شمارش معکوس تا هاوینگ بیت‌کوین

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
تحلیل ارز‌های دیجیتالواچ لیست

۳ آلت کوین در حوزه هوش مصنوعی با پتانسیل رشد بالا

با رشد قیمت ورلد کوین (WLD) در هفته گذشته، معامله‌گران به دنبال ارزهای دیجیتالی هستند که مثل این ارز دیجیتال افزایش یابند.

خلاصهٔ تحلیل

  • با رشد ورلد کوین توجه معامله‌گران به آلت کوین‌های مبتنی بر پروژه‌های هوش مصنوعی جلب شد.
  • بعضی از این آلت کوین‌ها قیمت پایینی دارند و می‌توانند گزینه خوبی برای سرمایه‌گذاری باشند.

به گزارش نیوز بیت کوین، قیمت ورلد کوین در چند روز گذشته بیشتر از ۱۵۰ درصد رشد کرد و از ۲.۲ دلار به بالای ۸ دلار رسید. به نظر می‌رسد راه‌اندازی ابزار سورا (SORA) توسط شرکت اوپن‌ای‌آی (OpenAI) در رشد این ارز دیجیتال موثر بوده است. گفتنی است که سم آلتمن (Sam Altman)، مدیرعامل مشترک ورلد کوین و اوپن‌ای‌آی است و به نظر می‌رسد اخبار مربوط به پروژه‌های او همبستگی مثبتی دارند.

در این مطلب قصد داریم ۳ آلت کوین برتری را معرفی کنیم که ممکن است مثل ورلد کوین رشد کنند.

۱. آرکهام (ARKM)

آرکهام با گذشت زمان موقعیت خود را تثبیت کرده است. این آلت کوین که در لانچ‌پد (Launchpad) بایننس راه‌اندازی شد، کار خود را با قیمت ۰۷۵ دلار شروع کرد و برای مدت کوتاهی به محدوده ۰.۶ دلار برگشت اما خیلی سریع توانست دوباره رشد کند.

بعد از اینکه اخبار مربوط هوش مصنوعی و داده‌های بزرگ با حضور افرادی مثل سم آلتمن دوباره گسترش یافت، آلت کوین‌های مربوط به آن‌ها هم دوباره توجه معامله‌گران را به خود جلب کرد و قیمت آن از ۰.۶۴ دلار به ۱.۱ دلار رسید. با این حال توکن آرکهام هنوز به اندازه ورلد کوین رشد نکرده و می‌تواند در واچ لیست معامله‌گران قرار بگیرد.

نمودار قیمت آرکهام

۲. فچ ای‌آی (FET)

فچ ای‌آی یکی از برترین آلت کوین‌های بخش هوش مصنوعی است و پتانسیل زیادی دارد. در سال گذشته، قیمت FET بیش از ۴۰۰ درصد افزایش یافت و در ۱۲ ماه از پایین ۰.۱۹ دلار به بالای ۰.۹ دلار رسید.

مارکت کپ ارز FET در حال حاضر حدود ۷۵۰ میلیون دلار است و مارکت کپ کاملاً رقیق‌شده آن به ۱ میلیارد دلار می‌رسد. مارکت کپ کاملاً رقیق‌شده، ارزش کل بازار یک دارایی دیجیتال را برای زمانی محاسبه می‌کند که تمام توکن‌های آن عرضه شده باشند.

۳. سینگولاریتی نت (AGIX)

سینگولاریتی نت یکی دیگر از آلت کوین‌های هوش مصنوعی است که در سال گذشته خوب عمل کردند. ارز AGIX در سال ۲۰۲۳ در کنار ارزهای دیجیتالی مثل FET به رشد خوبی رسید.

این ارز دیجیتال از رشد آلت کوین‌های هوش مصنوعی در هفته گذشته هم استفاده کرد و قیمت آن بیشتر از ۸۰ درصد رشد کرد. مارکت کپ AGIX هنوز زیر ۷۰۰ میلیون دلار است و پتانسیل زیادی دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − سیزده =