اخبار ارزهای دیجیتال

افزایش 166 درصدی حجم روزانه‌ی NFTهای XRP

Ledger در رشد NFT با افزایش چشمگیر 166 درصدی در حجم 24 ساعته پیشتاز است و از اتریوم، پالیگان و کاردانو پیشی گرفته است.

خلاصه‌ی خبر

  • در میان معیارهای فعالیت شبکه در سه ماهه‌ی گذشته، کل تراکنش‌های NFT شاهد رشد بودند.
  • در ماه جولای، دوکاتی سازنده موتور سیکلت مستقر در بولونیا، کلکسیون NFTهای خود را با همکاری XRP Ledger (XRPL) معرفی کرد.
  • XRP بیشترین افزایش را در حجم 24 ساعته NFTها ثبت کرد و نزدیک به 166% افزایش یافت.

XRP Ledger: هاب پر رونق NFT با ویژگیهای کاربرپسند و کارآمد

XRP Ledger (XRPL) با رشد قابل توجهی در کل معاملات نسبت به سه ماهه‌ی قبل، رشد چشمگیر NFT را تجربه می‌کند. برخلاف توکن‌های بومی، NFTها در XRPL به طور یکپارچه در پروتکل اصلی ادغام می‌شوند و نیاز به قراردادهای هوشمند برای ایجاد و انتقال آن‌ها را از بین می‌برند. معرفی XLS-20 در اکتبر 2022، استانداردسازی NFTها را به همراه داشت و مزایایی مانند حق امتیاز و ویژگی‌های ضد هرزنامه را به ارمغان آورد. این پیشرفت‌ها NFT‌های XRPL را هم کاربر پسند و هم سازگار می‌کند.

دوکاتی همکاری بر سر NFTها را پیش می‌برد

در ماه جولای، دوکاتی، سازنده‌ی مشهور موتور سیکلت، کلکسیون NFTهای خود را از طریق مشارکت با XRP Ledger (XRPL) معرفی کرد. ریپل، شریک بلاک‌چین XRPL، از پروژه‌های آتی دوکاتی پشتیبانی فنی می‌کند. این همکاری تاکید روزافزون XRPL بر تراکنش‌های NFT را نشان می‌دهد که منجر به افزایش قابل‌توجهی در کل معاملات روزانه NFT در سه ماهه‌ی دیگر می‌شود.

XRP جهش NFTها را رهبری می‌کند

طبق داده‌های StockTwits که توسط RippleX به اشتراک گذاشته شده، XRP به عنوان پیشرو در فضای NFTها ظاهر شده و افزایش شگفت‌انگیز 166 درصدی حجم 24 ساعته‌ی NFTها را تجربه کرده است. این عملکرد از پلتفرم‌های اصلی بلاک‌چین مانند اتریوم، پولیگون و کاردانو که به ترتیب کاهش 23، 45 و 14 درصدی را در حجم 24 ساعته‌ی NFTهای خود ثبت کردند، برتری چشمگیری دارد. StockTwits در توییتی XRP را به عنوان پیشرو در حجم روزانه معرفی کرد و مدعی شد که Zerpmon، یک پلتفرم دیجیتالی کلکسیونی مبتنی بر XRPL، در این راه نقشی محوری را ایفا کرده است. علاقه به NFTها همچنان قوی است و عملکرد استثنایی XRP بر اهمیت رو به رشد آن در اکوسیستم NFT تاکید دارد. به گفته‌ی Bithomp Explorer، استاندارد XLS-20 منجر به ضرب 1,974,319 NFT شده که 1,648,816 هنوز موجود است و 325,513 NFT سوزانده شده است. تعداد کل ناشران اکنون به 5585 رسیده است.

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید