اخبار ارزهای دیجیتال

درخشش شیبا در میانه رکود بازار

در میان رکود قیمت بیت‌ کوین، میم‌کوین SHIB با سرپیچی از این روند، تنها در یک هفته 20% رشد کرد. این مساله به هیجان در مورد راه‌اندازی قریب‌الوقوع بلاک‌چین Shibarium نسبت داده می‌شود.

خلاصه‌ی خبر

  • SHIB در میان رکود بیت‌کوین، سرمایه‌گذاران خود را با سود 5 درصدی خوشحال کرد.
  • SHIB از ارزهای دیجیتال اصلی بهتر عمل کرد و 20% بازدهی را در یک هفته به ارمغان آورد.
  • حجم معاملات SHIB به 315 میلیون دلار رسید که بالاترین میزان از فوریه به حساب می‌آید.

رشد SHIB در میان آرامش بازار

میم‌کوین مشهور SHIB، هنجارهای بازار را نادیده گرفته و در جریان رکود بیت‌کوین، با عملکردی مثبت، میان سرمایه‌گذاران خود هیجان ایجاد می‌کند. SHIB طی 24 ساعت گذشته 5% افزایش یافت که نشان‌دهنده‌ی انحراف چشمگیر از وضعیت رکود بازار است. این افزایش درست قبل از توزیع Shibarium اتفاق افتاد.

درخشش SHIB در میان سکوت بیت‌کوین

در میان رکود و نوسانات اندک بیت‌کوین (BTC)، این SHIB بود که به عنوان یک پیشتاز غیرمنتظره ظاهر شد. طی  این مرحله‌ی آرام، SHIB نه تنها انعطاف‌پذیر باقی ماند، بلکه توانست بازدهی تقریباً 20 درصدی را برای سرمایه‌گذاران خود در هفته گذشته تضمین کند. از طرفی، سایر بازیگران اصلی مانند بیت‌کوین و اتریوم (ETH) تنها سودهای اسمی را در این دوره به نمایش گذاشتند. امثال رول بیت (RLB) و یونی‌بات (UNIBOT) بازدهی خوبی در میان ارزهای جایگزین به دست آوردند و دقیقاً پشت سر SHIB قرار گرفتند.

رالی SHIB و ورود شیباریوم

رالی SHIB با دوج‌ کوین (DOGE) در هم تنیده شده که نشان‌دهنده‌ی ارتباط قابل توجه بین این دو است. این افزایش اخیر در ارزش SHIB توجه تحلیلگران و کارشناسان بازار را به خود جلب کرده است. با حجم معاملات خیره‌کننده‌ی 315 میلیون دلاری که در یک پنجره 24 ساعته مشاهده شد، پنج شنبه شاهد بالاترین فعالیت معاملاتی SHIB از فوریه بودیم. شرکت تجزیه و تحلیل Kaiko افزایش فعالیت توسعه‌دهندگان در اکوسیستم Shiba Inu را برجسته کرده است که نشان‌دهنده‌ی یک پشتوانه‌ی منطقی برای افزایش قیمت اخیر است.

سرمایه‌گذاران مشتاقانه خود را در مسیر صعود SHIB قرار داده‌اند که احتمالاً به دلیل راه‌اندازی قریب‌الوقوع Shibarium باشد. بیانیه‌ی هفته‌ی گذشته‌ی توسعه‌دهندگان، که قصد آن‌ها را برای یکپارچه‌سازی احراز هویت دیجیتال در تمام پروژه‌های آینده‌ی Shiba Inu، از جمله Shibarium، تأیید می‌کند، به احساسات صعودی دامن زده است. در حالی که بازار شاهد رخ دادن این تحولات جذاب است، SHIB به عنوان نمادی از پتانسیل‌های پیش‌بینی نشده در قلمرو‌ی ارزهای دیجیتال برجسته می‌شود.

 

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *