اخبار ارزهای دیجیتال

انباشت عظیم توسط نهنگ‌های بیت‌کوین

در طول دوره‌ی ثبات ارزهای دیجیتال، نهنگ‌های بیت‌کوین دارایی‌های بی‌سابقه‌ای را جمع‌آوری می‌کنند. پذیرش در حال افزایش است و افزایش 67.62 درصدی آدرس‌های فعال جدید بیانگر همین مساله است.

خلاصه‌ی خبر

  • نهنگ‌های بیت‌کوین 7.67 میلیون بیت‌کوین دارند که به بالاترین حد سالانه‌ی خود رسیده است.
  • نرخ پذیرش بیت‌کوین به 67.62% رسیده که نشان‌دهنده‌ی افزایش فعالان جدید بازار است.
  • لایت‌کوین با 797000 آدرس فعال روزانه فعالیت شبکه‌ی بیت‌کوین را به چالش می‌کشد که نشان‌دهنده‌ی پایگاه کاربری قوی آن است.

انباشت نهنگ در میان ثبات بازار

شرکت تجزیه و تحلیل بلاک‌چین، IntoTheBlock، افزایش انباشت بیت‌کوین (BTC) توسط نهنگ‌ها را نشان می‌دهد. این افزایش زمانی رخ می‌دهد که ارز دیجیتال به دنبال افزایش قیمت اخیر، ثبات خود را حفظ کرده است. آدرس‌هایی که بیش از 1000 بیت‌کوین دارند به بالاترین سطح سالانه رسیده‌اند. این نهنگ‌ها اکنون مجموعاً 7.67 میلیون بیت‌کوین در اختیار دارند که ارزش آن نزدیک به 280 میلیارد دلار است.

افزایش پذیرش بیت‌کوین

نرخ پذیرش بیت‌کوین، که IntoTheBlock به آن اشاره کرده، به بالاترین میزان سالانه یعنی 67.62% رسیده که نشان‌دهنده‌ی هجوم قابل توجهی از شرکت‌کنندگان جدید در بازار است. این غول کریپتو تسلط خود را در میان بلاک‌چین‌های لایه‌ی 1 نشان می‌دهد و با 960000 آدرس فعال روزانه پیشتازی خود را حفظ می‌کند.

لایت‌کوین فعالیت شبکه‌ی بیت‌کوین را به چالش می‌کشد

لایت‌کوین با 797000 آدرس فعال روزانه، از نزدیک بیت‌کوین را دنبال می‌کند و یک پایگاه کاربری پر جنب و جوش را به نمایش می‌گذارد که به طور شگفت‌انگیزی با سطوح فعالیت بیت‌کوین رقابت می‌کند.

وضعیت معاملات اتریوم و لایت‌کوین

در آخرین به‌روزرسانی، اتریوم (ETH) با 1950 دلار و لایت‌کوین با 69.71 دلار معامله می‌شوند و موقعیت خود را در بازار ارزهای دیجیتال حفظ می‌کنند. طبق گزارش IntoTheBlock، اتریوم با 405000 آدرس در روز در رتبه سوم آدرس‌های فعال روزانه قرار دارد.

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید