اخبار ارزهای دیجیتال

حرکت جسورانه‌ی شیبا اینو با رونمایی از ابتکار “هویت منحصر به فرد SHIB”

;i ;iشیبا اینو با شمارش معکوس 72 ساعته برای “هویت خودحضانتی SHIB”، هیجان بازار را بالا می‌برد. همین مساله باعث افزایش ارزش SHIB می‌شود.

 

خلاصه‌ی خبر

  • شیبا اینو شمارش معکوس 72 ساعته برای افشای هویت خاص خودحضانتی SHIB آغاز می‌کند و باعث افزایش قیمت SHIB می‌شود.
  • Dhairya با نامیدن آن به عنوان یک تغییر متحول‌کننده‌ی بازی در دنیای بلاک‌چین به هیجان می‌افزاید.

 

آغاز شمارش معکوس

توسعه‌دهنده شیبا اینو، Kaal Dhairya، به هویت خودحضانتی در اکوسیستم SHIB اشاره می‌کند. شمارش معکوس 72 ساعته آغاز شده و انتظارات زیادی برای رونمایی از هویت منحصر به فرد SHIB در 1 نوامبر 2024 ایجاد کرده است. ادعاهای جسورانه Dhairya حاکی از تحولی مهم در دنیای بلاک‌چین است که قیمت SHIB را افزایش خواهد داد.

 

معرفی شیباریوم

شیبا اینو قبلاً “شیباریوم”، یک راه‌حل مقیاس‌بندی لایه ۲ مخصوص SHIB را راه‌اندازی کرده بود. هدف از این بهینه‌سازی، افزایش سرعت تراکنش و کاهش هزینه‌ها در بلاک‌چین SHIB است. آخرین اطلاعیه‌ی منتشر شده با برنامه‌هایی برای ادغام هویت خودمختار (SSI) در تمام پروژه‌های Shiba Inu مطابقت دارد که زمینه را برای ادغام یکپارچه‌ی SSI فراهم می‌کند.

 

درک هویت خودمختار یا SSI

در دنیای بلاک‌چین، هویت خودمختار یا SSI در حال افزایش است. Shytoshi Kusama، توسعه‌دهنده‌ی اصلی شیبا اینو، چشم‌انداز یکپارچه‌سازی SSI را در سراسر اکوسیستم بیان کرد. SSI به کاربران کنترل هویت دیجیتالی خود را ارائه می‌دهد. این رویکرد، امنیت داده‌های کاربران و کنترل شخصیت دیجیتال را در اولویت قرار می‌دهد و احتمالاً استاندارد جدیدی را در فضای کریپتو ایجاد می‌کند.

 

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *