threshold

t

ترشولد

معامله حرفه‌ای
- USDT
% - تومان

اطلاعات بازار تتری

حجم معاملات 24h
- t
کمترین قیمت دیروز
- USDT
بالاترین قیمت دیروز
- USDT

اطلاعات بازار نوبیتکس

حجم معاملات 24h
- t
کمترین قیمت دیروز
- IRT
بالاترین قیمت دیروز
- IRT
من می ‌خواهم
تومان
بپردازم تا معادل
ترشولد

ارز ترشولد چیست؟

در دنیای امروز، کاربران برای استفاده از برخی خدمات باید بخشی از اطلاعات شخصی خود را در اختیار نهادها یا شرکت‌های ثالث قرار دهند. برای مثال، برای استفاده از تاکسی اینترنتی کاربر باید موقعیت و شماره تلفن خود را در اختیار تاکسی‌‌های اینترنتی قرار دهند. یا برای دریافت وام از بانک‌ها، کاربر باید اطلاعات هویتی و مالی خود را در اختیار بانک قرار دهد. 

به این ترتیب، کاربر باید برای استفاده از خدمات مختلف باید این موضوع را سبک-سنگین کند که اطلاعات بیشتری از حریم خصوصی خود را فاش کند تا بتواند از خدمات بیشتری استفاده کند یا برای حفظ حریم خصوصی خود، قید استفاده از برخی خدمات را بزند.

هدف ارز ترشولد این است که با استفاده از فناوری رمزنگاری بستری را فراهم کند که کاربر بتواند از بیشترین خدمات استفاده کند، بدون اینکه اطلاعات خود را به‌صورت مستقیم در اختیار نهادهای ثالث قرار دهد.

ارز ترشولد چگونه کار می‌کند؟

فرآیند رمزنگاری در ترشولد به‌گونه‌ای انجام می‌شود که عملیات حساسِ مربوط به اطلاعات افراد در چندین نودِ مستقل از هم توزیع می‌شود. برای اینکه یک عملیات با موفقیت انجام شود، باید حداقل تعدادی از این نودها باهم همکاری کنند. این ایده ساده، امنیت یک سیستم اطلاعاتی را به  طرز چشمگیری افزایش و همچنین اتکا به نهادهای متمرکز را کاهش می‌دهد. در این سیستم، هیج بازیگر مخربی نمی‌تواند در کار سیستم اختلال ایجاد کند. حتی اگر برخی از نودها به درستی کار نکنند، تا زمانی که حداقل تعدادی از مشارکت‌کنندگان از قوانین شبکه پیروی کنند، سیستم به‌صورت ایمن و صحیح به کار خود ادامه خواهد داد.

خرید و فروش ارز ترشولد

برای خرید و فروش ارز دیجیتال Threshold می‌توان از صرافی‌های متمرکز و یا صرافی‌های غیرمتمرکز اتریومی استفاده کرد. همچنین خرید و فروش ارز ترشولد یا T در نوبیتکس هم امکان‌پذیر است.

خرید ارز ترشولد در نوبیتکس

برای خرید ارز ترشولد یا Threshold از نوبیتکس، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1- ثبت‌نام  و ایجاد حساب کاربری در نوبیتکس:

در ابتدا برای ثبت‌نام اولیه شما تنها به یک آدرس ایمیل فعال نیاز دارید. توصیه می‌شود که برای ثبت‌نام در نوبیتکس از رمز عبور غیرتکراری و قدرتمندی استفاده کنید تا امنیت اولیه حساب کاربری‌‌ شما تضمین شود.

 2- تائید حساب کاربری:

پس از انجام ثبت‌نام اولیه، برای خرید رمز ارز ترشولد یا فروش ارز Threshold باید مراحل احراز هویت را انجام دهید. احراز هویت در نوبیتکس با توجه به کاربری مالی آن، با ثبت‌نام در شبکه‌های اجتماعی و یا نرم‌افزارهای کاربردی روزمره متفاوت است و نیازمند ارائه اطلاعات هویتی درست و دقت و توجه بالا در ارسال اطلاعات است. برای فروش و خرید ارز دیجیتال ترشولد یا رمزارزهای دیگری همچون بیت کوین، اتریوم و سایز رمزارزها شما به احراز هویت نیاز خواهید داشت. بهترین کار ممکن این است که پیش از هر اقدامی در مورد رویه احراز هویت نوبیتکس مطالعه کنید.

 3- شارژ حساب تومانی یا رمزارز قابل‌تبدیل آن:

شما می‌توانید به کمک این راهنما، حساب کاربری خود را شارژ کنید. خرید ارز دیجیتال ترشولد در نوبیتکس با تومان و تتر امکان‌پذیر است.

 4- خرید ارز Threshold:

خرید ارز ترشولد در نوبیتکس به‌صورت ارائه پیشنهاد خرید ارز T در این بازار همتا به همتا (P2P) انجام می‌شود. در واقع در این بازار شما ارز دیجیتال مورد نظر خود را از کاربران فعال در پلتفرم نوبیتکس خریداری می‌کنید. به همین دلیل تکمیل فرایند خرید شما به پذیرش معامله از سوی دیگر کاربران بستگی دارد.‌

فروش ارز ترشهولد در نوبیتکس

برای فروش ارز Threshold، می‌توانید بعد از ثبت‌نام و طی کردن مراحل احراز هویت،‌ ارز ترشولد را در کیف پول نوبیتکس خود واریز کنید و آن را در بازار ریالی یا تتری ترشولد بفروشید. فروش ترشولد هم مانند خرید آن به‌صورت همتا به همتا انجام می‌شود و با استفاده از انواع سفارش‌ها مانند سفارش بازار، محدود یا OCO این ارز را بفروشید.

با توجه به تعداد میلیونی کاربران نوبیتکس، شاخص نقدشوندگی این صرافی بسیار بالاست و بنابراین عمده خریدوفروش‌های ارزهای دیجیتال این صرافی در زمان بسیار کوتاهی انجام می‌شود. همچنین شکاف قیمتی بزرگی میان صرافی نوبیتکس و دیگر صرافی‌های بزرگ دنیا وجود ندارد.

چه تعداد رمز ارز ترشولد در گردش است؟

تعداد کل توکن‌های ترشولد ۱۰ میلیارد و ۵۱۵ میلیون واحد است. تاکنون بیش از ۸ میلیارد و ۶۰۰ میلیون از این توکن‌ها، معادل ۸۲ درصد از کل عرضهٔ آن، وارد بازار شده است.

قیمت رمز ارز ترشولد

ترشولد از اوایل سال ۲۰۲۲ در برخی از صرافی‌های ارز دیجیتال لیست و معاملهٔ آن با قیمت ۰.۱۴ آغاز شد و چند هفته بعد به اوج قیمتی ۰.۱۸ رسید. قیمت ارز ترشهولد در هر لحظه در نمودار بالای صفحه قابل‌مشاهده است.

آینده قیمت ارز ترشولد

ترشولد یک توکن اتریومی است و مهاجرت اتریوم به سازوکار اثبات سهام و احتمال کاهش چشمگیر کارمزدهای این بلاک چین بعد از پیاده‌سازی شاردینگ، کمک بزرگی به پیشرفت اکوسیستم‌‌هایی خواهد کرد که برپایه اتریوم شکل گرفته‌اند. این موضوع می‌تواند موارد استفاده از ارز ترشهولد را به‌صورت چشمگیری بالا ببرد و باعث افزایش قیمت آن شود.

بهترین صرافی برای خرید و فروش ارز دیجیتال Threshold در ایران

در انتخاب صرافی برای معاملهٔ رمز ارز ترشولد باید چندین عامل مهم را در نظر گرفت. امنیت ترشولد در صرافی، پشتیبانی از جفت‌ارزهای مختلف، اعتبار صرافی نزد معامله‌گران رمزارز، حجم مبادلات، نقدینگی، سرعت برداشت دارایی‌ها و پشتیبانی از کاربران از جمله عواملی است که بهترین صرافی‌ها برای خرید بیت کون را از سایر صرافی‌ها متمایز می‌کند.

نوبیتکس، بزرگترین صرافی رمز ارز در ایران، با پشتیبانی از تمام این قابلیت‌ها، بهترین بستر برای خرید و فروش ارز ترشهولد در ایران است.

ویژگی‌های رمز ارز ترشولد

ترشولد از ترکیب دو پروژه کیپ نتورک (Keep Network)‌ و نوسایفر (NuCypher) به وجود آمده است. توکن بومی این شبکه که با نماد T شناخته می‌شود بر بستر اتریوم پیاده‌سازی شده است و توکن حاکمیتی دائوی ترشهولد است.

یکی از ویژگی‌های مهم ترشولد، توکن tBTC است. t‌BTC نسخهٔ توکنیزه‌شدهٔ بیت کوین در بلاک چین اتریوم است که می‌توان آن را در دینای دیفای و وب ۳ استفاده کرد. البته این امکان قبلا در پروژهٔ رپد بیت کوین (WBTC) فراهم شده بود. اما مزیت tBTC نسبت به WBTC، غیرمتمرکز بودن آن است. tBTC به جای یک نهاد متمرکز از گروهی از اپراتور‌ها که به‌صورت تصادفی انتخاب شده‌اند استفاده می‌کند تا پلی بین دو بلاک چین بیت کوین و اتریوم ایجاد کند. این گروه از اپراتورها به‌صورت مستقل از هم کار می‌کنند تا با استفاده از فناوری رمزنگاری، بیت کوین دریافت‌شده از کاربر را به‌صورت ایمن و با توافق حداقلی میان نودها، وارد بلاک چین اتریوم کنند.

مزایای خرید و فروش Threshold از نوبیتکس

خرید و فروش و ترید رمزارزهای مختلف، از جمله ترشولد در نوبیتکس مزایای خاصی به همراه دارد که در ادامه به تعدادی از آنها اشاره می‌کنیم:

  • نوبیتکس اولین و بزرگترین پلتفرم تبادل رمزارز در ایران است که بیشتر از چهار میلیون کاربر در ایران به آن اعتماد کرده‌اند.
  • در نوبیتکس دارایی شما به‌صورت سرد نگهداری می‌شود. با توجه به این مسئله امکان از دست رفتن دارایی شما تا حد ممکن کاهش پیدا می‌کند. 
  • سیستم چندامضایی برداشت از کلد ولت نوبیتکس امکان سوء استفاده از دارایی کاربران را به حداقل رسانده است.
  • رابط کاربری این پلتفرم بسیار ساده و آسان است. ضمن اینکه امکان استفاده از تست‌نت نوبیتکس هم در سایت و هم در اپلیکیشن نوبیتکس برای کاربران تازه‌وارد وجود دارد.
  • با توجه به تعداد زیاد کاربران و تعداد و حجم معاملات، نوبیتکس از عمق بازار و نقدشوندگی بالایی برخوردار است. 
  • سرعت برداشت ریالی در نوبیتکس بسیار بالاست. دقایقی پس از درخواست برداشت ریالی، مبلغ مورد نظر به حساب کاربر واریز می‌شود.
  • پشتیبانی نوبیتکس در ۲۴ ساعت شبانه‌روز و هفت روز هفته پاسخگوی سوالات کاربران است.
سوالات متداول

سوالات متداول

ارز دیجیتال ترشولد چیست؟

ترشولد بستری است که به کاربران کمک می‌کند تا با فاش کردن کمترین اطلاعات از حریم خصوصی خود، از خدماتی که نیاز به اطلاعات کاربران دارند استفاده کنند.

آینده ارز ترشولد چگونه پیش‌بینی می‌شود؟

با افزایش پذیرش صرافی‌های غیرمتمرکز و محصولات حوزه دیفای و با توجه به برداشتن گام‌های بلند در مسیر توسعهٔ‌ اتریوم و مقیاس‌پذیری آن، انتظار می‌رود آینده خوبی در انتظار ارز دیجیتال ترشولد باشد.

قیمت Threshold در لحظه چگونه قابل‌مشاهده است؟

با مراجعه به نمودار Threshold می‌توانید قیمت لحظه‌ای این ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

کارمزد خرید ارز ترشولد در نوبیتکس چقدر است؟

کارمزد برای معاملات انجام شده در بازارهای تتری و تومانی نوبیتکس متفاوت است. پله‌های کارمزدی در نوبیتکس بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز منتهی به روز معامله تغییر می‌کند. محاسبات حجم معاملات سی روز گذشته، در ابتدای هر روز، ساعت ۰۳:۰۰-۰۲:۰۰ بامداد انجام و به‌روزرسانی می‌شود. برای اطلاعات دقیق می‌توانید به صفحه کارمزدهای نوبیتکس مراجعه کنید.