد و مارکت کپ آن به ۱۲ میلیارد دلار رسیده است. علاوه بر این، حجم معاملات این ارز دیجیتال هم ۹۳ درصد رشد کرده و به ۴ میلیارد دلار نزدیک شده است.

به نظر می‌رسد رشد شیبا اینو با افزایش فعالیت نهنگ‌ها هم‌زمان بود داده است. داده‌های وب سایت لوک‌آنچین (Lookonchain) نشان می‌دهد که یک نهنگ اخیرا ۱.۹۷ تریلیون PEPE را به قیمت ۶.۰۷ میلیون دلار فروخته و بعد از برداشت سود ۳.۴۹ میلیون دلاری خود، ۷۶.۹ میلیارد SHIB به ارزش ۸۹۳٬۰۰۰ دلار خریده است.

داده‌های مربوط به تراکنش نهنگ شیبا اینو

علاوه بر این ادغام شبکه شیباریوم (Shibarium) با فناوری کیف پول سرد «Tangem» شور و هیجان زیادی به پا کرده است. یکی دیگر از عوامل مؤثر در افزایش قیمت شیبا اینو رشد ۳۰٬۰۰۰ درصدی نرخ توکن‌سوزی آن در ۱ مارس (۱۱ اسفند) است. به طور کلی، تعداد توکن‌های سوزانده‌شده عرضه اولیه شیبا اینو به بیش از ۴۱۰ تریلیون توکن رسیده و کل عرضه آن تا ۵۸۲ تریلیون توکن کاهش یافته است. همین مسئله باعث شده است تا بعضی از فعالان بازار ارزهای دیجیتال به این نتیجه برسند که قیمت شیبا اینو ۸۰۰ درصد رشد می‌کند.

با این حال، بقیه میم کوین‌ها هم به رشد قابل‌توجهی رسیده‌اند. در این مورد برای مثال می‌توان به قیمت دوج کوین اشاره کرد که در روز گذشته ۱۸ درصد افزایش یافته و رشد هفتگی آن به ۷۰ درصد نزدیک شده است. قیمت فلوکی نیز در ۲۴ ساعت گذشته بیشتر از ۱۰۰ درصد رشد کرده و به ۰.۰۰۱۲ دلار رسیده است. بعضی از فعالان بازار ارزهای دیجیتال باور دارند که رشد میم کوین‌ها نشان‌دهنده آغاز آلت سیزن است.

کوثر ایزک شیریان

تو دانشگاه اقتصاد خوندم و خیلی اتفاقی وارد بخش اخبار کریپتو شدم. اما خیلی طول نکشید که عاشق رویای غیرمتمرکزسازیش شدم. به اقتصاد کلان و تحلیل تکنیکال علاقه زیادی دارم ولی هیچ وقت نمی‌تونم به بازار NFTها بی‌اعتنا باشم. بی‌صبرانه هم منتظرم تا کاربردهای کریپتو تو دنیای واقعی بیشتر بشه!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 10 =