اخبار ارزهای دیجیتال

افزونه ChatGPT به سولانا اضافه می‌شود

زمانی که OpenAI افزونه‌ها را به طور گسترده در دسترس قرار دهد، این افزونه به چت‌بات هوش مصنوعی اجازه می‌دهد تا موجودی کیف پول را بررسی کند، توکن‌ها را منتقل کرده و خرید NFT‌ها را انجام دهد.

کاربران سولانا به زودی خواهند توانست از طریق یک افزونه اوپن‌سورس فعال در چت‌بات هوش مصنوعی OpenAI یعنی ChatGPT، با شبکه در تعامل باشند.

بر اساس توییتی از Solana Labs در ۲۵ آوریل، این افزونه به ChatGPT اجازه خواهد داد تا موجودی کیف پول را بررسی کند، توکن‌های بومی Solana را منتقل کند و توکن‌های غیرمثلی نیز خریداری کند.

Solana Labs همچنین توسعه‌دهندگان را به امتحان بازیابی داده‌های روی زنجیره‌ای مورد علاقه‌شان با استفاده از کد اوپن‌سورس تشویق می‌کند.

Solana Labs یک پیاده‌سازی مرجع اوپن‌سورس برای یک افزونه‌ی ChatGPT ایجاد کرده است که به کاربران اجازه می‌دهد مستقیماً با استفاده از ChatGPT با شبکه @solana در تعامل باشند.

پس از فراگیری افزونه‌های ChatGPT، کاربران می‌توانند موجودی کیف پول را بررسی کنند، توکن‌ها را انتقال دهند و NFT بخرند.

— آزمایشگاه سولانا (@solanalabs) 25 آوریل 2023

اسکرین‌شات منتشر شده توسط Solana Labs نشان می‌دهد ChatGPT می‌تواند لیستی از NFT‌های متعلق به یک آدرس خاص Solana را بازیابی کند. لیستی که احتمالاً توسط کاوشگر بلاک Solana Labs تهیه شده است و یک لینک متادیتای پیوست‌شده به NFT را به اشتراک می‌گذارد.

Solana Labs اشاره‌ای نکرده که آیا این پلاگین زمانی که OpenAI قابلیت افزونه را در دسترس همه قرار دهد راه‌اندازی می‌شود یا خیر.

پلاگین‌های جدید ChatGPT با بازیابی اطلاعات از منابع آنلاین و تعامل با وب‌سایت‌های شخص ثالث برای پاسخ به دستورات درخواستی کاربر کار می‌کنند. این ویژگی در حال حاضر برای همه کاربران در حال ارائه است.

با این حال، همه از این توسعه راضی نیستند.

یکی از کاربران توییتر از سولانا خواسته است که ابتدا بر روی توسعه‌های دیگری تمرکز کند. یکی دیگر از کاربران پرسیده است که این توسعه چه فایده‌ای برای اکوسیستم دارد؟

به نظر می‌رسد Solana Labs اکنون تمرکز بیشتری را به هوش مصنوعی معطوف کرده است. در 25 آوریل، Solana Labs اعلام کرد که یک میلیون دلار به پروژه‌هایی اختصاص خواهد داد که ابزارهای هوش مصنوعی را در سولانا توسعه می‌دهند.

1/ @SolanaFndn اکنون در حال تخصیص کمک‌های مالی به تیم‌های اکوسیستم ساخت ابزارهای هوش مصنوعی است که از Solana استفاده می‌کنند.

— سولانا (@solana) 25 آوریل 2023

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *