اخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتال

پیشی گرفتن پالگیان از سولانا در حجم معاملات NFTها

حجم معاملات NFTهای پالیگان در تنها ۲۴ ساعت به دو برابر  سولانا رسید. این مساله نشان‌دهنده‌ی رشد و استحکام این راهکار لایه دوم اتریومی است.

 خلاصه‌ی خبر

  • حجم معاملات NFTهای پالیگان از سولانا پیشی گرفت و مقام سوم را به خود اختصاص داد.
  • افزایش فعالیت معاملاتی و NFTهای با ارزش بالاتر، موقعیت پالیگان را تقویت می‌کند.
  • داده‌ها فروش ۱۰.۵ میلیون دلاریNFTهای پالیگان را نشان می‌دهد که دو برابر فروش سولانا است.
  • رشد پالیگان نشان‌دهنده‌ی تقویت راه‌حل‌های لایه ۲ در کریپتو است.

 

پالیگان با پیشی گرفتن از سولانا در حجم معاملات NFT، کانون توجه را در حوزه‌ی کریپتو به خود جلب کرده است. طبق داده‌های اخیر کریپتو اسلم (CryptoSlam)، پالیگان اکنون پس از بیت‌کوین و اتریوم، جایگاه سوم را در اختیار دارد.

 

حجم فروش NFTهای پالیگان در ۲۴ ساعت گذشته به ۱۰.۵ میلیون دلار رسید. این میزان بیش از دو برابر حجم معاملات ۴.۱ میلیون دلاری سولانا است. افزایش ۱۱.۹۴ درصدی حجم معاملات پالیگان و کاهش ۱۵ درصدی حجم معاملات سولانا به این تغییر دامن زد. علاوه بر این، پالیگان با ۸۵۸۶۳۱ دلار واش تریدینگ بالاتری نسبت به سولانا با ۱۷۵۴۹۳ دلار است.

علیرغم اینکه سولانا معامله‌گران بیشتری (۱۲۷۴۰) در مقایسه با پالیگان (۱۲۴۴۰) دارد، تضاد فاحش در حجم فروش نشان می‌دهد که NFTها در پالیگان ممکن است ارزش محقق‌شده بالاتری داشته باشند. قابل توجه است که تعداد سرمایه‌گذارانNFTهای پالیگان از بیت‌کوین پیشی گرفته و به ۶۸۹۸ سرمایه‌گذار رسیده و از اتریوم که دارای ۱۰۶۴۲ سرمایه‌گذار است، بسیار عقب است.

سولانا که اخیراً از اتریوم در حجم معاملات صرافی‌های غیرمتمرکز بهتر عمل کرده بود، اکنون در برابر افزایش ناگهانی پالیگان تسلیم شده است. این تغییر نشان‌دهنده‌ی تقویت راه‌حل‌های لایه دوم است. این اتفاق با صحبت‌ها اخیر ویتالیک بوترین، خالق اتریوم، همسو است. وی اخیرا به ارزشمند بودن اتریوم نیم سرویس (ENS) و خدمات مشابه اشاره کرده بود. که با تایید ویتالیک بوترین (Vitalik Buterin) از سیستم‌های ENS برای تقویت پذیرش و قابلیت استفاده پروتکل‌ها همسو می‌شود.

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 18 =