اخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارزهای دیجیتال

آتش شکایت SEC از ریپل، دامن خود SEC را گرفت!

ریپل درخواست SEC برای ارائه‌ی داده‌های مالی XRP را رد می‌کند و بر بی‌ربط بودن این داده‌ها استناد می‌کند. به نظر می‌رسد که در این دعوای حقوقی حالا XRP دست بالا را دارد!

خلاصه‌ی خبر

  • ریپل درخواست SEC برای ارائه‌ی صورت‌های مالی را رد می‌کند و آن را غیرضروری و بی‌ربط می‌داند.
  • درخواست SEC که ریشه در تصمیم سال ۲۰۲۳ دارد، با موضع ریپل در مورد کشف پس از شکایت در تضاد است.

 

در شکایت فعلی SEC علیه ریپل، این شرکت به شدت با درخواست SEC برای اطلاعات بیشتر، از جمله صورت‌های مالی حساب‌رسی شده و جزئیات پس از شکایت مخالفت می‌کند. ریپل استدلال می‌کند که SEC دلیل موجهی برای داده‌های اضافی پس از شکایت ندارد.

ریپل در پاسخ خود دو دلیل اصلی برای رد درخواست‌های SEC بیان می‌کند. اولاً، ادعا می‌کند که SEC در مرحله‌ی کشف واقعیت آشکار به دنبال کشف نبوده و این مساله حرکت فعلی آن‌ها را بی‌اساس می‌کند. ریپل استدلال می‌کند:

SEC ادعا نکرد که کشف ادله پس از شکایت برای راه حل مهم است. در عوض، آن‌ها گفتند که رفتار پس از شکایت هیچ ارتباطی به این پرونده ندارد

ثانیاً، ریپل درخواست‌های SEC را بی‌ارتباط با تصمیم دادگاه در مورد جبران خسارت می‌داند. استدلال ریپل این است که تمرکز SEC بر رفتار پس از شکایت با جهت‌گیری پرونده مطابقت ندارد و نیازمند یک مرحله‌ی طولانی حقیقت‌یابی یا یک نبرد قانونی جدید است. ریپل از دادگاه می‌خواهد که این تحقیقات غیرضروری پس از شکایت را رد کند.

فشار SEC برای اجبار به انطباق به حکم ژوئیه 2023 اشاره دارد که توکن‌های XRP را به عنوان اوراق بهادار در فروش به سرمایه‌گذاران نهادی طبقه‌بندی کرد. کارشناسان حقوقی، از جمله جرمی هوگان به کاهش نفوذ و کنترل SEC اشاره می‌کند و به بیانیه مطبوعاتی سال ۲۰۲۰ به عنوان شواهدی مبنی بر از دست دادن جایگاه قانون‌گذار در این دعوا اشاره می‌کند.

همانطور که ریپل در برابر پیگیری افشای مالی SEC محکم می‌ایستد، دعوای XRP پیچیدگی جدیدی به خود می‌گیرد و سوالاتی را در مورد استراتژی SEC و سرپیچی ریپل در نبرد حقوقی ایجاد می‌کند.

 

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *