شمارش معکوس تا هاوینگ بیت‌کوین

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
اخبار نوبیتکس

درگاه‌های پرداخت اینترنتی مشمول کارمزد می‌شوند

براساس ابلاغیه بانک مرکزی و شاپرک، از چهارم تیرماه درگاه‌های پرداخت اینترنتی مشمول کارمزد هستند. شبکه شاپرک به ازای هر واریز از طریق درگاه‌های پرداخت، کارمزد دریافت می‌کند و شرکت‌های پرداختیاری موظف به دریافت این کارمزد از پذیرندگان درگاه‌ها شده‌اند. به این ترتیب  از تاریخ پنجم تیرماه، هنگام واریز ریالی به حساب کاربری در نوبیتکس نیز، کارمزد یاد شده از مبلغ واریزی کاربران کسر خواهد شد. شایان ذکر است، نوبیتکس به عنوان پذیرنده و شرکت پرداختیار، سهمی از کارمزد تراکنش‌های درگاه اینترنتی ندارند.

کارمزد اعمال شده بسته به مبلغ تراکنش متفاوت و در بازه ۱۲۰ تا چهار هزار تومان خواهد بود. به طور دقیق‌تر کارمزد دریافتی از مبالغ کمتر از ۶۰۰ هزار تومان معادل ۱۲۰ تومان، مبالغ بین ۶۰۰  هزار تومان تا ۲۰ میلیون تومان معادل دو صدم درصد مبلغ تراکنش و برای مبالغ بالای ۲۰  میلیون تومان معادل چهار هزار تومان محاسبه خواهد شد.

با توجه به تغییرات جدید در درگاه‌های پرداخت و الزام به دریافت کارمزد از تراکنش‌های درگاه اینترنتی از پنجم تیرماه، در زمان انجام واریز ریالی از طریق درگاه، مبلغ شارژ شده در حساب کاربری نوبیتکس نیز، با کسر کارمزد همراه خواهد بود.

کاربران نوبیتکس در مرحله واریز ریالی و قبل از ورود به درگاه پرداخت، از میزان کارمزد مطلع می‌شوند. به‌عنوان مثال اگر کاربری قصد واریز مبلغ پانصد هزار تومان به حساب کاربری خود در نوبیتکس داشته باشد، کارمزد تراکنش واریز در همان صفحه مربوطه نمایش داده خواهد شد که با کسر ۱۲۰ تومان کارمزد، حسابش در نوبیتکس مبلغ 499هزار و 880 تومان شارژ خواهد شد. همچنین کارمزد پرداخت شده برای واریز ریالی از طریق درگاه بانکی، در تاریخچه حساب کاربری نوبیتکس قابل مشاهده است. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =