storj

storj

استورج

معامله حرفه‌ای
- USDT
% - تومان

اطلاعات بازار تتری

حجم معاملات 24h
- USDT
کمترین قیمت دیروز
- USDT
بالاترین قیمت دیروز
- USDT

اطلاعات بازار نوبیتکس

حجم معاملات 24h
- IRT
کمترین قیمت دیروز
- IRT
بالاترین قیمت دیروز
- IRT
من می ‌خواهم
تومان
بپردازم تا معادل
استورج

ارز استورج چیست؟

ارز استورج بخشی از پروتکل Storj است که مجموعه‌ای از برنامه‌های غیرمتمرکز را در اختیار کاربران قرار داده است تا بتوانند اطلاعات را به شیوه‌ای امن و غیرمتمرکز ذخیره کنند. از آنجایی که استورج برای به حقیقت پیوستن ایده خود از ارز دیجیتال بیت کوین الگوبرداری کرده است، در ساختار Storj، دفتر کل تراکنش‌ها، رمزگذاری کلید عمومی/خصوصی و توابع هش رمزنگاری برای تأمین امنیت مشاهده می‌شود.

نحوه کار در سیستم استورج به این گونه است که گره‌ها یا کامپیوترهای معمولی که نرم‌افزار Storj را اجرا می‌کنند، به سادگی می‌توانند منابع خود را به منظور ذخیره و انتقال اطلاعات به فروش برسانند و در ازای خدمات خود، ارز دیجیتال Storj یا سایر ارزهای دیجیتال را به عنوان دستمزد دریافت کنند. در حقیقت افراد با اجرای نرم‌افزاری مخصوص، فضای هارد دیسک و پهنای باند خود را در اختیار شبکه استورج قرار می‌دهند و از این راه پاداش به دست می‌آورند.

هدف اصلی استورج ایجاد یک سیستم ذخیره‌سازی داده‌ای است که قابل سانسور، نظارت یا از کار انداختن نباشد و همچنین نسبت به سرویس‌های ذخیره‌سازی ابری سنتی بسیار ارزان‌تر (10x-100x)، سریع‌تر و امن‌تر عمل کند.

توکن بومی پلتفرم استورج با نام اختصاری STORJ شناخته می‌شود و در سال 2014 به عموم معرفی شد. استورج در ابتدا بر روی بلاکچین بیت کوین ساخته شده بود اما در سال 2017 استورج به شبکه اتریوم مهاجرت کرد و در همان سال اقدام به فروش ارز دیجیتال Storj به ارزش تقریبی 30 میلیون دلار کرد.

خرید و فروش ارز استورج

ارز استورج را می‌توان در اکثر صرافی‌های معتبر یافت. پس برای خرید و فروش storj می‌توان از صرافی‌های غیرمتمرکز و یا صرافی‌های متمرکز استفاده کرد. همچنین خرید و فروش استورج در نوبیتکس هم امکان‌پذیر است.

آموزش خرید ارز STORJ از نوبیتکس

برای خرید ارز استورج از نوبیتکس، مراحل زیر را دنبال کنید:

1- ثبت‌نام  و ایجاد حساب کاربری در نوبیتکس:

در ابتدا برای ثبت‌نام اولیه شما تنها به یک آدرس ایمیل فعال نیاز دارید. توصیه می‌شود که برای ثبت‌نام در صرافی ارز دیجیتال نوبیتکس از رمز عبور غیرتکراری و قدرتمندی استفاده کنید تا امنیت اولیه حساب کاربری‌‌ شما تضمین شود.

 2- تائید حساب کاربری:

پس از انجام ثبت‌نام اولیه، برای خرید و فروش ارز STORJ باید مراحل احراز هویت را انجام دهید. احراز هویت در نوبیتکس با توجه به کاربری مالی آن، با ثبت‌نام در شبکه‌های اجتماعی و یا نرم‌افزارهای کاربردی روزمره متفاوت است و نیازمند ارائه اطلاعات هویتی درست و دقت و توجه بالا در ارسال اطلاعات است. برای فروش و خرید ارز استورج یا خرید رمزارزهای دیگر مانند سیویک، هدرا، انجین کوین و سایر ارزهای دیجیتال، بهترین کار ممکن این است که پیش از هر اقدامی در مورد رویه احراز هویت نوبیتکس مطالعه کنید.

 3- شارژ حساب تومانی یا رمزارز قابل‌تبدیل آن:

شما می‌توانید به کمک این راهنما، حساب کاربری خود را شارژ کنید. خرید ارز استورج در نوبیتکس با تومان و تتر امکان‌پذیر است.

 4- خرید ارز STORJ:

خرید ارز دیجیتال storj در نوبیتکس به‌صورت ارائه پیشنهاد خرید STORJ در این بازار همتا به همتا (P2P) انجام می‌شود. در واقع در این بازار شما ارز دیجیتال موردنظر خود را از کاربران فعال در پلتفرم نوبیتکس خریداری می‌کنید. به همین دلیل، تکمیل فرایند خرید شما به پذیرش معامله از سوی دیگر کاربران بستگی دارد.‌

آموزش فروش storj در نوبیتکس

برای فروش ارز دیجیتال استورج در نوبیتکس، باید مراحل ثبت‌نام، ایجاد حساب و احراز هویت به همان صورت که بالاتر به آن اشاره شد طی شود. سپس ارز دیجیتال storj باید از کیف پول شخصی به کیف پول نوبیتکس انتقال داده شود. در پایان ارز استورج در بازار همتا به همتای نوبیتکس به فروش می‌رسد. به عبارت دیگر، سفارش فروش با سفارش خریدِ کاربران دیگری که قصد خرید ارز استورج از نوبیتکس را دارند مچ می‌شود.

خرید و فروش ارز STORJ در نوبیتکس با انواع سفارشات از جمله سریع، معین، با حد ضرر و OCO امکان‌پذیر است. 

 • سفارش سریع: در سفارش سریع، خرید و فروش شما به‌صورت آنی با قیمت بازار صورت می‌گیرد. برای تعیین قیمت دقیق سفارش خود می‌توانید از سفارش معین استفاده کنید.
 • سفارش معین: در این روش، معامله پس‌ از اینکه کاربری دیگر با این قیمت حاضر به خرید یا فروش بود، صورت می‌گیرد.
 • حد ضرر: در حد ضرر هم همان طور که از نامش پیداست، می‌توان برای حد ضرری برای خرید و فروش کوین تعیین کرد. 
 • OCO: سفارش OCO نیز ترکیبی از دو سفارش معین و با حد ضرر است.

بازار ارزهای دیجیتال نوبیتکس با بیش از 4 میلیون کاربر بزرگ‌ترین صرافی ارز دیجیتال در ایران است. با توجه به این مسئله شاخص نقدشوندگی این صرافی ارز دیجیتال نوبیتکس بسیار بالاست و بنابراین عمده خریدوفروش‌های ارزهای دیجیتال این صرافی در زمان بسیار کوتاهی انجام می‌شود. همچنین شکاف قیمتی بزرگی میان صرافی نوبیتکس و دیگر صرافی‌های بزرگ دنیا وجود ندارد.

قیمت ارز storj

 ارز استورج در کف قیمتی با رقم 0.048$  در سال 2020 مورد معامله قرار گرفته است و سقف قیمتی ارز استورج 3.91$ در سال 2021 بوده است. برای مشاهده قیمت لحظه‌ای ارز STORJ می‌توانید از نمودار بالا استفاده کنید.

بهترین کیف پول‌های ارز دیجیتال storj

ارز دیجیتال storj بر بستر بلاکچین اتریوم توسعه یافته است بنابراین امکان نگهداری STORJ در تمامی کیف پول‌های اتریومی وجود دارد.

 کیف پول‌های سخت‌افزاری از امن‌ترین روش‌های نگهداری ارز STORJ محسوب می‌شوند که از میان کیف پول‌های سخت‌افزاری می‌توان به مواردی مانند لجر نانو اس، ترزور وان، ترزور مدل تی و کیپ‌کی اشاره کرد.

همچنین کیف پول‌های نرم‌افزاری که مورد استفاده عموم قرار دارند و پایداری خدمات آن‌ها تا حد زیادی اثبات شده است، گزینه‌های مناسبی برای ذخیره‌سازی ارز دیجیتال استورج محسوب می‌شوند که از جمله آن می‌توان به مای اتر والت، متامسک و اتمیک والت اشاره کرد. کیف پول‌های نرم‌افزاری دیگر مانند تراست والت، اکسودوس و مای‌سلیوم هم می‌توانند از دیگر کیف پول‌های انتخابی برای ارز STORJ باشند.

چه تعداد رمزارز استورج در گردش است؟

تعداد کل توکن‌های ارز استورج 424,999,998 واحد است که 412,937,122 واحد از این توکن‌ها وارد بازار شده و در گردش هستند. در مورد حداکثر عرضه رمزارز استورج اطلاعاتی در دسترس نیست.

آینده قیمت رمزارز STORJ

با توجه به تحلیل‌ها و بررسی‌های صورت گرفته درباره آینده قیمت رمزارز STORJ می‌توان نتیجه گرفت که از لحاظ معیارهای تحلیل تکنیکال  رمزارز STORJ پتانسیل رشد در آینده را دارد. با توجه به معیارهای فاندامنتال و البته اهمیت ذخیره آزاد اطلاعات، استورج همواره یکی از مهم‌ترین پروتکل‌های ذخیره‌سازی ابری محسوب می‌شود بنابراین می‌توان به افزایش قیمت ارز STORJ امیدوار بود.

مزایای خرید و فروش ارزدیجیتال storj از نوبیتکس

خرید و فروش و ترید رمزارزهای مختلف، از جمله استورج در نوبیتکس مزایای خاصی به همراه دارد که در ادامه به تعدادی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 • نوبیتکس اولین و بزرگ‌ترین پلتفرم تبادل رمزارز در ایران است که بیشتر از چهار میلیون کاربر در ایران به آن اعتماد کرده‌اند.
 • در نوبیتکس دارایی شما به صورت سرد نگهداری می‌شود. با توجه به این مسئله امکان از دست رفتن دارایی شما تا حد ممکن کاهش پیدا می‌کند. 
 • سیستم چند امضایی برداشت از کلد ولت نوبیتکس امکان سوء استفاده از دارایی کاربران را به حداقل رسانده است.
 • رابط کاربری این پلتفرم بسیار ساده و آسان است. ضمن اینکه امکان استفاده از تست‌نت نوبیتکس هم در سایت و هم در اپلیکیشن نوبیتکس برای کاربران تازه‌وارد وجود دارد.
 • با توجه به تعداد زیاد کاربران و تعداد و حجم معاملات، نوبیتکس از عمق بازار و نقدشوندگی بالایی برخوردار است. 
 • سرعت برداشت ریالی در نوبیتکس بسیار بالاست. دقایقی پس از درخواست برداشت ریالی، مبلغ مورد نظر به حساب کاربر واریز می‌شود.
 • پشتیبانی نوبیتکس در ۲۴ ساعت شبانه‌روز و هفت روز هفته پاسخگوی سؤالات کاربران است. 

 

سوالات متداول

سوالات متداول

ارز استورج چیست؟

استورج یک توکن اتریومی است و ارز بومی پلتفرم storj محسوب می‌شود. استورج یک سرویس ذخیره داده ابری به صورت غیرمتمرکز و منبع باز است که شفافیت، امنیت و حریم خصوصی را برای اطلاعات کاربران فراهم می‌کند.

آینده ارز storj چه طور پیش‌بینی می‌شود؟

ارز و پلتفرم Storj تحولی در ارائه شفافیت، امنیت و حریم خصوصی است و با توجه به اهمیت این موارد در دنیای آنلاین، به نظر می‌رسد که استورج با کنار زدن سرویس‌های ابری سنتی جایگاه قدرتمندی در خدمات ذخیره ابری غیرمتمرکز به دست خواهد آورد.

قیمت ارز STORJ در لحظه چگونه قابل‌مشاهده است؟

با مراجعه به نمودار ارز استورج می‌توانید قیمت این ارز را در همین لحظه مشاهده کنید.

کارمزد خرید ارز استورج در نوبیتکس چقدر است؟

کارمزد معاملات در نوبیتکس به‌صورت درصدی از مبلغ کل معامله از خریدار و فروشنده دریافت می‌شود. کارمزد معاملات در نوبیتکس برای حجم کمتر از 10 میلیون تومان 0.35 درصد از حجم معامله، برای حجم بین 10 تا 50 میلیون تومان 0.3 درصد از حجم معامله، برای حجم بین 50 تا 100 میلیون تومان 0.25 درصد از حجم معامله و برای مبالغ بالاتر از 100 میلیون تومان 0.2 از حجم معامله خواهد بود. شما می‌توانید تمامی اطلاعات در این رابطه را در جدول کارمزدهای نوبیتکس پیدا کنید.